کد خبر : 81882
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 13 بازدید

یک لرستانی در صدر جدول اهدا جوایز جشنواره عمار ایستاد.

   ایمان گودرزی کارگردان برجسته لرستانی موفق به دریافت فانوس طلایی و دو دیپلم افتخار جشنواره فیلم عمار شد. به گزارش میرملاس: ایمان گودرزی کارگردان برجسته و توانمند لرستانی در اختتامیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار با گرفتن یک فانوس طلایی و دو دیپلم افتخار در بخش تاریخ سیاسی و ایران، آمریکا در صدر جدول اهدا جوایز  […]

 

127152

 ایمان گودرزی کارگردان برجسته لرستانی موفق به دریافت فانوس طلایی و دو دیپلم افتخار جشنواره فیلم عمار شد.

به گزارش میرملاس: ایمان گودرزی کارگردان برجسته و توانمند لرستانی در اختتامیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار با گرفتن یک فانوس طلایی و دو دیپلم افتخار در بخش تاریخ سیاسی و ایران، آمریکا در صدر جدول اهدا جوایز  جشنواره ایستاد.

هئیت داوران در بخش سیاسی لوح افتخار را به ایمان گودرزی برای کارگردانی اثر «فرزند سیا» اهدا کرد و در بخش ویژه جشنواره دومین لوح افتخار این بخش به اثر ۴۴۴ روز به کارگردانی این هنرمند لرستانی رسید.

همچنین در افتتاحیه جشنواره نیز ایمان گودرزی در بخش تیزر فانوس طلایی جشنواره فیلم عمار را دریافت کرد.

ایمان گودرزی متولد سال ۱۳۶۳ در لرستان است و از سال ۸۲ به صورت غیر حرفه‌ای کار مستندسازی را آغاز کرد، گودرزی دیپلم خود را در رشته‌ کامپیوتر دریافت و سپس برای کاردانی رشته‌ مدیریت فرهنگی را انتخاب کرد.

بعد از رشته مدیریت فرهنگی برای ادامه تحصیل رشته‌ آی‌تی را برگزید و هم‌اکنون در رشته‌ فیلم‌سازی مشغول به تحصیل است، وی فیلم های متعددی از جمله مستند ۵۰ قسمتی «پایانی بر پایان»، مستندی با موضوع دفاع جانانه‌ مردم شهر ۱۰۰۰ سنگر آمل، مستند دیدار با تاریکی در در پرونده خود دارد.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

علی نژاد در گفته :

عزیزان سایت لطف کنید کم بفرمایید یک لرستانی یک لرستانی استان ما هم مثل همه جای کشور بخشی از جمعیت کشور رو شامل میشه و طبیعی که یک عده ای خواص هم به منصب های مختلف بریند ولی این کوته فکری که تا یک مفامع حتی بسیار ریز رو به یه لر میدن شما فورا تیتر میزنی یک لرستانی . . .

[پاسخ]

بداق در گفته :

با نظر ايشون موافقم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :