کد خبر : 81951
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 13 بازدید

فرمانداردلفان :استفاده از امکانات اداری درتبلیغات انتخابات ممنوع است

    فرماندار شهرستان دلفان گفت: استفاده از امکانات دولتی و تجهیزات اداری و اموال متعلق به بیت المال برای تبلیغات نامزدها ممنوع است . جعفر طولابی روز یکشنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود : مدیران دستگاه های دولتی بایستی قانون و مقررات را در این زمینه رعایت کنند و اجازه نخواهیم داد […]

81914358-70435306

 

 

فرماندار شهرستان دلفان گفت: استفاده از امکانات دولتی و تجهیزات اداری و اموال متعلق به بیت المال برای تبلیغات نامزدها ممنوع است .

جعفر طولابی روز یکشنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود : مدیران دستگاه های دولتی بایستی قانون و مقررات را در این زمینه رعایت کنند و اجازه نخواهیم داد که مدیری بخواهد از امکانات دولتی برای تبلیغات نامزدها و یا گروه خاصی استفاده نماید.
وی اظهار داشت: مسئولان اداری بایستی به گونه ای برنامه ریزی نمایند که شائبه جانبداری و تبلیغ بر علیه یا به نفع فرد یا گروه خاصی از آنان در افکار عمومی ایجاد نشود .
طولابی بیان داشت: مدیران دستگاه های دولتی همچنین بایستی بر عملکرد کارمندان نیز نظارت کامل داشته باشند و اجازه ندهند ادارات به محل تبلیغ یا علیه نامزدهای انتخاباتی تبدیل شود .
وی افزود: در صورت مشاهده در راستای سالم سازی و سلامت انتخابات با متخلفان با همکاری دستگاه قضایی بر طبق قانون برخورد خواهیم کرد .
وی بیان داشت: انتخابات یک بحث حیثیتی و ملی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و سیاست دولت برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه با شرکت تمام گروه های سیاسی است .
وی اظهار داشت : ایجاد بستر آرام و بدور از تنش و جلب اعتماد مردم به مسئولان و مجریان انتخابات و زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم از مهمترین سیاست های مدیریت ارشد شهرستان دلفان برای برگزاری این انتخابات است .
شهرستان های دلفان وسلسله با بیش از 220 هزار نفر جمعیت یک حوزه انتخابیه محسوب می شوند که این حوزه دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است. 
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه هفتم اسفندماه درسراسر کشور برگزار شود. 
شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جمعیت و 444 روستا درشمال غربی استان لرستان واقع شده است . 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاوه ای در گفته :

باسلام وخسته نباشید حضوردکتر ابراهیمی برای نمایندگی حوزه سلسله ودلفان افتخاریست که نسیب مردمان لک زبان این دیارشده است ابراهیمی دارای فوق تخصص قلب عروق وعضو علمی دانشگاه می باشد با انتخاب ایشان این دوشهرستان در مسیررشد قرار میگیردبه امید سرافرازی میهن عزیزمان ایران وپیروزی دکتر ابراهیمی

[پاسخ]

شاهیوند کشکان در گفته :

درود بر شما اقای طولابی

[پاسخ]

اهل نورابادم در گفته :

رای اینبار از ان دکتر ابراهیمی هستش

[پاسخ]

نورابادی در گفته :

فقط وفقط علی رستمی

[پاسخ]

کاوه ای در گفته :

سلام اهل الشترهستم اتفاقی یک شب بای صحبت دکترابراهیمی بودم تاکید میکردهرکه اصلح تراست به اورای بدهید
اگه همه کاندیدهااین هرفهارابزنن خوبه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :