کد خبر : 82109
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 20 بازدید

گزارش آژانس درباره ایران امروز منتشر می‌شود

«انتشار این گزارش و تایید اقدامات ایران در راستای محدودسازی برنامه هسته ای، موجب آغاز روند اجرای توافق و کاهش تحریم ها علیه این کشور خواهد شد».

 

 

به گزارش میرملاس:به نقل از خبرگزاری رویترز (Reuters) از انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی هسته ای درباره ایران در روز شنبه خبر داد.

 

 

این خبرگزاری انگلیسی نوشت: گزارشی که راه را برای کاهش تحریم های ایران هموار می سازد، به احتمال قوی روز شنبه منتشر خواهد شد.

 

 

براساس این گزارش، “یک منبع دیپلماتیک” که نام وی فاش نشده روز جمعه به رویترز گفت: گزارش آژانس که پایبندی ایران به تعهداتش طبق توافق هسته ای که سال گذشته [میلادی] با قدرت های جهانی به دست آمد را تایید می کند، به احتمال زیاد روز شنبه منتشر می شود.

 

 

رویترز افزود: انتشار این گزارش و تایید اقدامات ایران در راستای محدودسازی برنامه هسته ای، موجب آغاز روند اجرای توافق و کاهش تحریم ها علیه این کشور خواهد شد.

 

 

در ادامه این گزارش آمده است: پیشتر مقامات ایران و کشورهای غربی گفته بوند، انتظار دارند گزارش ناظر هسته ای سازمان ملل درباره ایران، روز جمعه منتشر شود.

 

 

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

بازوند در گفته :

خدا کنه بالاخره مردم یه نفس بکشن.فردا نوبخت نیاد باز بگه با ایکنه دوران پساتحریم تموم شده اما ما وارد دوران پسابرجام شده ایم….اگه ندید اینو گفت…….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :