کد خبر : 81935
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 82 بازدید

پایان اختلاف دو طایفه و نجات قاتل از پای چوبه دار در بخش گراب شهرستان کوهدشت

فرمانده انتظامی كوهدشت از پایان اختلاف شش ساله بین دو طایفه كه منجر به صلح و سازش شد خبر داد.

download (1)

 

به گزارش میرملاس :به نقل از مهر سرهنگ یاراله عبدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو طایفه در شهرستان كوهدشت كه در سال ۸۹ بین آنها درگیری و نزاع منجر به قتل روی داده بود، روز گذشته در روستای «زوله سرطرحان» از توابع شهر گراب این شهرستان با حضور بزرگان، ریش سفیدان و نیروهای انتظامی به صلح و سازش انجامید.  وی خاطر نشان كرد: پس از انجام اقدامات قانونی و سیر مراحل قضایی پرونده با وساطت سه ماهه ریش سفیدان و رئیس پلیس پیشگیری این فرمانده کوهدشت رضایت اولیای دم مقتول اخذ و در نهایت منجر به صلح و سازش بین این دو  طایفه شد.  فرمانده انتظامی كوهدشت افزود: اهالی بخش طرحان از این عمل خداپسندانه ابراز رضایت و خرسندی كرده و از تلاش مسئولان دستگاه قضا و نیروی انتظامی شهرستان برای برقراری نظم و امنیت منطقه در طول این مدت قدردانی كردند.

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

نظری در گفته :

نیروی انتظامی تشکر، تشکر
همچنین تشکر از ریش سفيدان و بزرگان طرهان

[پاسخ]

واقع بین در گفته :

در عصر پسامدرنیسم؛ ریش سفیدان، طایفه، چوبه دار… کلیدواژه های نومیدی!

[پاسخ]

لکستان در گفته :

خدا خیرتان دهد

[پاسخ]

گراوند در گفته :

درود خدا بر طایفه بزرگ گراوند

[پاسخ]

لرستانی در گفته :

الحمدلله

[پاسخ]

جمعی از اهالی منطفه طرهان در گفته :

از جناب سرهنگ تیمور گراوند ریس پلیس پیشگیری که با تلاش های شبانه روزی موجبات این صلج و سازش را فراهم نمودن قدردانی میکنیم

[پاسخ]

کارشناس در گفته :

درود خدا بر ریش سفیدان وهمچنین سرهنگ گراوند که متولی این امر خیر بوده اند .خدا کند دیگه تو شهرستانمون شاهد قتل ودرگیری نباشیم .

[پاسخ]

شاهیوند . در گفته :

لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست ,

[پاسخ]

حقوق شهروندی و حرمت برای دیگران در گفته :

با احترام برای کلیه ی نظرات، البته اگه قصاص صورت بگیره، تأثیرگذاری فرهنگی بیشتری دارد. و افراد بی منطق و قانون شکن بهتر حرمت برای قانون و حقوق شهروندی قائلند. افراد شرور به امید همین ریش سفیدان و بزرگان محلی ادب نخواهند شد. کما فی سابق بر تعداد شرارتهای این شهرستان افزوده می شود.

[پاسخ]

قدرت اله گراوند پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ دی , ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷:

با سلام . لذتی که در گذشت هست در قصاص نیست

[پاسخ]

حمید عباسی در گفته :

با تشکر وقدردانی از تمام عوامل اجرایی که در این امر خیر زحمت کشیدند .الخصوص خانواده فوت شده.امیدواریم دیگرشاهد هیچ گونه درگیری دراین منطقه بزرگ نباشیم.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اجرشون با خدا

[پاسخ]

.اصغر خاصی زاده در گفته :

شکر وسپاس خدایی را که به انسان قدرت بخشش, سخاوت, محبت و وفای به عهد رابخشید , تا بتوانیم با این اوصافی که خداوند منان به مابخشیده دراین چنین مرحله ای از آزمایش الهی سربلند بیرون بیاییم, چرا که آنگونه که خداوند متعال فرموده :آنچنان لذتی دربخشش وگذشت وایثار هست که درقصاص نیست. وضمن تشکر فراوان ازخانواده مقتول چرا که با چنین فداکاری وگذشت وبخششی به این جوان عمر دوباره ای را به او بخشیدند.وضمن تشکر فراوان از بزرگان و ریش سفیدان وسایر عوامل اجرایی که در این امر خیر زحمت کشیدند.امیدوارم که دیگر شاهد هیچ گونه مشکلاتی از این قبیل مشکلات در شهرستان کوهدشت و روستاهایی همجوار نباشیم .

[پاسخ]

آدينه وند در گفته :

درود خدا بر طا يفه بسيار بزرگ آدينه وند

[پاسخ]

به نام حضرت حق در گفته :

با سلام .
از تمام عزیزانی که موجب این امر و بخشش بزرگ شدن تشکر میکنم و همچنین از سبز پوشان همیشه در صحنه نیروی انتظامی به خصوص سرهنگ تیمور گراوند که زحمت زیاد در این مورد کشیدن تشکر و قدردانی میکنم خداوند همیشه یار و نگهدارتان باشد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :