کد خبر : 82118
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 13 بازدید

اطلاعيه هيات مركزي نظارت بر انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي

هيأت مركزي نظارت بر انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، طي اطلاعيه‌اي اعلام كرد: آن عده از داوطلبان نمايندگي مجلس كه بر اساس رأي هيأت مركزي نظارت بر انتخابات، صلاحيت آنان احراز نگرديده، مي‌توانند شكايت خود را تحويل دهند.

 

nezarat
 
به گزارش میرملاس: به نقل از اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترم نمايندگي دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي كه بر اساس رأي هيأت مركزي نظارت بر انتخابات، صلاحيت آنان احراز نگرديده مي‌رساند:

بر اساس ماده 52 قانون انتخابات وماده 34 آئين‌نامه اجرايي آن، در صورت تمايل مي‌توانند طي روزهاي يكشنبه 1394/10/27 الي سه‌شنبه 1394/10/29 از ساعت 8 الي 16 در تهران به ورزشگاه تختي واقع در بزرگراه بسيج بلوار هجرت و در مراكز استان‌ها به محل‌هاي تعيين شده از سوي دفاتر نظارت و بازرسي شوراي نگهبان مراجعه و پس از تكميل فرم شكايت، رسيد دريافت نمايند.

هيأت مركزي نظارت بر انتخابات 
دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي

گفتني است با توجه به زير ساختهاي ارتباطي مهيا شده، توصيه مي شود داوطلبان حوزه‌هاي انتخابيه شهرستاني حتي‌المقدور به مراكز معين شده در استانها مراجعه كنند. بديهي است شكوائيه آنها به لحظه، در اختيار شوراي نگهبان قرار مي گيرد و لزومي به حضور داوطلبان در تهران نيست. 

 
 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :