کد خبر : 81567
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 8 بازدید

نماينده ولي فقيه در لرستان : زنده نگه داشتن حماسه 9 دی در گروی حفظ ارزش‌های انقلاب است

    به گزارش ميرملاس ؛‌ حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی ظهر امروز در حاشیه همایش گرامی‌داشت حماسه 9 دی که در حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد، در جمع خبرنگاران فتنه 88 را بزرگ‌ترین توطئه علیه انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: در این فتنه دشمنان اصل و ریشه نظام را مورد هدف قرار […]

 

میرعمادی

 

به گزارش ميرملاس ؛‌ حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی ظهر امروز در حاشیه همایش گرامی‌داشت حماسه 9 دی که در حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد، در جمع خبرنگاران فتنه 88 را بزرگ‌ترین توطئه علیه انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: در این فتنه دشمنان اصل و ریشه نظام را مورد هدف قرار داده بودند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ادامه داد: تمام دشمنان داخلی و خارجی اعم از ضد انقلاب، استکبار جهانی و کشورهای خائن در پشت پرده فتنه 88 حضور داشتند و همه دست به دست هم داده بودند تا ریشه این انقلاب را از بین ببرند.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران احساس مسئولیت همگانی کردند و حماسه عظیم 9 دی را به وجود آوردند.

امام جمعه خرم‌آباد از حماسه 9 دی به عنوان بزرگ‌ترین پشتیبانی مردم از نظام انقلاب اسلامی و تداوم آن نام برد و توضیح داد: به دنبال به وقوع پیوستن این حماسه عظیم، فتنه خاموش شد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، مهم‌ترین دستاوردهای کشور بعد از سال 88 را نتیجه حضور مردم در حماسه 9 دی دانست و بیان کرد: مردم ایران باید برای همیشه بیدار باشند و آگاهی کاملی نسبت به فتنه دشمنان داشته باشند.

میرعمادی در پایان تبیین کرد: تا زمانی که ملت ایران ارزش‌های انقلابی و ولایی خود را حفظ کنند و نسبت به آن‌ها پایبند باشند، حماسه 9 دی زنده است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :