کد خبر : 80784
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 459 بازدید

شاهرخي : تعداد داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان به 62نفر رسید

  به گزارش ميرملاس سید سعید شاهرخی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران  گفت  : امروز25 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد برگزاری انتخابات شهرستان های لرستان نام نویسی کردند.استان لرستان در مجلس شورای اسلامی 9 کرسی دارد.شاهرخی گفت تاکنون 6 نفر در الیگودرز ،7 نفر در دورود ، چهار […]

سيد سعيد

 

به گزارش ميرملاس سید سعید شاهرخی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران  گفت  : امروز25 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد برگزاری انتخابات شهرستان های لرستان نام نویسی کردند.
استان لرستان در مجلس شورای اسلامی 9 کرسی دارد.
شاهرخی گفت تاکنون 6 نفر در الیگودرز ،7 نفر در دورود ، چهار نفر در پلدختر ،12 نفر در بروجرد ،15 نفر در خرم آباد ،هشت نفر در دلفان و سلسله ،10 نفر در کوهدشت و رومشگان برای اتنخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند .
وی اظهار کرد : شمار ثبت نام کنندگان مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه لرستان نیز از ابتدا تاکنون در مجموع هفت نفر گزارش شده است .
وی تصریح کرد : تعداد نمایندگان استان لرستان در مجلس خبرگان دو نفر است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، دو هزار و 886 صندوق اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم استان در دو انتخابات امسال در نظر گرفته شده که در هر یک از این انتخابات یکهزار و 443 صندوق برای جمع آوری آرا اختصاص می یابد.
12 هزار نفر در هیات نظارت و 22 هزار نفر در هیاتهای اجرایی استان فعالیت دارند .
جمعیت استان لرستان بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر است .
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز هفتم اسفند ماه سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود./ايرنا

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :