کد خبر : 81628
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 11 بازدید

آمادگی سه مجتمع آبزی پروری لرستان با ظرفیت 12 هزار تن واگذاری به بخش خصوصی

    به گزارش ميرملاس ؛  بیرانوند گفت: مجتمع سیمره کوهدشت با ظرفیت 500 تن یکی از این مجتمع ها بوده که برای تکمیل نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است. وی افزود: مطالعات این مجتمع به طور کامل انجام شده و تا کنون نیز پنج میلیارد ریال اعتبار برای آن تخصیص یافته است. وی همچنین […]

1

 

 

به گزارش ميرملاس ؛  بیرانوند گفت: مجتمع سیمره کوهدشت با ظرفیت 500 تن یکی از این مجتمع ها بوده که برای تکمیل نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است.

وی افزود: مطالعات این مجتمع به طور کامل انجام شده و تا کنون نیز پنج میلیارد ریال اعتبار برای آن تخصیص یافته است.

وی همچنین مجتمع شول آباد را از دیگر طرح های آماده واگذاری به بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: این مجتمع یکهزار و 500 تن ظرفیت دارد.

بیرانوند افزود: برای تکمیل مجتمع آبزی پروری شول آباد به منظور ایجاد 300 فرصت شغلی مستقیم و 600 فرصت شغلی غیرمستقیم 100 میلیارد ریال نیاز است.

وی گفت: مجتمع سپیددشت خرم آباد نیز 25 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که این مجتمع نیز به عنوان یکی از طرح های قابل واگذاری معرفی شده است.

وی افزود: در سال گذشته 20 میلیارد ریال به این طرح اختصاص یافت و امسال نیز 35 میلیارد ریال برای آن تصویب شده که ادامه روند کنونی و استفاده از اعتبارات دولتی این مجتمع تا بیش از 10 سال آینده افتتاح خواهد شد.

بیرانوند افزود: تکمیل این مجتمع 300 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و با بهره برداری از آن شش هزار تن آبزی به صورت مکانیزه و چهار هزار تن به صورت سنتی تولید می شود.

به گفته وی در حال حاضر 500 مزرعه پرورش ماهی با تولید 22 هزار تن و اشتغال 13 هزار نفر در لرستان فعال است./باشگاه خبرنگاران

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :