کد خبر : 8096
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 508 بازدید

شهرستان های دلفان و كوهدشت به هم متصل می شوند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان از تصویب احداث راه ارتباطی شهرستان به كوهدشت خبر داد . نصرت الله فلاحی  در گفتگو با خبرنگار میرملاس در نورآباد گفت : این طرح در جلسه ای با حضور مدیر كل راه و شهرسازی و مسوولان قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء مورد […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان از تصویب احداث راه ارتباطی شهرستان به كوهدشت خبر داد .

نصرت الله فلاحی  در گفتگو با خبرنگار میرملاس در نورآباد گفت : این طرح در جلسه ای با حضور مدیر كل راه و شهرسازی و مسوولان قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء مورد بررسی قرار گرفته كه اجرای آن به تصویب رسید .

وی افزود : كل محور ارتباطی نورآباد به كوهدشت 130 كیلومتر است كه از طریق ادامه راه ارتباطی شهر نورآباد دلفان به امامزاده ابراهیم و اتصال به منطقه چم آستان كوهدشت احداث می شود .

وی اظهار داشت : هم اكنون 23 كیلومتر از محور ارتباطی نورآباد به امامزاده ابراهیم آسفالت شده و 30 كیلومتر دیگر نیز توسط قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء در دست ساخت است .

فلاحی اضافه كرد : مسیر 22 كیلومتری بابابزرگ تا چم آستان كوهدشت نیز به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود كه با تكمیل آن كوهدشت به نورآباد متصل می شود .

به گفته وی ، اعتبار مورد نیاز برای 22 كیلومتر بابابزرگ چم آستانه كه توسط قرار گاه سازندگی خاتم انبیاء اجرایی می شود بیش از 10 میلیارد ریال است .

محور ارتباطی كوهدشت به چم آستان به طول 55 كیلومتر هم اكنون آسفالت شده است .

با تكمیل این طرح محور ارتباطی علاوه بر ارتباط دو شهرستان كوهدشت و دلفان تردد زائران از استانهای كرمانشاه و ایلام به امامزاده ابراهیم تسریح می شود .

امامزاده ابراهیم در 53 كیلومتری غرب نورآباد و 75 كیلومتری شرق شهرستان كوهدشت قرار دارد .

تهیه خبر : معظمی گودرزی / نورآباد

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

این خبر
من را یاد تونل مانش انداخت که دو شهر Calais
و Folkestone
از فرانسه و انگلیس را به هم وصل کرد
آن هم در عمق 50 متری زیر بستر دریا
به طول 50 کیلومتر………………..
(مسافتها حدودن یکی است)

[پاسخ]

شهروند در گفته :

پروژه بسیار خوبی است که دو شهر لک نشین استان را به هم نزدیکتر میکند البته اگه درست تر بگیم چند شهر لک نشین.الشتر-کنگاور و تا حدودی هرسین و… انشاالله که هر چه سریعتر این مهم اتفاق بیفتد.

[پاسخ]

عجب!!
از همون خرم آباد بریم دلفان نزدیکتر یا بهتر بگم ایمن تر نیست؟
جاده چم آستان همین جاده ی شیرز نیست؟ خیلی عرضش کمه. قابلیت زیادی به ظاهر نداره که …

[پاسخ]

شهروند پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۵ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸:

واقعا شاید هم مسافت بیشتر بشه.البته اینا همش بخاطر اینه که از لحاظ ایمنی چون جاده خرآباد کوهدشت داره 4بانده میشه تا حدودی تلفات کمتری داره حالا این جاده را میخوان درست کنند با ایمنی پایینتر تا قاتل جان همشهریان عزیز شود آخه یه جوری باید این جمعیت کمتر بشه !!!!!!!

[پاسخ]

ادینه در گفته :

واقعا کار خیلی خوبیه چون کوهدشت و نور اباد خیلی باهم ارتباط دارن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :