کد خبر : 82060
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 88 بازدید

برد شیرین خیبر خرم آباد مقابل ماشین سازی تبریز+ نتایج سایر دیدارها و جدول رده بندی

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور توانست با یک برد شیرین مقابل ماشین سازی تبریز به مکان سیزدهم جدول رده بندی صعود کند.

photo_2016-02-24_06-30-41 

هفته بیست و یکم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز با انحام ده بازی در شهر های مختلف کشور پیگیری شد.

به گزارش میرملاس: در یکی از حساس ترین بازی های این هفته که عصر امروز در ورزشگاه تختی خرم آباد بر گزار شد تیم خیبراین شهر میزبان ماشین سازی تبریز بود که در پایان توانست با یک گل به برتری دست یابد.

 در نیمه نخست این دیدار بازی برابری از دو تیم شاهد بودیم و مهاجمان خیبر و ماشین سازی چند موقعیت مهم را روی دروازه هم دیگر ایجاد کردند اما نتواستند توپی را از خط دروازه عبور دهند.

اما در نیمه دوم خیبری ها که بازی هجومی آغاز کردند در دقیقه 47 توانستند توسط سجاد خسروی و مهدی عبدی یک موقعیت مهم را ایجاد کنند اما با شوت سرکش عبدی از بالای دروازه به بیرون رفت.

بعد از این حمله بازیکنان ماشین سازی بر بازی سوار شدند و توانستند چند موقعیت مهم را روی دروازه خیبر اجرا کنند که هر کدام با هوشیاری خط دفاع و دروازه بان دفع شدند.

 اما بعد اعلام 3دقیقه ای وقت تلف شده از سوی کمک داور, خیبری ها به خود آمدند. در نخستین دقیقه وقت اضافی قائد رحمت با انجام یک ضربه برگردان توپ را به سمت دروازه ماشین سازی راهی کرد که در نهایت با اختلاف پایینی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 سرانجام در دقیقه 92 بازی رضا حاتمی توانست با ضربه سر توپ را به درون دروازه ماشین سازی هدایت کند تا شادی را به کادر فنی و هواداران انتقال دهد و هر 3 امتیاز این بازی را برای خیبر جمع کند.

تیم فوتبال خیبر خرم آباد با این برد شیرین خانگی جمع امتیازاتش را به عدد 23 رساند و با 2 پله صعود در مکان سیزدهم جدول قرار گرفت.

 نتایج کلی هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

گل گهر سیرجان1_1 گیتی پسند

خیبر خرم آباد 1_0ماشین سازی تبریز

پیکان تهران2_0فجر سپاسی شیراز

آلومینیوم اراک1_1نساجی مازندران

پاس1_0 داماش گیلان

فولاد یزد3_5پارسه تهران

خونه به خونه2_1ایرانجوان بوشهر

مس کرمان 1_1شهرداری اردبیل

نفت آبادان0_0 نفت مسجد سلیمان

آلومینیوم هرمزگان0_1مس رفسنجان

جدول رده بندی لیگ دسته اول- هفته 21

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :