کد خبر : 82000
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 30 بازدید

وحدت قبادی وامامی همچنان آرزوی دست نیافتنی اصول گرایان

    پس از ان که در هفته های گذشته اصول گرایان امیدوار شدند که با وحدت قبادی وامامی بتوانند در انتخابات اسفند ماه حضور پیدا بکنند و چندین بیانیه از طرف کمیته وحدت انها صادر شد اما امروز رسما عدم پذیرش نتیجه نظر سنجی اعلام شده جهت انتخاب یکی از دو کاندیدا اعلام شد […]

(1)

 

 

پس از ان که در هفته های گذشته اصول گرایان امیدوار شدند که با وحدت قبادی وامامی بتوانند در انتخابات اسفند ماه حضور پیدا بکنند و چندین بیانیه از طرف کمیته وحدت انها صادر شد اما امروز رسما عدم پذیرش نتیجه نظر سنجی اعلام شده جهت انتخاب یکی از دو کاندیدا اعلام شد تا همچنان اصول گرایان سر در گم باشند.

ابتدا شاهرخی قبادی اعلام نمود که در شرایط فعلی اینجانب کار خود را شروع خواهم نمود که به صورت ضمنی اعلام نمود که مکانیسم وحدت اصول گرایان به سر انجام نرسیده است .پس از ان امامی راد با صراحت کامل شکست پروژه وحدت اصول گرایان را اعلام نمود .امامی راد بیان نمود که نتیجه نظر سنجی را قبول ندارم  چون هوادران رقیب یعنی شاهرخی قبادی با جمع نمودن افراد در مسیر  تردد افرادی که نظر سنجی می کردند باث شدند که اینجانب در نظر سنجی رای نیاورم .این در حالی است که اصول گرایان به شدت از عملکرد هر دو کاندیدا برای رسیدن به ووحدت ناراضی بوده و همین امر سبب شده است که هواداران اصول گرای دو کاندیدای فوق به طرف کاندید اهای دیگر بروند . هر چند هواداران کاندیداهای اصول گرا هنوز امیدوار به وحدت می باشند اما سخنان دو کاندیدای کطرح اصول گرایان نشان می دهد که وحدت همچنان ارزوی دست نیافتنی اصول گرایان است.

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

امیر هوشنگ میربیگ در گفته :

سلام: به اطلاع میرملاس می رساند:تلاش یرای وخدت اصول گرایان همچنان ادامه دارد و به امید خدا نهایتا تا یکشنبه آینده حتما رخ خواهد داد ضمنا قاطبه اصول گرایان منتظر اند و تعداد اندکی که ابراز تمایل به کاندیداهای دیگر نموده اند در روزهای آینده به آغوش خانواده بزرگ اصول گرایان باز خواهند گشت میر ملاس جان نگران نباش.ضمنا اعتراض آقای امامی به شیوه نظر سنجی بوده که هر انسانی که ذره ای مروت و وجدان داشته باشد مخدوش بودن آن را تایید می نماید وایشان همچنان بر پایبندی به وحدت با هر شیوه درست و جوانمردانه اصرار دارند.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ دی , ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵:

برادر چرا اینقدر حرص میخوری هر دو با هم اختلاف و عقده قدرت دارند تو خودتو نکش

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ دی , ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰:

جناب اميرهوشنگ معتقدند چون امامي درنتيجه نظرسنجي بالا نيامده نظرسنجي به شيوه ناجوانمردانه بوده(ضمنا اعتراض آقای امامی به شیوه نظر سنجی بوده که هر انسانی که ذره ای مروت و وجدان داشته باشد مخدوش بودن آن را تایید می نماید وایشان همچنان بر پایبندی به وحدت با هر شیوه درست و جوانمردانه اصرار دارند.):بفرماييد شيوه جوانمردانه غيرازنظرسنجي چه چيزي ميتواندباشد؟
مگرنه اينكه دورگذشته آراء حاج آقاشاهرخي دوبرابر امامي بود؟
اين چه وحدتي است كه هردوطرف ديگري رابه ناجوانمردي وعدم وفاي به عهد متهم ميكند؟
تنهانقطه مشترك اين دوكانديدا اعتقاد به شكست قطعي درصورت عدم ائتلاف است وهيچ اشتراك ديگري ندارند.

[پاسخ]

دکتر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ دی , ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷:

اصولگرایان دنبال وحدت نیستند دنبال بادهستند!!

[پاسخ]

اصولگرا در گفته :

اگر چه مطمئنا شخص حاج اقا قبادي در جريان اين كار غير اخلاقي نبود ولي بايد جلو ميگرفت كه اين طور نشه

[پاسخ]

اصول گرا در گفته :

چرا مردم گذاشتید سر کار منظورتون چیه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ دی , ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸:

منظورشون مردم بدبخت متعصب هستش که الکی خوشن

[پاسخ]

دکتر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ دی , ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸:

هرکی سرکاری بودبایدسرکارش گذاشت!

[پاسخ]

مسعود آزادبخت در گفته :

همین افرادی که در مخدوش کردن این نظرسنجی دخیل بودند در بین اصولگرايان همیشه از چهره های منفور این جریان بوده وهستند و نام ننگشان بر پیکر اصولگرايان سنگینی میکند.

[پاسخ]

معلم پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ دی , ۱۳۹۴ ۱۳:۱۴:

درود بر امامی راد

[پاسخ]

رضایی در گفته :

سلام علیکم . برای اتحاد باید منیتها شکسته شود یا بقول خودمان یکی باید نیم من شود .

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

درود بر امامی راد

[پاسخ]

آگاه در گفته :

با شناختی که از روحیات این دو بزرگوار و برخی هواداران متعصب ایشان وجود دارد موضوع وحدت کان لم یکن تلقی می گردد

[پاسخ]

اصول در گفته :

ملکشاهی راد همیشه آدم نان به روز خوری بوده و هست .هیچ حکمیتی رو آدم عاقل به او واگذار نمیکنه . درضمن بین امامی و قبادی 32سال دشمنی و کینه بوده ائتلاف هم اگر میشد خیلی شکننده و لغزان بود. اصولگرایی در کوهدشت به دست این دو نفر تا خاک میشود

[پاسخ]

قباديان در گفته :

با سلام
به نظر بنده بهتر است جهت انجام نظر سنجي افراد مختلف در سطح شهرستان و بخش ها، نظر سنجي را انجام دهند.بطوريكه هيچ يك از كانديداهاي اصولگرا از مسير نظر سنجي اطلاعي نداشته باشند.كه از هر گونه تقلب در نظر سنجي و به قول جناب امامي راد از جمع اوري افراد در مسير نظرسنجي به نفع يكي از كانديداها جلوگيري شود. و افراديكه نظر سنجي را انجام ميدهند در كوتاهترين زمان ممكن اين كار را انجام دهند تا از اطلاع رساني افراديكه نظر داده اند به افراديكه در نظر سنجي شركت نكرده اند، از تجمع ان افراد در منطقه نظر سنجي به نفع يكي از كانديداها جلوگيري شود. همچنين فرد نظرسنج در يك منطقه ار محله هاي مختلف ان منطقه و بصورت كاملا تصادفي و با رعايت نكات اشاره شده در بالا نظر سنجي را انجام دهد.

[پاسخ]

دلتنگ در گفته :

مردم کوهدشت در فقر اقتصادی واجتماعی و فرهنگی غرق شدن اما به نظر میرسد که تنها دغدغه و مشکل مردم این روزا مسایل انتخابات شده است که متاسفانه اسمش را هم سیاست گذاشته اند!اصلاح طلب یا اصول گرا دلش بحال هیچکی نمیسوزه!!!خیلی دلم به حال مردم شهرم میسوزد از خیلی از چیزها و امکانات عقب مانده اند اما به نظرمیرسه که خیلی براشون مهم نیس مسئولین که به فکرتون نیستن توروخدا حداقل خودتون یکم آگاه شین

[پاسخ]

امرایی در گفته :

خدا لعنت کند کسانی که با شیطنت و بی اخلاقی باعث شکست ائتلاف اصولگرایان کوهدشت شدند

[پاسخ]

قطعا اگه نظر سنجی سالم و اخلاقی بود
امامی بالا میومد ایشون نماینده مردمی هستن
زنده باد حاج علی امامی راد سرباز ولایتمدار

[پاسخ]

امرایی از رومشکان در گفته :

بنده به عنوان یک اصول گرا و بدون هیج گونه تعصبی نسبت به آقایان قبادی و یا امامی، با توجه به شناختی که از جو عمومی رومشکان دارم شک ندارم که آقای امامی راد آرای بیشتری از شاهرخی قبادی خواهند داشت .

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

هردو روی یخ می دوند

[پاسخ]

آدینه در گفته :

اگر نظرسنجی بدون اطلاع قبلی وکاملا بی طرف صورت بگیرد
مطمئنا آراء امامی نسبت به قبادی دو به یک خواهد بود ضمنا در
نظرسنجی صورت گرفته بیشتر افرادی که به قبادی رأی دادن اصلاح طلب
بودن چرا که از ماندن امامی راد دلهره دارند وتنها کسی که در شرایط موجود
از پس رقبا بر بیاد فقط امامی راد است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :