کد خبر : 81833
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 26 بازدید

داوطلبان انتخابات در لرستان ۶۰ گزارش تخلفاتی داشتند

   معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان از جمع آوری ۶۰ گزارش تخلفاتی از داوطلبان انتخابات در این استان خبر داد. محمد تقی شاکرمی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت ستاد پیشگیری تخلفات انتخاباتی در دادگستری لرستان اظهار داشت: در این راستا با فعالیت این ستاد تا کنون […]

 شاکرمی

 معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان از جمع آوری ۶۰ گزارش تخلفاتی از داوطلبان انتخابات در این استان خبر داد.

محمد تقی شاکرمی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت ستاد پیشگیری تخلفات انتخاباتی در دادگستری لرستان اظهار داشت: در این راستا با فعالیت این ستاد تا کنون ۶۰ گزارش تخلفاتی داوطلبان انتخابات در سطح استان را جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه انتخابات در دو حوزه خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در استان برگزار می شود عنوان کرد: در این راستا داوطلبانی که مرتکب تخلف شوند ستاد ویژه انتخابات دادگستری استان با آنها برخورد خواهد کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان با بیان اینکه ۶۰ گزارش تخلفاتی از داوطلبان به دادسراهای لرستان ارائه شده است عنوان کرد: در این زمینه برخوردها با این تخلفات داوطلبان شامل تذکر و همچنین برخورد قانونی و همچنین محکومیت خواهد بود.

شاکرمی با تاکید بر اینکه این تخلفات در روند تایید صلاحیت داوطلبان تاثیر گذار خواهد بود گفت: نماینده ای که قرار است در مجلس قانون گذاری کند در همان ابتدا باید خود به قانون پایبند باشد.

وی تبلیغات فضای مجازی، اهانت، تهمت، افترا، زیر سوال بردن خدمات نظام، توهین به مسئولان، شایعه پراکنی، تشویش اذهان عمومی و … را از جمله تخلفات داوطلبان انتخاباتی در استان عنوان کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان با تاکید ب اینکه ستاد پیشگری تخلفات انتخاباتی دادگستری لرستان در مرکز و شهرستانهای استان هر ۱۵ روز یک بار تشکیل می شود گفت: در این راستا مصادیق تخلفات نیز اطلاع رسانی شده و در صورت مشاهده تخلفات به طور حتم در این زمینه برخوردهای لازم صورت می گیرد

منبع: مهر

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

همشهری2 در گفته :

گفت یک نفرشب هنگام درجاده خلوتی ترددمیکردهرازگاهی صدای خش خشی ذهنش رامشغول ومشوش میکرد یک بارکه دیگه ازترس جون به لب شده بودنشست وگفت ای خش!! بیادیگه منوبخور ودست ازسرم بردار حالا تمام زمین وزمان دست به دست هم دادن که کاندیداهای اصلاح طلب رو ردصلاحیت کنن بیایدیکباره ردشون کنیدتاخیال همه مون راحت بشه!!!!!!!

[پاسخ]

رزمنده پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۱ دی , ۱۳۹۴ ۱۳:۰۷:

ایول صدرحمت برشما دقیقا

[پاسخ]

رشنو...رومشکان در گفته :

ممنون

[پاسخ]

نورابادیم کارمند مرکز بهداشت در گفته :

سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیر واعضای سایت میرملاس که نماد قوم لر هستش ..
امیدوارم اینبار بر اساس اصلح بودن نمایند در مرکز استان وشهرستانها انتخاب بشه تو رو خدا بیاید طایفه وقوم وحزب کنار بزاریم مثل استانهای دیگه انتخاب درست انجام بدیم تا رشد کنیم …فامیل درجه یک من در نوراباد کاندیده ولی من کاندیده اصلح خودمو در اعضای الشتری پیدا کردم به خدا رایم مال همونه .از روی صداقت نوشتم فقط برای رشد لرستانم

[پاسخ]

رومشکان بازوند در گفته :

خدای از ب بسم الله تخلف می کنند تا خ خاتمه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :