کد خبر : 82701
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 7 بازدید

راه یابی سازمان فرهنگی شهرداری خرم آباد به جمع هشت تیم برتر فوتسال کشور

    به گزارش میرملاس ؛ مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم‌آباد از راه یابی تیم فوتسال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد به جمع هشت تیم برتر کشور خبر داد. مسعود ارمغان گفت: تیم فوتسال این سازمان که به نمایندگی از استان لرستان در مسابقات فوتسال قهرمانی کارگران کشور حضور یافته بود ، با […]

photo_2016-02-04_13-19-08

 

 

به گزارش میرملاس ؛ مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم‌آباد از راه یابی تیم فوتسال سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد به جمع هشت تیم برتر کشور خبر داد.

مسعود ارمغان گفت: تیم فوتسال این سازمان که به نمایندگی از استان لرستان در مسابقات فوتسال قهرمانی کارگران کشور حضور یافته بود ، با درخششی بی‌نظیر در این مسابقات به عنوان تیم سوم برتر به جمع هشت تیم برتر کشور  راه یافت و توانست سهیمه میزبانی ملی را برای استان کسب کند.

وی افزود : در این دوره از مسابقات که به میزبانی استان اصفهان ، در این شهر برگزار گردید، تیم سازمان فرهنگی شهرداری خرم آباد در بازی اول با تیم پرقدرت خوزستان بازی نمود که پس از تساوی یک بر یک ، در ضربات پنالتی توانست تیم خوزستان را به زانو درآورد.

ارمغان همچنین تصریح کرد: در بازی دوم نیز که تیم میزبان با نفرات ملی پوش به مصاف تیم لرستان آمده بودند در پایان یک جدال نفس گیر نتوانست از سد تیم لرستانی بگذرد و با نتیجه مساوی بازی را به تیم سازمان فرهنگی خرم آباد واگذار نمود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد اظهار داشت:تیم فوتسال این سازمان در سومین بازی خود در رقابتی چشمگیر با نماینده استان فارس ، نیمه نخست این دیدار را با به ثمر نشاندن دو گل به پایان برد ولی در نیمه بعدی تیم استان فارس با بهره گیری از توان و تجربه بازیکنان خود توانست با ۳گل از صدر نماینده لرستان بگذرد تا تنها شکست تیم لرستان در این دیدارها رقم بخورد.

ارمغان در خصوص نتایج نهایی این مسابقات گفت: در پایان تیم های فارس و اصفهان بطور مستقیم صعود کردند و تیم های شهرداری خرم آباد به عنوان تیم سوم برتر به همراه تیم قزوین به جمع هشت تیم برتر ایران راه یافتند. 

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :