کد خبر : 82701
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 15 بازدید

راه يابي سازمان فرهنگي شهرداري خرم آباد به جمع هشت تيم برتر فوتسال كشور

    به گزارش میرملاس ؛ مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري خرم‌آباد از راه يابي تيم فوتسال سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري خرم آباد به جمع هشت تيم برتر كشور خبر داد. مسعود ارمغان گفت: تيم فوتسال اين سازمان كه به نمايندگي از استان لرستان در مسابقات فوتسال قهرماني كارگران كشور حضور يافته بود ، با […]

photo_2016-02-04_13-19-08

 

 

به گزارش میرملاس ؛ مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري خرم‌آباد از راه يابي تيم فوتسال سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري خرم آباد به جمع هشت تيم برتر كشور خبر داد.

مسعود ارمغان گفت: تيم فوتسال اين سازمان كه به نمايندگي از استان لرستان در مسابقات فوتسال قهرماني كارگران كشور حضور يافته بود ، با درخششي بي‌نظير در اين مسابقات به عنوان تيم سوم برتر به جمع هشت تيم برتر كشور  راه يافت و توانست سهيمه ميزباني ملي را براي استان كسب كند.

وي افزود : در اين دوره از مسابقات كه به ميزباني استان اصفهان ، در اين شهر برگزار گرديد، تيم سازمان فرهنگي شهرداري خرم آباد در بازي اول با تيم پرقدرت خوزستان بازي نمود كه پس از تساوي يك بر يك ، در ضربات پنالتي توانست تيم خوزستان را به زانو درآورد.

ارمغان همچنين تصريح كرد: در بازي دوم نيز كه تيم ميزبان با نفرات ملي پوش به مصاف تيم لرستان آمده بودند در پايان يك جدال نفس گير نتوانست از سد تيم لرستاني بگذرد و با نتيجه مساوي بازي را به تيم سازمان فرهنگي خرم آباد واگذار نمود.

مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري خرم آباد اظهار داشت:تيم فوتسال اين سازمان در سومين بازي خود در رقابتي چشمگير با نماينده استان فارس ، نيمه نخست اين ديدار را با به ثمر نشاندن دو گل به پايان برد ولي در نيمه بعدي تيم استان فارس با بهره گيري از توان و تجربه بازيكنان خود توانست با 3گل از صدر نماينده لرستان بگذرد تا تنها شكست تيم لرستان در اين ديدارها رقم بخورد.

ارمغان در خصوص نتايج نهايي اين مسابقات گفت: در پايان تيم هاي فارس و اصفهان بطور مستقيم صعود كردند و تيم هاي شهرداري خرم آباد به عنوان تيم سوم برتر به همراه تيم قزوين به جمع هشت تيم برتر ايران راه يافتند. 

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :