کد خبر : 82127
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 11 بازدید

تعامل پليس و شهرداري بستر ساز زندگي بهتر براي مردم

فرمانده انتظامي كوهدشت گفت: تعامل شهرداري و پليس در خدمتگزاري به مردم، فراهم كردن بستر زندگي بهتر و آسانتر براي شهروندان است.

 

IMAGE11452939681878 (1)

 

به گزارش میرملاس:سرهنگ ” ياراله عبدي” در ديدار با شهردار کوهدشت مهندس ” علي نجات نورعلي” گفت: با تعامل بيشتر پليس و شهرداري مي توان بهترين خدمات را به شهروندان كوهدشت ارائه كرد. 

 

وي افزود: امنيت پايدار فرآيندي است که از تعامل و مشارکت سازنده همه سازمان ها، اقشار و گروه هاي اجتماعي حاصل مي شود و اين مهم در سايه تعامل خوب و گسترده بين نيروي انتظامي و شهرداري است كه ارائه خدمات مطلوب تر براي شهروندان ميسر مي شود.

 

عبدي با اعلام آمادگي براي همكاري هرچه بيشتر با شهرداري كوهدشت اظهار داشت: بر اثر اين همدلي، هماهنگي و همسويي است كه مي توانيم بخشي از خواسته هاي شهروندان را برطرف کنيم و اگر اين همدلي و هماهنگي وجود نداشته باشد قطعا اثرات آن به مردم باز مي گردد.

 

فرمانده انتظامي كوهدشت داشتن امنيت مطلوب را علاوه بر مشاركت همه اقشار مختلف جامعه نيازمند پليسي کارآمد، علمي، هوشمند و مقتدر دانست و تصريح كرد: پليس امروز پليسي علمي، موفق، ولايت مدار و توانمند است.

 

وي افزود: عمده ترين بحث پليس جامعه محور جلب مشاركت مردم است و جلب اين مشاركت با ابزارهاي سنتي و ديدگاه هاي قديمي امكان پذير نيست و بايد پليس، جامعه محور و به روز باشد.

 

در ادامه، شهرداركوهدشت مهندس “علي نجات نورعلي” با اظهار رضايت از تعامل خوب پليس و شهرداري گفت: شهرداري، نيازمند تعامل با دستگاه ها، ارگان ها، مردم و به ويژه نيروي انتظامي است.

 

وي از تلاش هاي فرمانده انتظامي شهرستان كوهدشت سرهنگ “ياراله عبدي” و ديگر كاركنان اين مجموعه، در برقراري نظم و امنيت مطلوب در شهرستان تقدير و تشكر و بر گسترش تعاملات بين شهرداري و نيروي انتظامي در خدمات رساني هرچه بهتر به مردم تاكيد كرد.#

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :