کد خبر : 8216
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 280 بازدید

ملکشاهی : روز قدس نماد مقاومت در تمام دنیا است

به گزارش میرملاس نیوز ؛ رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس نماد مقاومت در تمام دنیا است و مردم دنیا در این روز فریاد مبارزه با استكبار را سر می دهند.

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ ‘الهیار ملكشاهی’ نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی  با بیان این كه روز قدس یادگاری از امام راحل است، افزود: روز قدس بیانگر وحدت و همبستگی امت اسلامی است و امسال مردم ایران همانند سال های گذشته، پرشور و با اتحاد هر چه تمام در راهپیمایی روز قدس حضور می یابند.

رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا كه شاهدیم ملت های دنیا همزمان با بیداری امت های اسلامی علیه ظلم و جور حكام خود، دست به قیام زده اند و جهان در آستانه تحولی بزرگ است.

ملكشاهی با بیان این كه قدس به زودی از چنگال صهیونیست های غاصب آزاد می شود، تاكید كرد: امروز شاهدیم كه رژیم صهیونیستی در بدترین وضعیت قرار دارد و خودسوزی ها در اسرائیل تصدیقی بر این سخن است.

نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم ایران اسلامی امسال در روز قدس فریاد حمایت از همه ملت های مظلوم را سر می دهند كه این فریادها، امید بخش این ملت ها است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمدی در گفته :

سلام.
از خدا برای آقای ملکشاهی آرزوی توفیق دارم.ایشون جوان هستند و مردم محروم مانده کوهدشت خیلی به انرژی ایشون امید بستند.شهری که بیکاری و محرومیت و فقر از در و دیوار اون بالا میره.تبعیض،قومی گرایی،محرومیت فرهنگی و … از هزاران مشکلات این شهر است.شهری که زمانی به قم لرستان معروف بود حالا خلاف از در و دیوار اون بالا میره.
شاید مهمترین دلیل این امر بی توجهی مسؤولین بوده که هیچگاه و یا بسیار کم درد مردم رو احساس کرده و برای رفع اون قدمی برداشتند.
آقای ملکشاهی کنار زدن آقای قبادی توسط مردم نشون داد که این مردم خواستار نوگرایی هستند و با هیچ کس عقد اخوت نبستند.
یا علی

[پاسخ]

الکس از کانادا در گفته :

خسته نباشی اقای ملک شهای اگر قرار بود نیروهای ضعیف و اخراجی دور و بر قبادی رو بیاری سرکار واقعا به مردم رکب زدی.مثال.شنیده شده ریس معزول اسبق اموزش و پرورش کوهنانی
(حاج.علی.ا.ه) در دوران قبادی که بعد از اینکه قبادی از او پستش و گرفت با شما بیعت کرد را می خواهید به بخشداری کونانی منصوب کنی. واقعا شرم اوره

[پاسخ]

احمدی در گفته :

الکس خسته نباشی .حاجی که اسم بردی از مدیران موفق اصولگراست -لطفا تخریب نکنید

[پاسخ]

شهروند در گفته :

استفاده از نیروهای اصولگرا نقطه قوت اقای ملکشاهیست بجای حاشیه سازی ایشان را کمک کنید

[پاسخ]

حسینی در گفته :

اصولگرا طرفدار هر نماینده ای که باشد (ملکشاهی -قبادی -امامی )قطعا بیشتر به درد مردم ونماینده میخورد .

[پاسخ]

روسطایی در گفته :

خوب معلومه چون صلاحیت اصلاح طلبان تایید نمیشه حاجی از اصولگراهها استفاده خواهد کرد .

[پاسخ]

ناامید اززمانه در گفته :

جناب ملکشاهی
تعداد خودسوزیهای اخیر اسرائیل کمتر از خودسوزیهای برخی از روستاهای مانظیر رومشکان است. این که نشد تحلیل یک نماینده

[پاسخ]

عبداللله در گفته :

باسلام
دقت بیشتری در مصاحبه لازمه:
راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که شاهدیم ملت های دنیا !!!!!!!!! همزمان با بیداری امت های !!!!!!!! اسلامی علیه ظلم و جور حکام خود، دست به قیام زده اند و جهان در آستانه تحولی بزرگ است.

[پاسخ]

مهدی آزادبخت از کوهدشت در گفته :

باسلام

امیدوارم شما مثل نماینده های دوره های قبل نباشید که با تدابیر نادرستشان از جمله قبیله گرایی چیزی جز گدا پروری را برای این شهر متمدن بجای نگذاشتند.بلکه امید است من دانشجوی علوم پزشکی و امثال من که امروز فکر رفتن به شهرهای بزرگ را داریم فردا ایده مان تغییر کند و به فکر ماندن در شهر خودمان باشیم…و این شهر لیاقت خوب بودن وبهترینها را دارد.توفیق من الله

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :