کد خبر : 8150
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 259 بازدید

شهرداری کوهدشت توان مالی برای پرداخت سنوات بازنشستگان را ندارد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ سرپرست شهرداری کوهدشت علت عدم پرداخت سنوات بازنشستگان شهرداری را ضعف توان مالی این شهرداری عنوان کرد. به نقل مهر پنج ماه از بازنشستگی 17 نفر از کارکنان شهرداری این شهر می گذرد اما این بازنشستگان با وجود مراجعات پی درپی هنوز موفق به دریافت سنوات خود نشده اند. […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ سرپرست شهرداری کوهدشت علت عدم پرداخت سنوات بازنشستگان شهرداری را ضعف توان مالی این شهرداری عنوان کرد.

به نقل مهر پنج ماه از بازنشستگی 17 نفر از کارکنان شهرداری این شهر می گذرد اما این بازنشستگان با وجود مراجعات پی درپی هنوز موفق به دریافت سنوات خود نشده اند.

نورالدین میرزایی سرپرست شهرداری کوهدشت علت این تاخیر را عدم درآمد شهرداری این شهر اعلام کرد و در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: برای مدیرکل امور شهری لرستان درخواست نوشته ایم که ایشان نیز با ارسال نامه ای به معاونت شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور پیگیر موضوع شده اند.

میرزایی با بیان اینکه روزانه پیگیر این قضیه هستیم، عنوان کرد: شهرداری کوهدشت مبلغ 340 میلیون تومان به بازنشستگان خود بدهکار است.

وی ادامه داد: از طرفی به علت عدم پرداخت عوارضات شهری از طرف مردم، جیب شهرداری خالی است و قدرت پرداخت این بدهکاری را ندارد.

سرپرست شهرداری کوهدشت در ادامه یادآور شد: از همشهریان شریف کوهدشتی می خواهیم که با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در رفع نیازها و خدمات دهی به موقع به شهر یاری کنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق یاری پور در گفته :

بله آقای شهردار محترم چه خوب است عوارض شهرداری را به موقع پرداخت کردن جیب شهرداری پر میشود اما اما اما اما مردم که درآمدی ندارند عوارض پرداخت کنند آنهایی هم که پول دارند پارتی هم دارند یعنی نمیدهند یا خیلی کم میدهند بنده خودم این گفته را با صراحت کامل میگم.تنها کاری که باید انجام داد پارتی ممنوع حتی شما دوست عزیز.پس فعلا از همان وزرات کشور پیگیری نمائید …در تاریخ کوهدشت این خبر بی سابقه بوده حالا خودمانیم واقعا پول ندارید یا نمیخواهید پول بازنشستگان عزیز را بدهید البته اداره ای که این همه کارمند بیکار دارد پول کم می آورد. با سپاس فراوان

[پاسخ]

اقای یاری پور درست میگه هرکه پول داره پارتی هم داره عوارض نمیده

[پاسخ]

یک شهروند در گفته :

سرپرست محترم شهرداری کوهدشت می توانند،از همان زمینهای زبان بسته بی صاحب که نصیب اعضای شورای شر می شود بودجه لازم برای اینکار را فراهم کنند .حال اگر این بازنشستگان بینوا مثل اعضای شورای شر دارای قدرت رای برای انتخاب شهردار بودندآیا باز هم 5ماه در انتظارحق مسلم خود می ماندند وشرمنده زن وبچه خود می شدند. سوء مدیریت یعنی این ونمونه هایی از این دست.

[پاسخ]

سیاوش حیدری در گفته :

واقعا حق بازنشستگان داره ضایع میشه آقای شهردار لطفا جواب گو باشید

[پاسخ]

باز نشسته در گفته :

در فروردين ماه 89 باز نشسته شدم شهردار قبلي روز آخر كارام گفت ان شااله طي مراسمي ازشما باز نشسته ها تجليل بعمل خواهد آمد اين بماند پيشكش كلي هم با جهت دادن پاداش آخر خدمت دروغ گفت كه حد ندارد بعد با يك وترفند مديريتي كاكوچ كرد اونهم پيشكش .بعد سنوات بصورت قسطي 200 -500 هرارتومان هرچند ماه يك بار به ماداد هنوز كه هنوز سنوات شهرداري سواره ما هم پياده اون بدو من بدو نرديك به حدود 5 ميليون هم ازش مونده تازه اون مقداري كه گرفتم اونه با فشار يكسري مقامات استاني بود تازه به خيال خودم خيلي پارتيم كلفته بود تازه همكاران هنوز چيزي نگرفتند ولي تبريك به شورا شهر واسه اين شهردار ي كه رفت يك روده راست نداشت ولي خيلي قشنگ ميپچوند . هيچ كاري هم نكرد

[پاسخ]

لکستان در گفته :

مردم کوهدشت باید درآمد داشته باشند که بخواهند عوارض بدهند. در کوهدشت هیچ صنعت کلانی نیست که کارکنانش بخواهند از دولت حقوق بگیرند. کشاورزی نیز که به دلایل متعدد از جمله عدم حمایت مسوولین و نیز سطح پایین آگاهی بین کشاورزان سنتی منبع درآمد محسوب نمیشود. با این اوصاف ورودی و منبع تزریق پول به کوهدشت چیست؟
یک مثال بزنم. در شهری مانند دزفول احداث سدهای متعدد سبب اشتغال بسیار مطلوب و احداث باغات و … متعدد شده به نحوی که درآمد بسیار زیادی را برای مردم این شهر فراهم کرده است.
یا در شهری مثل اهواز صنایعی مثل فولاد و نفت و نیشکر و… سبب تزریق فراوان پول به اهواز میشود یعنی درآمد برای مردمان آن.
یا در بوشهر و آبادان که ماهی گیری منبع ورود پول به این نواحی است.
اما در کوهدشت چی؟
چند درصد مردم کوهدشت دارای درآمد کافی هستند که بخواهند عوارضشان را آنگونه که باید پرداخت کنند؟

[پاسخ]

شهروند در گفته :

من از مسئولین شهرداری می پرسم : خدا وکیلی این تعداد کارمند شاغل وغیرشاغل (فاقد پست) درشهرداری لازم است؟ خداوکیلی ها .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :