کد خبر : 80543
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 243 بازدید

شاهرخي : وظیفه مجریان انتخابات تقویت امید در بین آحاد مردم است

  به گزارش ميرملاس ؛‌ سید سعید شاهرخی  در هشتمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان چگنی که با حضور اعضای ستاد انتخابات استان و این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان چگنی برگزار شد،افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید٬ فضای پر از امید و نشاط در میان آحاد مردم تشکیل یافته است.وی اظهار […]

_MG_0330

 

به گزارش ميرملاس ؛‌ سید سعید شاهرخی  در هشتمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان چگنی که با حضور اعضای ستاد انتخابات استان و این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان چگنی برگزار شد،افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید٬ فضای پر از امید و نشاط در میان آحاد مردم تشکیل یافته است.
وی اظهار داشت : مجریان انتخابات وظیفه دارند با عملکرد مناسب و دوری از هرگونه افراط و تفریط و پرهیز از اعمال نظرات شخصی خود در روند اجرایی انتخابات٬ موجبات خرسندی همه سلیقه ها و آحاد مردم جهت شرکت پرشور درانتخابات را فراهم نمایند.

رییس ستاد انتخابات استان لرستان،تصریح کرد: انتخابات در همه سطوح و شئونات کشور تاثیر مستقیم داشته و مردم با حضور یکپارچه و منسجم خود در انتخابات اسفندماه سال جاری حماسه ای ماندگار را رقم خواهند زد.

شاهرخی اظهار داشت: اعتماد سازی و بسترسازی سیاسی و فرهنگی زمینه حضور گسترده مردم را در پای صندوق های اخذ رای فراهم می کند.
وی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی که منبعث از بطن مردم است در راستای تحقق این مهم موفقیت های زیادی را کسب کرده است.
فرماندار شهرستان چگنی نیز دراین جلسه گزارشی از وضعیت اجتماعی٬ فرهنگی و سیاسی این شهرستان ارائه کرد.

قدرت الله ترابی نژاد اشاره ای به اقدامات صورت گرفته در این شهرستان اشاره نمود و اظهار اشت: سالم سازی انتخابات، عدم جانبداری از یک کاندیدا و پایبندی به قوانین و مقررات سبب ایجاد فضای اعتماد در بین مردم در برگزاری انتخابات خواهد شد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

جناب شاهرخی تا اینجا که عملکرد شما در خصوص انتخابات عالی بوده ….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :