کد خبر : 82694
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 23 بازدید

بازدید مدیرکل بهزیستی لرستان از چندین مرکز تحت نظارت بهزیستی الیگودرز و افتتاح کمپ ترک اعتیاد «یکبار برای همیشه»

    به مناسبت سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی مدیرکل و جمعی از مدیران بهزیستی با حضور در مراکز تحت نظارت بهزیستی از نزدیک با مسائل و مشکلات مددجویان وپرسنل این مراکز آشنا و دستوراتی صادر کرد. به گزارش میرملاس ؛ «دکتر اسداله حیدری » مدیرکل و جمعی از معاونین و مدیران بهزیستی به […]

aligodarz-2

 

 

به مناسبت سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی مدیرکل و جمعی از مدیران بهزیستی با حضور در مراکز تحت نظارت بهزیستی از نزدیک با مسائل و مشکلات مددجویان وپرسنل این مراکز آشنا و دستوراتی صادر کرد.

به گزارش میرملاس ؛ «دکتر اسداله حیدری » مدیرکل و جمعی از معاونین و مدیران بهزیستی به مناسبت سی و هفتمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی ، کمپ ترک اعتیاد «یکبار برای همیشه » با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال و با ظرفیت 50 نفر در ماه افتتاح و از مراکز رعد ، جامعه معلولین ،مرکز مهر کوثر و مرکز طاهای بهزیستی الیگودرز بازدید کرد.

وی در این بازدیدها که در فضایی بسیار صمیمی صورت گرفت از نزدیک با مسائل و مشکلات مقیمان و پرسنل مراکز آشنا و در خصوص رفع این مسائل دستوراتی صادر کرد.

دکتر حیدری در بازدید از مرکز مهر کوثر (ویژه کودکان بی سرپرست زیر 6 سال ) با در آغوش گرفتن این کودکان ، آنها را مورد نوازش خود قرار داد و در ادامه از نمایشگاه دستاوردهای کارآفرینی و صنایع دستی مددجویان بازدید و خواستار حمایت جدی دستگاههای متولی در راستای توانمندسازی این افراد شد.

مدیرکل بهزیستی لرستان با حضور در جمع کارکنان بهزیستی الیگودرز از میزان مستمری مددجویان و حقوق و دستمزد کارکنان بهزیستی انتقاد کرد و افزود با توجه به سختی و حجم بالای کار در بهزیستی این میزان حقوق ،عادلانه نیست و این مسئله دغدغه دکتر محسنی بندپی ریاست محترم سازمان نیز هست که برنامه هایی در خصوص رفع این مشکل در دستور کار قرار داده اند و از طریق مرکز تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونت محترم مدیریت و برنامه ریزی در دست پیگیری است.

دکتر حیدری درادامه8 از عدم تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی این اداره کل نیز انتقاد کرد و افزود یکی دیگر از دغدغه های مهم بهزیستی لرستان پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی است که تا بحال چندین بار خارج از تشریفات اداری با استاندار پرتلاش و فهیم لرستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان داشته ایم و امیدواریم تمام این مسائل و مشکلات در جهت ارتقای انگیزه و تواناییهای نیروی انسانی بهزیستی مرتفع گردد.

 

 
 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

علي در گفته :

جناب اقاى دكترحيدري رييس بهزيستي لرستان سلام وخدا قوت خدمت شما و ساير همكاران شما تقاضا داريم به بهزيستي نوراباد سري بزنيد تا از نزديك در جريان ما و انديشه هاي مدير محترم بهزيستي نوراباد و نحو ه برخورد با معلولان قرا ر بگيريد انشالله تدبيري براي نوراباد بفرماييد علي يارت

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

درودبردکترحیدری.موفق وسربلندباشی.

[پاسخ]

ایران من در گفته :

سلام و درود خدمت دکتر حیدری خسته نباشید وخدا قوت واقعا بااومدن شما بهزیستی ازخاموشی وسکون در اومده انشالله موفق باشی

[پاسخ]

معلول طرفدار دکتر حیدری در گفته :

دکتر عزیز خبر از پولهایی که برای ایاب وذهاب معلولان فرستادی ازش خبر داری.لطفا پیگیری کنیدکه چرا شهرستان کوهدشت این پول و جایی دیگه مصرف کردهمتشکرم.خدا ازتون راضی باشه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :