کد خبر : 81557
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 4 بازدید

استان لرستان ۱۳ بار لرزید + جزئیات

به گزارش میرملاس ؛‌ زلزله از عصر روز گذشته تاکنون چندین بار مناطق چالان‌چولان، زاغه و خرم‌آباد در استان لرستان را لرزاند.   بر اساس شبکه لرزه‌نگاری وابسته به مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران،‌ شدیدترین زلزله در ساعت ۱۲ و ۳۳ دقیقه و ۱۷ ثانیه روز سه‌شنبه با شدت ۳٫۲ ریشتر در منطقه چالان‌چولان […]

به گزارش میرملاس ؛‌ زلزله از عصر روز گذشته تاکنون چندین بار مناطق چالان‌چولان، زاغه و خرم‌آباد در استان لرستان را لرزاند.

 

بر اساس شبکه لرزه‌نگاری وابسته به مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران،‌ شدیدترین زلزله در ساعت ۱۲ و ۳۳ دقیقه و ۱۷ ثانیه روز سه‌شنبه با شدت ۳٫۲ ریشتر در منطقه چالان‌چولان اعلام شد.

 

کانون اصلی زمین‌لرزه در استان لرستان ۵کیلومتری چالان‌چولان، ۲۵کیلومتری بروجرد و ۲۸کیلومتری بروجرد اعلام شده و عمق این زمین‌لرزه‌های ۹ کیلومتر و مرکز آن به‌عرض و طول جغرافیایی ۳۳٫۷۰۸ و ۴۸٫۹۰۸ بوده است.

 

زمین‌لرزه مناطق چالان‌چولان، زاغه و خرم‌آباد را از ساعت ۲۲ شب گذشته تا ساعت ۱۳ امروز بیش از ۱۳ بار لرزانده به‌طوری که چالان‌چولان ۱۰ بار، خرم‌آباد دو و ازنا یک بار لرزید.

 

به گزارش تسنیم، زمین‌لرزه‌های استان لرستان خسارت جانی و مالی در پی نداشته است؛ پیش از این نیز ابتدای امسال زلزله ۱۶۰ بار استان لرستان را لرزاند که بزرگ‌ترین این زمین‌لرزه‌ها ۴٫۳ ریشتر در خرم‌آباد رخ‌داد./تسنیم 

 

1

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :