کد خبر : 81848
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 31 بازدید

صيانت و رعايت اصول سازماني رسالت اصلي فرماندهان

فرمانده انتظامي استان رسالت اصلي فرماندهان را، صيانت و توجه به سلامت کارکنان دانست و بر رعايت اصول و رفتار سازماني تاكيدكرد.

IMAGE11452169172186

 

به گزارش میرملاس: سردار “محمد قنبري” در مراسم ” تکريم و معارفه فرمانده انتظامي كوهدشت” گفت: سرمايه اجتماعي هر سازمان، نيروي انساني آن است و فرماندهان با نظارت و مراقبت از کارکنان مي توانند از بروز آسيب ها در سازمان جلوگيري کنند.

 

فرمانده انتظامي استان لرستان با بيان اينکه شهرستان كوهدشت از امن ترين شهرهاي لرستان است، به انتخابات مجلس خبرگان رهبري و شوراي اسلامي در اسفند ماه سال جاري اشاره كرد و گفت: ملاك انتخابات قانون است و ما بايد مقيد به قانون باشيم و ان شاءالله با رصدي كه اعضاي شوراي تامين استان در خصوص انتخابات داشتند، برگ زريني ديگر به افتخارات استان اضافه مي شود.

 

وي افزود: امنيت امروز کشور از برکت انقلاب و رهبري مدبرانه حضرت امام راحل(ره) و مقام عظماي ولايت، برکت خون شهدا و حضور مردم در صحنه هاي مختلف براي ما به دست آمده است.

 

فرمانده انتظامي استان لرستان با اشاره به اينكه بايد به روندي ادامه دهيم که بيشترين رضايت مندي را در سطح مردم داشته باشيم، گفت: بحث حقوق شهروندي بايد هميشه مدنظر ما باشد و از هرگونه بي احترامي نسبت به مردم و شهروندان خارج از قوانين پرهيز كنيم.

 

قنبري با اشاره به صيانت و پيشگيري در نيروي انتظامي، اظهار داشت: با توسل به خودشناسي، عفت، ايمان و كرامت مي توان گام هاي محكمي در مسير صيانت و پيشگيري برداشت و در زندگي فردي و شغلي موفق و کارآمد بود.

 

وي ادامه داد: مهمترين عرصه صيانت از ميهن اسلامي برقراري نظم و تامين امنيت عمومي، تقويت باورهاي ديني- انقلابي و افزايش حس عزت طلبي در جامعه است.

 

قنبري ضمن تشكر و قدرداني از حاضران مراسم از زحمات سرهنگ “محمد صادق رستمي” فرمانده انتظامي سابق كوهدشت در طول سه سال گذشته تجليل و سرهنگ “ياراله عبدي” را به عنوان فرمانده جديد شهرستان معرفي كرد.

 

در ادامه محمدي فرماندارشهرستان كوهدشت گفت: نيروي انتظامي با توجه به جايگاهي كه در جامعه دارد به عنوان يكي از نهادها و اركان حافظ امنيت است كه در ميان مردم محبوبيت پيدا كرده و از او ياد مي كنند، كه اين نيرو زمينه رشد همه جانبه امنيت را دارد.

پایگاه خبری پلیس ایران

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :