کد خبر : 82726
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 8 بازدید

45 میلیارد تومان برای چهارخطه خرم‎آباد – کوهدشت هزینه شده است

میرملاس : معاون راه و شهرسازی لرستان گفت: 45 میلیارد تومان برای چهارخطه خرم‎آباد – کوهدشت هزینه شده است.  مهندس مریدی  اظهار کرد: چهارخطه خرم‎آباد کوهدشت 82 کیلومتر بوده که به چهار قطعه تقسیم شده و با سه پیمانکار در دست اجراست.  وی با بیان اینکه قطعه اول این پروژه 14 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی […]

1155

میرملاس :

معاون راه و شهرسازی لرستان گفت: 45 میلیارد تومان برای چهارخطه خرم‎آباد – کوهدشت هزینه شده است.

 مهندس مریدی  اظهار کرد: چهارخطه خرم‎آباد کوهدشت 82 کیلومتر بوده که به چهار قطعه تقسیم شده و با سه پیمانکار در دست اجراست.

 وی با بیان اینکه قطعه اول این پروژه 14 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در دست انجام است، افزود: در حال حاضر پنج کیلومتر از این قطعه آسفالت شده است.

 مریدی با اشاره به اینکه قطعه دوم این پروژه که بعد از پل کشکان است پنج کیلومتر با 20 درصد پیشرفت است، افزود: قطعه سوم هشت کیلومتر با 45 درصد و قطعه چهارم 18 کیلومتر با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است.

 معاون راه و شهرسازی لرستان خاطرنشان کرد: از مجموع 82 کیلومتری طول چهارخطه کوهدشت، 37 کیلومتر زیر بار ترافیک رفته است و مابقی مسیر که 45 کیلومتر بوده بین 50 تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 وی یادآور شد: برای این پروژه زیرساختی استان تاکنون 45 میلیارد تومان هزینه شده است.

 مریدی در ادامه گفت: چهارخطه الشتر – فیروزآباد 14 کیلومتر است که قطعه اول آن هفت کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 80 درصدی در حال انجام است و چنانچه هوا مساعد باشد تا اواخر امسال آسفالت خواهد شد.

 وی اضافه کرد: هفت کیلومتر باقیمانده از این مسیر 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در سال 95 به بهره‎برداری می‎رسد.

 این مسئول یادآور شد: مبلغ قرارداد چهارخطه الشتر – فیروزآباد 30 میلیارد تومان است.

منبع: ایسنا

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :