کد خبر : 8164
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 253 بازدید

بازیکن پیشین چلسی در راه لرستان

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر اجرایی باشگاه گهر زاگرس گفت: در روزهای آینده به جای نیکبخت و دروازه‌بان ارمنستانی، دو بازیکن جدید جذب می‌کنیم. یک مهاجم خارجی که سابقه بازی در تیم چلسی را هم دارد و یک دروازه‌بان خارجی را به گهر خواهیم آورد.

 
 
به گزارش میرملاس نیوز؛  اسماعیل حیدرپور در گفت و گو با فارس اظهار داشت: باشگاه گهر زاگرس که در هفته پنجم لیگ برتر میزبان است از تصمیم سازمان لیگ در قبال اختصاص درآمد بلیت فروشی هفته پنجم به زلزله زدگان آذربایجان شرقی استقبال می‌کند. امیدواریم با این حرکت کمکی هرچند کوچک به بازماندگان زلزله کرده باشیم. ما نیز خود را شریک غم مردم آذربایجان شرقی می‌دانیم.

وی از کنار گذاشتن نیکبخت از فهرست تیم خبر داد و گفت: باشگاه گهر به علیرضا نیکبخت تا روز دوشنبه مهلت داده‌ بود که مشکلش را برای بازی در لیگ برتر حل و مجوز لازم را در این زمینه کسب کند که نیکبخت نتوانست این کار را انجام دهد. تارتار سرمربی تیم هم در نامه‌ای به باشگاه درخواست کرد با توجه به اینکه در 4 هفته ابتدایی لیگ نتوانستیم از نیکبخت استفاده کنیم بازیکن دیگری جای او جذب شود.

مدیر اجرایی تیم گهر با اشاره به مصدومیت شدید دروازه‌بان ارمنستانی این تیم، گفت: گریگور ملکسیان حداقل تا شش ماه دیگر نمی‌تواند تیم ما را همراهی کند به همین دلیل نام این بازیکن را هم از فهرست تیم کنار گذاشتیم. در روزهای آینده به جای نیکبخت و این دروازه‌بان ارمنستانی، دو بازیکن جدید جذب می‌کنیم. یک مهاجم خارجی که سابقه بازی در تیم چلسی را هم دارد و یک دروازه‌بان خارجی را به گهر خواهیم آورد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آقاي حيدرپور بهتره به فكرزمين بازي دراستان باشند همين بازيكنان خيلي هم خوبند

[پاسخ]

فوتباليست در گفته :

هر دم از اين باغ بري مي رسد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :