کد خبر : 81655
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 5 بازدید

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در بیانیه‌ای جنایت آل‌سعود را محکوم کرد

  به گزارش ميرملاس و به نقل از فارس ؛ در بیانیه سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان آمده است: شهادت آیت‎الله شیخ باقر نمرالنمر، عالم مجاهد، شجاع و عالیقدر جهان اسلام توسط حکومت فاسد و جنایت‎کار آل سعود، خبر دردناکی بود که جهان اسلام را داغدار و قلب مسلمانان را جریحه‎دار کرد.   در […]

IMG06462281

 

به گزارش ميرملاس و به نقل از فارس ؛ در بیانیه سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان آمده است: شهادت آیت‎الله شیخ باقر نمرالنمر، عالم مجاهد، شجاع و عالیقدر جهان اسلام توسط حکومت فاسد و جنایت‎کار آل سعود، خبر دردناکی بود که جهان اسلام را داغدار و قلب مسلمانان را جریحه‎دار کرد.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: حاکمان جاهل آل‌سعود با این اقدام خصمانه خود، یک‎بار دیگر تیغ را بر گردنِ انسانیت و دین مبین اسلام گذاشته و نشان دادند که کردارشان هیچ سنخیتی با خوی و منش مسلمانی ندارد و همان گرگ در لباس میش هستند.

 

در بیانیه سپاه لرستان آمده است: دولتی که دست‎نشانده دشمنان اسلام مانند آمریکا و اسرائیل است، در حمایت از گروهک‎های تروریستی لحظه‎ای کوتاه نمی‎آید، آنچه که هویداست نشان از خوی سیری‎ناپذیر عمال سعودی دارد، حمله به مردم مظلوم یمن، حمایت همه‎جانبه از تروریست و داعش‎‌پروری در قتلِ عام و غارت مسلمانان عراق، سوریه و هرجایی که مسلمانی در رنج و عذاب است، نشان‎دهنده یک چیز است، آن‎هم گواه تاریخ بر خیانت آل‌سقوط به جهان اسلامی ا‎ست که ادعای سردمداریش را دارند.

 

این بیانیه می‌افزاید: دولت خائن آل‌سعود با به شهادت رساندن آیت‌الله نمر باقرالنمر، بار دیگر لکه ننگینی را در کارنامه خود به جای گذاشت و با این اقدام، زمینه نابودی خود را بیش از پیش تضمین کرد.

 

در بیانیه سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان آمده است: سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان ضمن محکوم کردن این جنایت، شهادت شیخ نمرالنمر را به محضر امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مسلمانان تبریک و تسلیت عرض می‎کند، بی‎شک این اقدام خصمانه در کنار هزاران عمل وحشیانه دیگر، مصداق دست و پا زدن در مردابی ا‎ست که انباشته از تعفنِ اعمال کثیف و غیرانسانی آل‌سعود است، باشد که به‎زودی این زخم به چرک نشسته از صحنه روزگار محو شود.

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :