کد خبر : 8192
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,569 بازدید

طلایی که بنا از لرستان گرفت !!

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ محمد بنا سر مربی تیم ملی کشتی فرنگی با انتخاب نابجای حبیب الله اخلاقی بجای طالب نعمت پور در وزن 84 کلیوگرم فرنگی هم ایرانیان و هم لرستانی ها و هم طالب نعمت پور را از کسب افتخاری دیگر محروم کرد . در حالیکه طالب نعمت پور تمام […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ محمد بنا سر مربی تیم ملی کشتی فرنگی با انتخاب نابجای حبیب الله اخلاقی بجای طالب نعمت پور در وزن 84 کلیوگرم فرنگی هم ایرانیان و هم لرستانی ها و هم طالب نعمت پور را از کسب افتخاری دیگر محروم کرد . در حالیکه طالب نعمت پور تمام مدعیان این وزن حاضر در المپیک را با نتایج خیره کننده در جام جهانی کشتی فرنگی که دو ماه قبل از المپیک برگزار شد شکست داده بود محمد بنا با تصمیمی نادرست و سفارش شده نعمت پور را از فهرست تیم ملی خط زد تا مدال قطعی المپیک را نه تنها از او  و مردم لرستان بلکه از تمام ملت ایران بگیرد .اگرچه کارنامه تیم کشتی فرنگی و محمد بنا مثبت و قابل تحسین بود اما می توانست با مدال طلای طالب نعمت پور درخشنده تر باشد و کشورمان نیز در رتبه بندی نهایی بالاتر بنشیند ….

امید که دیگر شاهد چنین جفا هایی در حق ورزشکاران مناطق محروم نباشیم و امید که مسئولین ورزشی استان لرستان کمی جدی تر در احقاق حق جوانان این دیار پافشاری کنند.

 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

از ماست كه برماست! در گفته :

دروود بر شما
خواهش مي كنم اينقد نگوييد حق ما لرستاني ها را خوردند، اين ماييم كه اجازه مي دهيم حقمان پايمال شود، اين ماييم كه از رابطه ها و ضوابط سر در نمي آوريم…
وقتي حق غلام محمدي را زير پا گذاشتند مشخص است كه حق پهلوان ارزنده لرستان طالب نعمت پور نيز ناديده گرفته خواهد شد، به سادگي يك آب خوردن!
هرگز يادمان نمي رود زماني كه ابراهيم ميرزاپور سنگربان تيم ملي فوتبال بود چقدر بر عليه ايشان جوسازي مي شد ، دوست نداشتند يك لر درون دراوزه تيم ملي باشد!
ببينيد چقدر دردناك است كه چگونه خود ما با سنگ پراني در استاديومهاي فوتبال در بازيهاي گهر جلوي چشم ميليونها بيننده فرهنگ چند هزار ساله لرستان را زير سوال مي بريم!
ببينيدچگونه مسئولان برش ندارند!
آنها مار را ساده مي انگارند و قانع پس حقمان است!
از ماست كه برماست!

[پاسخ]

آزاد پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۰:۴۹:

احسنت

[پاسخ]

دوست پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۳:۰۰:

البته میرزاپور گند های زیادی هم زد. نگاهی به سابقه اش در دروازه تیم ملی بیندازید

[پاسخ]

از ماست كه برماست! پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۳:۳۰:

دوست جان
آقاي ميرزاپور يكي از بهترين دروازه بانهاي تاريخ ايرانه، بازيهاي درخشانش در مقدماتي جام جهاني و جام جهاني مقابل تيمهاي بزرگي مثل ايرلند جنوبي، پرتغال، مكزيك و… فراموش نميشه، گرچه اشتباهاتي هم داشتند ولي جاي اينكه بعد از هر اشتباه بهش روحيه داده بشه بر عكش عليه ايشون جبه ايجاد مي كردند…
شما وقتي در جمعي باشيد كه همه از دوستانتان هستند وقتي خطايي از شما سر بزند دوستانتان سعي مي كنند خطاي شمارو بپوشونند اما اگر در جمعي كه هستيد غريبه باشيد احتمالا يك خطاي شما بهانه خوبي خواهد بود كه ترد بشيد تا يكي از خودشان را ميدان دهند…
دوست عزيز ، اگر ما از ورزشكارانمان، هنرمندانمان، نخبه هاي علمي مان دفاع نكنيم هيچ كس از ما پشتيباني نخواهد كرد و بايد بنشينيم و گزارشگر بفرمايند آفرين پلنگ جويبار، مرحبا دلاور شيراز و …
ما همه ايراني هستيم و افتخار مي كنيم كه هر كسي از هر جايي هست افتخار آفريني كند ولي چرا اجازه نمي دهند ما براي كشورمان غرورآفرين باشيم؟!

[پاسخ]

سیدمجتبا حسینی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۳:۱۶:

کاملاً با نظرتون موافقم… جایی که هر کس به فکر منافع زودگذر و شخصی خودش باشه معلومه سرنوشت قهرمانش همین میشه… مسلماً خیلیها در استان دوست نداشتن طالب نعمت پور قهرمان بشه! برای همین اونو تنها گذاشتند همونطور که الان تنهاست.

[پاسخ]

بهمن ابراهیمی در گفته :

کاری که از این اقدام بنا بدتر بود سکوت کامل رسانه های محلی و ملی و مدیران و حتی ورزشکاران و دوستداران ورزش لرستان بود که این فرصت طلایی را آقای بنا از ایشان گرفت

[پاسخ]

سیاوش حیدری در گفته :

درود و سلام بر مردم غیور کوهدشت که این روزها خونشان در رگ غیرتشان به جوش امده است که باز هم و باز هم و باز هم حق خوری و ناعدالتی .در کشوری زندگی میکنیم که همه بخاطر ظلم های که می شد انقلاب کردیم بخاطر بدست اوردن و به کرسی نشاندن عدالت و حق را به سر جای خود نشاندن اری امروز باید ما مردم لک زبان کوهدشت این ناحقی که علتش محرومیت است و این یک نوع بد فرهنگی است که هرکی بند (پ)ان قوی است شایسته تر است و نه هر که شایسه تر است لایق تر است پس مردم کوهدشت صدای مظلومیت طالب عزیز و دوست داشتنی و کسی که ما را سر بلند کرده است باید این صدا را به گوش مسولین و مردم برسانیم تا دیگر این فرهنگ شود در ایران کسی حق کسی را نخورددرست است اقای بنا در المپیک درخشید اما ناحقی که در حق طالب کرد هیچ وقت از یاد ها نمی رود مگر طالب چند سال می تواند در اوج باشد خلاصه من بعنوان یک دانشجو مسلمان ایرانی این پیشنهاد را دارم که 1400سال پیش در اسلام اورده شده است عدالت عدالت عدالت پس ای ایران اسلامی لطفا عدالتت کو .اقای بنا چگونه شب می توانی راحت بخوابی در صورتی که حق مردمان ایران 4 طلا بود ولی چه شد با حذف پهلوان ثابت شده ای لرستانی 3 طلا شد و چنین فکر کرد طالب نسبت به شما
ما ز یاران چشم یاری داشتیم ولی خود غلط بود انچه میپنداشتیم

[پاسخ]

عارف رستمی امرائی در گفته :

با عرض سلام خدمت جناب آقای ابراهیمی عزیز و همه‌ی همشهریان محترم. طی چند وقت گذشته در فضاهای مطبوعاتی و اجتماعی مختلف از ضایع شدن حق طالب نعمت پور مطلب‌ها بسیار خواندیم و شنیدیم امّا در نوشته‌های شما نکاتی هست که به زعم بنده در آنها چاشنی احساسات به چشم میخورد. لیاقت‌، دلاوری‌ها و افتخارات دوست و همشهری عزیزمان طالب نعمت پور بر کسی پوشیده نیست امّا چند نکته در رابطه با نوشته‌ی شما قابل ذکر است. اوّل اینکه شما طالب نعمت پور را مدال طلای حتمی المپیک پنداشته‌اید در حالی که ممکن بود حتی با حضور طالب مانند دو طلای سال 2011 (تقوی و یزدانی) در این وزن تیم ما به هیچ مدالی دست پیدا نمی‌کرد. نکته‌ی دوّم آوردن عنوان “سفارش شده” برای تصمیم به اصطلاح شما “نادرست” محمّد بنا است که بهتر بود برای ادعای خود ادله‌ای ارائه می‌کردید. شاید هیچ کسی نپذیرد که مرد خاص کشتی جهان به راحتی آبرو و زحمات چندین ساله‌ی خود را در گرو یک سفارش قرار داده و به قول شما داشتن طلای مسلّم المپیک را نادیده بگیرد. سوّم در جای دیگری از نوشته‌ی خود به جفای در حق ورزشکاران مناطق محروم اشاره کرده‌اید که با یک بررسی ساده می‌توان دید که تمام اعضای تیم کشتی فرنگی ایران از جمله “سعید عبدولی” و خود “حبیب اله اخلاقی” از بچه‌های مناطق محرومند. و در آخر جناب آقای ابراهیمی، استاد عزیز تنها انتظاری که من نوعی به عنوان فرزند این دیار از شما که شخصیتی هنرمند و الگو در این منطقه هستید دارم این است که به تصمیمات بهترین سرمربی جهان و خبره در این امر احترام بگذاریم و از اظهار نظرهای غیر تخصصی خود را برحذر داریم و هرچه بیشتر برای جا افتادن این فرهنگ بکوشیم. با تشکر موفق باشید.

[پاسخ]

دوست پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۳:۰۳:

موافقم. درود بر شما. متاسفانه نویسنده این نوشتار کوتاه ظاهرا احساساتش بر عقل و فکرش غلبه کرده که البته دلیلی جز حس وطن خواهی و دوست داشتن شهر کوهدشت نیست. ولی در هر حال نباید احساسات بر تعقل چیره شود.

[پاسخ]

از ماست كه برماست! پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۳:۴۳:

آقاي رستمي امرائي
وقتي تكواندو نتيجه نگرفت همه عليه فدراسيون تكواندو جبه گرفتند ، از عادل فردوسي پور گرفته تا بيشتر رسانه ها، اما چرا وقتي كشتي آزاد كه مدتهاست مورد توجه هست نتيجه اي نا كارآمد گرفت كسي نامي از غلامرضامحمدي نياورد؟
بخاطر اينكه مگر كسي جرات مي كند رو حرف آقايان خادم حرفي بزند؟!
چه احساساتي برادر من؟!
اينكه تيم بنا سه طلا آورده دليل بر اين نيست كه بگوييم، خوب بنا داناست پس اگر نعمت پور همراه نبرده درست عمل كرده!!
هر كسي كه سر سوزن از كشتي سر در بياورد مي داند كه طالب پور از سوريان و ديگران هم شانس بيشتري براي مدال داشت!!

[پاسخ]

عارف رستمی امرائی پاسخ در تاريخ جمعه ۲۷ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۳:۳۰:

جناب از ماست که برماست
بنده نه تنها در کشتی بلکه در هیچ رشته ورزشی کارشناش نیستم و قصد بحث کارشناسی ندارم ودر کل حرف منم اینه که ما باید یاد بگیریم بحث های کاشناسی و تخصصی رو بزاریم به عهده کاردانان اون زمینه.
ولی لازم به ذکر هم هست که مقایسه کشتی آزاد و تکواندو قیاس مع الفارق و من شباهتی بین شرایط این دو رشته در المپیک ندیدم،واینکه مبارزات زیبا جنگنده ،قرعه های سخت ،آسیب دیدن رضا یزدانی و باز با این حال یکی از بهترین نتایج المپیک کشتی آزاد(یک نقره و دو برنز) ورضایت مردم با نبردهای نا امید کننده تیم تکواندو شباهتی باهم ندارن!!
واگر بنا تیم بدون مدال چندین وچند دوره گذشته المپیک رو میاره و با حذف نا عادلانه عبدولی بازهم صاحب 3طلا میکنه،نتیجه ای که تاریخ ورزش ایران در هیچ رشته ای نداشته کارشناس نیست،پس کی کارشناسه؟!!!
بهتر نیست یکم عادل و واقع بین باشیم؟!!

[پاسخ]

از ماست که برماست! پاسخ در تاريخ جمعه ۲۷ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۰:۴۰:

آقای رستمی امرائی
منظور بنده شكل و ظاهر مسابقه كشتي و تكواندو نبود، منظور روابط مافياييست، از طرفي عملكرد تيم تكواندو را زير سوال مي برند اما از طرفي كسي جرات نمي كند از تيم كشتي آزاد ايرادي بگيرد!
عملكرد كشتي آزاد متوسط بود!
عملكرد آقاي بنا در مورد نعمت پور بي شك اشتباه بود مگر در صورتي كه دليل موجهي براي همراه نبردن نعمت پور داشته باشند!
كسي را مي شناسم در مسابقات انتخابي كشوري قهرمان كشتي شدند، بعد از مسابقات گفتن شما برويد ما براي اردوي مسابقات كشوري خبرتان مي كنيم، چند ماه بعد متوجه شد بدون اينكه به ايشان اطلاع بدهند مسابقات كشوري برگزار شده و اشخاص ديگري را جايگزين اين شخص كرده بودند!!!
سوال من كشور ايران نيست!!
بحث عدالت است!
شما يك سال براي كنكور زحمت مي كشيد، آيا دوست داريد بعد از اينكه امتحان داديد و قبول شديد به شما بگويند خوب اجازه بدهيد كس ديگري جاي شما بفرستيم دانشگاه چون احتمالا عملكرد ايشان از شما بهتر خواهد بود…
حتي اگر اون شخص از شما بهتر باشد دليل بر اين نيست حق شما پايمال شود!
عدالت…!

[پاسخ]

زاهد قنبری پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ تیر , ۱۳۹۲ ۱۶:۲۸:

باسلام
منم به عنوان فرزندی ازین خاکه مبارکه کوهدشت و رومشکان به حضورتون عارضم که چرا ازین دید
به این قضیه نگاه نمیشه که شاید ابهت و افتخاره جناب نعمت پور با رفتن و مثله تکواندو شدنه بقیه
زیر سوال میرفت!!!?
شاید نرفتن بهتر از رفتنه برا ایشنون!نه?
بیایید به نظرهای هم احترام بزاریم و در مورد
مسایل فنی که اطلاغات نداریم فراساس
احساسات(هرچند پاک و وطن خواهانه)قضاوت نکنیم…

[پاسخ]

علي ضروني پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۱ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۷:۲۳:

جناب رستمي امرايي
با تشكر از شما ..مي خواستم بدونم اين همه كه از زبان “ابراهيمي” بيان كردين كجاي كامنت 2 خطي ايشون هستش؟؟؟؟شما اصل خبر رو احتمالا اشتباه خونديد؟؟؟؟؟؟به نظر ميرسه اصلا نخواستين به خبر،نويسنده،ضرورت نگارش خبر و خيلي چيزهاي ديگر توجه كنيد وگر نه اينهمه نقل قول رو بدون اينكه توجهي به خبر داشته باشيد به اشخاصي كه كامنت ها رو ميزارن نسبت ميديد؟؟؟؟

خدمت جناب آقای ابراهیمی…در نوشته‌های شما نکاتی هست….امّا چند نکته در رابطه با نوشته‌ی شما قابل ذکر است…..آوردن عنوان “سفارش شده” برای تصمیم به اصطلاح شما “نادرست” محمّد بنا…به قول شما داشتن …..و در آخر جناب آقای ابراهیمی،…احترام بگذاریم و از اظهار نظرهای غیر تخصصی خود را برحذر داریم…

[پاسخ]

عارف رستمی امرائی پاسخ در تاريخ جمعه ۳ شهریور , ۱۳۹۱ ۰۰:۲۶:

جناب آقای ضرونی
بر مبنای این اطلاعات و نوشته هایی که در این صفحه از سایت میرملاس دیده میشه، کاملاً حق با شماست. بنده هم اصل خبر رو کاملاً خوندم و از ضرورت اونهم اطلاع دارم و یک ضرورتی که شما هم باید بدونید اینه که اصل خبر به قلم آقای ابراهیمی نوشته شده و ایشون این متن رو در “فیس بوک” هم در پیج خود و هم در پیج گروه “کوهدشتی ها” با ذکر منبع قرار دادند که من فکر میکنم شما از این جریان بی اطلاعید! و گرنه اظهرمن الشمسه که نه فقط من که هیچ کس دیگری نمی تونه از روی “دو خط کامنت” به قول شما اینهمه مطلب استخراج کنه! به هر صورت بنده دغدغه های خودم رو بیان کردم و لازمه بدونید که بنده برای شخصیت آقای ابراهیمی احترام خاصی قائل ام. پیروز باشید

[پاسخ]

بهمن ابراهیمی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۱ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۱:۲۸:

جناب امرایی عزیز نگاهی به کارنامه طالب نعمت پور در دوماه قبل از المپیک که در روسیه تمامی حاضرین درهمین المپیک را با نتایج خوب برد دلیل بر آماده تر بودن او از اخلاقی است دقیقا فردی که اخلاقی نتیجه را به او واگذار کرد آنهم به آن شکل کاملا ضعیف دو ماه قبل از المپیک در روسیه در برابر طالب هیچ حرفی برای گفتن نداشت و با فاصله زیاد مغلوب شد …. دوست عزیز بحث ناداوری و مصدومیت جداست اما بنا به نتایج حاصله طالب نعمت پور کاملا از اخلاقی آماده تر بود . نعمت پور در روسیه پنج مدعی المپیک را که هر پنج نفر قهرمانان وزن 84 جهانی بودند را شکست داد آیا دلیلی با لاتر از این برای نشان دادن آمادگی …. آیا شما کشتی اخلاقی را دیدی که چطور برید و نتونست کشتی بگیره فکر کنم اگه اون کشتی رو می دیدی متوجه عرض بنده می شدی ضمن اینکه در اعمال نفوذ برخی مربیان در ترجیح دادن اخلاقی به نعمت پور شک نکن این موضوع واقعا اتفاق افتاده کاش خود نعمت پور شرح کامل ماجرا را کامنت کنند که البته بنده کاملا از آن مطلع هستم و باور بفرما بی دلیل نمی گم …موفق باشید

[پاسخ]

کوهدشتی دور افتاده در گفته :

طالب نعمت پور کشتی گیر خوبی است و امیدوارم سالها برای ایران وکوهدشت محروم افتخار کسب کند . ولی خوب است کمی هم واقع بین باشیم . وقتی که اقای بنا ایشان را به اردوی تیم ملی دعوت می کند حتمن می داند که او لیاقت اعزام به المپیک را دارد اما خوب متأسفانه خود طالب در مسابقات انتخابی المپیک آمادگی چندانی نداشت و امتیازات لازم را کسب نکرد . کجای این کار حق کشی است ؟ چرا به خاطر علاقمندی به زادگاهمان گاه عالم و آدم را بدهکار خود می دانیم ؟ بابا وطن پرستی خوب است اما کمی حق بین بودن هم بد نیست .

[پاسخ]

حقيقت پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۳:۵۰:

در انتخابي بار دوم اگر اشتباه نكنم توانست سهميه بگيريد؟!

[پاسخ]

بهمن ابراهیمی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۱ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۱:۳۲:

دوست عزیز کوهدشتی دور افتاده جالبه که بدونید خود آقای بنا در روزهای نزدیک به المپیک متوجه اشتباهش در جایگزینی اخلاقی بجای نعمت پور شد و بواسطه یکی از مربیان با او مذاکره کرد اما رفتار آزار دهنده بنا باعث شد که نعمت پور این دعوت را قبول نکنه و اگه مطلع باشید ایشان اردو را بخاطر این شیوه برخورد تبعیض آمیز ترک کرد

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

یعنی شما میفرمایید آقای بنا بدون گذاشتن کشتی انتخابی طالب را حذف کرده است؟

[پاسخ]

ح پاسخ در تاريخ شنبه ۲۸ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۹:۴۷:

البته این حرکت اقای نعمت پور ممکن است در اینده برای ایشان مشکلاتی را ایجاد کنه وبه نظر من درست نبود اردوی تیم ملی رو ترک کنه

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

من وقتی کشتی حبیب الله اخلاقی را دیدم واقعا برای طالب نعمت پور بغضم گرفت …..

[پاسخ]

كامبيز غضنفري در گفته :

با تمام احترامي كه براي آقاي طالب نعمت پور قائلم و ضمن وقوف به توانايي هاي كتمان ناپذير اين كشتي گير بايد عرض كنم كه آقاي بنا نه مربي اي هستند كه حق كسي را پايمال كنند و نه انساني سفارش پذير مي باشند.دوستان عزيز بنا مربي هستند خاص و با سبك منحصر به فرد خودش. بنا از روز اولي كه مربي تيم ملي فرنگي شدند بدون انجام مبارزه انتخابي كشتي گيران تيم ملي را انتخاب نمودند و در غالب اوقات هم از اين انتخاب ها سربلند بيرون آمدند،او در بدو امر حميد سوريان را به جاي رنگرزي انتخاب كرد كه هم قهرماني جهان در كارنامه داشت هم نايب قهرماني و به عنوان نابغه ي كشتي فرنگي انتخاب شده بود كه همه به اين انتخاب نقد وارد مي دانستند ولي ديديم كه سوريان با جواب منتقدان را داد و خود رنگرز هم بنا و سوريان را تحسين كرد.بنا حق هيچ كشتي گيري را پايمال نمي كند،او همه ي مستعدان و برترين هاي هر وزن را دعوت مي كند و در يك اردوي دراز مدت هم از لحاظ رحي رواني و هم از لحاظ شرايط جسماني افراد را مي سنجد و در نهايت دست به انتخابمي زند و حال ممكن است در انتخاب هايي هم اشتباه داشته باشد(مثل انتخاب حبيب اله اخلاقي كه البته ما هم از شرايط درون اردويي و رفتارهاي كشتي كيران اين وزن بي اطلاعيم)ولي اين دليل نمي شود ما ناجوانمردانه به اين چهره ي ملي كه تمام زندگيش را وقف كشتي كرده و بيشتر كشورهاي صاحب كشتي دنبال اويند و او به عشق وطن و مردم پاسخ منفي مي دهد،حمله كنيم و او را سفارش پذير بدانيم.او حتي از گرفتن نشان افتخار توسط دولت خودداري نمود و گفت نشانش را از مردم گرفته تا خود را وامدار مسولي نكند و بالطبع از سفارش پذيري خود را برهاند.البته آقاي بنا نياز به دفاع ندارد و كارنامه و منش او بزرگترين مدافع وي هستش.اين چند سطر را به همشهريان عزيزم گفتم كه تعصب و احساسات را مبناي قضاوت قرار ندهيم كه تمام بدبختي هاي ما از همين تعصب و احساسات و گريز از عقلانيت ورزي ست. دوستان محترم ،من هم اعتقاد دارم طالب نعمت پور از اخلاقي سرتر است و شايد در المپيك مدال مي آورد به نظرم بهتر است بصورت علمي دنبال واكاوي و خط خوردن اين قهرمان شهرمان باشيم تا دگر باره اين چنين اتفاقات ناگواري را شاهد نباشيم.

[پاسخ]

حقيقت پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۳:۴۸:

شانس نعمت پور از همه براي كسب مدال بيشتر بود و فقط خود نعمت پور بايد اعلام كند كه بنا درست تصميم گرفته، به هر دليلي ، جسمي و يا روحي طالب پور آماده نبوده ، وگرنه هيچ دليل ديگه اي قابل باور نيست…

[پاسخ]

بهمن ابراهیمی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۱ مرداد , ۱۳۹۱ ۲۱:۳۶:

جناب غضنفری شما خیلی عزیز و محترمی کاش پای صحبت طالب نعمت پور هم می نشستی …. اینکه ایشان الان سکوت کرده اولا بخاطر روحیه ی جوانمردیشه دوم اینکه هنوز تیم ملی دست بناست و بهر حال رعایت ملاحظاتی واجبه

[پاسخ]

صمد بلورانی در گفته :

هرچه بود وشد گذشت ولی شک نکنید اگه طالب میرفت روی سکود المپیک میرفت بهر حال برای این قهرمان ارزنده شهرمان ارزوی موفقیت میکنیم.

[پاسخ]

صادق یاری پور در گفته :

همه دوستان به نوعی راست میگن باید کارشناسی شود تمام نظرات

[پاسخ]

شاهيوند در گفته :

مطمن بودم كه كشتي آزاد نتيجه نمي گيرد چون آقاي خادم براي مطرح شدن وشركت در انتخابات آتي آمده بود به راحتي محمدي راكنار گذاشت وصداي كسي درنيامد . بنا هرچند نتايج درخشاني بدست آورد ولي مي توانست باوجود نعمت پور نتايج به مراتب بهتري بدست بياورد متاسفانه هيج مسول يا روزنامه اي اعتراض نكرد وحساسيتي نشان نداد حتي نمايندگان محترم استان مامشغول چيزهاي شديم كه به صلاح آيند لرستان بزرگ نيست …

[پاسخ]

از ماست که برماست! در گفته :

موافق همشهري هستم

[پاسخ]

مهسا شفیعی در گفته :

همه ی ما میدونیم که لرستان سرزمین قهرمان پروری ست…
ولی چشم ندارن پیروزی قوم لر رو ببینن.شکست تیم کهکشانی پرسپولیس رو در مقابل گهر زاگرس ببینن و اون ناداوری رو در حق تیم خوب استانمون کردن که با وجود محرومیت ها انصافا خوش درخشید.

(راستی یه سوال برام پیش اومده و اینکه مگه عبدولی ها،اصل ونسبشون به کوهدشت نمی رسه؟!!!
پس چرا سعید عبدولی رو خوزستانی معرفی کردن؟!!! شاید من اشتباه می کنم!)

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

خانم شفیعی

همونطوریکه خودتون اشاره کردید طایفه بزرگ عبدولی اصالتا کوهدشتی هستن ولی درمیان هر خانواده ای و قوم وقبیله ای هجرت وکوچ کردن مرسوم بوده وهست . پدر سعید عبدولی قبل از تولد سعید به شهر اندیمشک رفته و این دلاور کشتی المپیک که مایه افتخار تمامی ملت ایران است در اندیمشک متولد شده ودر آن دیار که زادگاه ایشان است رشدونمو پیدا کرده .

[پاسخ]

صادق یاری پور در گفته :

دوستان عزیز ما در گذشته نه چندان دور ورزشکاران و قهرمانان خو ب و بنامی در کوهدشت داشتیم که هر کدام به نوعی از ورزش ملی محو شدند از قبیل آقای محمد سلیمانی در والیبال -مرحوم سجاد شهبازی کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی و خیلیهای دیگه ولی سوال اینجاست در حالیکه همگی در اوج آمادگی بودند چه شد و کجا رفتند؟

[پاسخ]

کامران عبدولی در گفته :

ارادت خدمت پهلوان طالب نعمت پور ،همه ما شاهد افتخارات شما بودیم و سوابق درخشان شما بر کسی پوشیده نیست گذشته ها را فراموش کن و باز هم برای ما افتخار آفرینی کن چرا که برای رسیدن هدف نهایی مشکلات از این شکل زیاد است ( شکست پل پیروزی است)

[پاسخ]

محسن بهرامی در گفته :

ماشالله ملت آنلاین کوهدشتی هم زیاد شدند ها
ایشالا این گفتمان ها در فضای مجازی برکات زیادی کوهدشت دارد
فقط دوستان سعی کنند رعایت ادب و اخلاق رو بکنند…

[پاسخ]

تیرا در گفته :

دم همه ورزشکاران گرم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :