کد خبر : 81557
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 9 بازدید

استان لرستان ۱۳ بار لرزید + جزئیات

به گزارش ميرملاس ؛‌ زلزله از عصر روز گذشته تاکنون چندین بار مناطق چالان‌چولان، زاغه و خرم‌آباد در استان لرستان را لرزاند.   بر اساس شبکه لرزه‌نگاری وابسته به مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران،‌ شدیدترین زلزله در ساعت 12 و 33 دقیقه و 17 ثانیه روز سه‌شنبه با شدت 3.2 ریشتر در منطقه چالان‌چولان […]

به گزارش ميرملاس ؛‌ زلزله از عصر روز گذشته تاکنون چندین بار مناطق چالان‌چولان، زاغه و خرم‌آباد در استان لرستان را لرزاند.

 

بر اساس شبکه لرزه‌نگاری وابسته به مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران،‌ شدیدترین زلزله در ساعت 12 و 33 دقیقه و 17 ثانیه روز سه‌شنبه با شدت 3.2 ریشتر در منطقه چالان‌چولان اعلام شد.

 

کانون اصلی زمین‌لرزه در استان لرستان 5کیلومتری چالان‌چولان، 25کیلومتری بروجرد و 28کیلومتری بروجرد اعلام شده و عمق این زمین‌لرزه‌های 9 کیلومتر و مرکز آن به‌عرض و طول جغرافیایی 33.708 و 48.908 بوده است.

 

زمین‌لرزه مناطق چالان‌چولان، زاغه و خرم‌آباد را از ساعت 22 شب گذشته تا ساعت 13 امروز بیش از 13 بار لرزانده به‌طوری که چالان‌چولان 10 بار، خرم‌آباد دو و ازنا یک بار لرزید.

 

به گزارش تسنیم، زمین‌لرزه‌های استان لرستان خسارت جانی و مالی در پی نداشته است؛ پیش از این نیز ابتدای امسال زلزله 160 بار استان لرستان را لرزاند که بزرگ‌ترین این زمین‌لرزه‌ها 4.3 ریشتر در خرم‌آباد رخ‌داد./تسنيم 

 

1

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :