کد خبر : 81672
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 371 بازدید

پيام سردار باقری به مناسبت شهادت شیخ نمر

شهید آیت الله شیخ نمر باقر النمر/ سرویس منتظران:     بسم‌الله الرحمن الرحيم هنوز داغ هزاران قرباني فاجعه‌ي منا بر دل و جان مسلمانان تازه است، هنوز دنياي اسلام و جهان بشريت، مسئوليت‌ناپذيري و بي‌قيدي مسئولان حكومت عربستان را در برابر قرباني شدن هزاران مسلمان در سرزمين وحي فراموش نكرده است، هنوز پيكر برخي […]

مهمترین واکنشها به اعدام شیخ نمر

شهید آیت الله شیخ نمر باقر النمر/ سرویس منتظران:

 

 

بسم‌الله الرحمن الرحيم

هنوز داغ هزاران قرباني فاجعه‌ي منا بر دل و جان مسلمانان تازه است،

هنوز دنياي اسلام و جهان بشريت، مسئوليت‌ناپذيري و بي‌قيدي مسئولان حكومت عربستان را در برابر قرباني شدن هزاران مسلمان در سرزمين وحي فراموش نكرده است،

هنوز پيكر برخي قربانيان به آغوش خانواده‌هايشان بازنگشته كه جهان شاهد جنايت ديگري از جانب كساني است كه به ‌دروغ نام خادم‌الحرمين بر خود نهاده و عنوان اسلام و مسلمين، تنها پوششي بر قدرت‌طلبي و منفعت‌جويي و فرقه‌گرايي و تحجر و جمود فكري و اعتقادي آن‌هاست.

جهان اسلام اين داغ را به كجا ببرد و از اين درد كجا فرياد برآورد كه به نام اسلام و به نام خادم‌الحرمين، فرزندان و عالمان راستين اسلام را تنها به‌جرم دفاع از حق و عدالت، به قربانگاه مي‌برند.

شهادت مظلومانه‌ي عالم شجاع آيت‌الله نمر باقر النمر را به محضر رهبر فرزانه‌ي انقلاب اسلامي، ملت فداكار ايران، امت اسلام و همه‌ي وجدان‌هاي بيدار بشري و تمام آن‌ها كه دل و جانشان سرشار از دغدغه‌ي حقوق و كرامت و سعادت انسان است، تسليت مي‌گويم.

بي‌گمان وظيفه‌ي فردي و جمعي مسلمانان در برابر چنين حوادث و فجايع دردناكي، روشن‌گري روزافزون و افشاي ماهيت جريان‌ها و قدرت‌هايي است كه در پوشش اسلام، بزرگ‌ترين ضربه‌ها را بر پيكر امت اسلامي وارد آورده و بيش‌ترين خدمت‌ها را به استكبار و صهيونيسم كرده‌اند.

بديهي است چنين جناياتي اگرچه مايه‌ي تألم بسيار است اما هرگز نمي‌تواند و نبايد مايه و بهانه‌اي براي تحريكات مذهبي و تفرقه و درگيري بين پيروان مذاهب اسلامي شود. چرا كه بعيد نيست يكي از اهداف پنهان و آشكار سران سعودي و جبهه‌ي كفر و صهيونيسم و استكبار از چنين اقداماتي، دامن زدن به منازعات مذهبي در جهان اسلام باشد.

درج شده توسط : بهزاد باقری / دبیر سرویس شهدا و منتظران " میرملاس نیوز "bagheri1348@yahoo.com

دیدگاه ها

کیومرث امرایی در گفته :

درود بر سردار سلیمانی خدانگهدارت

نادري در گفته :

سردار خدا پشت پناهت باشه

حامی در گفته :

سردار خداوند کمکت کنه

بازوند در گفته :

خسته نباشی سردار.هر چی میشه بیانیه ت به راهه

نادري در گفته :

سردار : همه تاييد شدند يقينا بازنده ايد

شاهیوند از تهران. در گفته :

خدا پشتو پناه سرداران سر افراز ایران قهرمان باشه.

شاهیوند ... در گفته :

درود خدا بر سرداران بی ادعای انقلاب اسلامی ایران .

محمدی در گفته :

آتش زدن سفارت قابیل زمان شاید به عقیده یا گفتار بعصی کارشناسان امری سنجیده نبود اما بدون شک تسلای بر داغ دل مسلمانان ایست که شیخ نمر را برادر عالم خود دانند. شایسته تر بود پس از حادثه منا و به یقین پس از قتل عالم دینی شیخ نمر دولتمردان ما خود در اقدامی شجاعانه سفیر قابیل زمان را اخراج می نمودند . اکنون خواسته و حق شرعی و قانونی خود می دانیم که قصاص قاتلان شیخ نمر را خواستار شویم. که این به عدل و به کتاب خدا نزدیک تر است.

داریوش گراوند در گفته :

خداونداین عالم شهیدراباشهدای دشت خونین کربلامحشورنماید
وباتشکرازفرمانده عزیزم سردارباقری ،اجرکم عندا…

همرزم شما احمد کاظمی فرد در گفته :

از شما سردار روزهای سختی ومیدان های خون وآتش جز این انتظار نمی رفت که چنین کوبنده به دفاع ازحق وحقیقت ومظلوم فریاد برآورده وباردیگر استوای تمام به دفاع از ارزشها برخواسته وقلب
مریدان ولی امر
زمان امام خامنه ای عزیز را با این اقدام ارزشی به وجد آوری

بسیجی در گفته :

فرمانده بی باک و خدا جویی بوی خون جبهه ها هنوز بر مشامم می رسد

گودرز ادینه وند در گفته :

سلام سردار عزبز.خداوند همیشه موفق وسلامتی به شما و خانواده ات عطا کند عامین

محکومیت حکام خود کامه و مستبد و دفاع از ازادی و ازادگی و تشیع کاری پسندیده و انسانی است و اتش زدن سفارت خانه چیز دیگری است . برادر من سفارت خانه کشورها به حکم قرار داد انسانها مکانی امن و بی دفاع در قلب کشوری دیگر است به منظور کارهای دیپلماتیک و …. شاید بغضی افراد دیوانه و عصبی این اب هم انها را ارام نکند .! اهل این کشور باید به قوانین کشور احترام بگذارد . مگر در سر زمین کفر و تحت حکومت طاغوت هستیم که قوانین را لازم الاجرا ندانیم . برای ریختن اب بر اتش دل و غضب میتوان هذ کاری کرد .پس فرق ما و دیگران در چیست؟

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :