کد خبر : 8373
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 446 بازدید

ديدار پيريايي با آيت الله العظمي نوري همداني

به گزارش میرملاس نیوز ؛ پيربايي استاندار قم در ديدار با آيت الله العظمي نوري همداني گفت: شرايط و فضاي وفاق و همدلي خوبي براي توسعه قم مهيا است. به نقل از روابط عمومي استانداري قم، كرم رضا پيريايي در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از اين ملاقات اظهار كرد:  حضور در جوار حرم مطهر […]


به گزارش میرملاس نیوز ؛ پيربايي استاندار قم در ديدار با آيت الله العظمي نوري همداني گفت: شرايط و فضاي وفاق و همدلي خوبي براي توسعه قم مهيا است.

به نقل از روابط عمومي استانداري قم، كرم رضا پيريايي در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از اين ملاقات اظهار كرد:  حضور در جوار حرم مطهر وعلما و مراجع عظام تقليد، توفيق بزرگي است كه بايد قدردان آن بود.

وي تعالي و پيشرفت قم را هدف بزرگ و مقدس دانست و تصريح كرد:  براي رسيدن به اين هدف مهم، نيازمند كمك علما، مراجع عظيم الشان و تمامي مجموعه هاي اداري هستيم.

استاندار قم با اشاره به برنامه هاي توسعه استان، تقويت بعد جهاني قم و توجه به توسعه توريسم مذهبي را از اولويت هاي مهم استان برشمرد و گفت: در تدوين سند آمايش سرزمين استان، اين اولويت ها لحاظ خواهد شد.

پيريايي وفاق و همدلي را رمز موفقيت و پيشبرد موثر برنامه هاي توسعه استان اعلام و خاطر نشان كرد: به فضل الهي در حال حاضر شرايط و فضاي همدلي و وفاق خوبي در مجموعه استان حاكم است.

آيت الله العظمي نوري همداني نيز در اين ديدار، با اشاره به نقش ممتاز  و تاريخي قم،  از آن به عنوان خاستگاه انقلاب اسلامي ياد كرد و گفت: گستره روزافزون پيام و آوازه انقلاب اسلامي در جهان، توجه به پايگاه اصلي و ام القراي انقلاب اسلامي يعني استان مقدس قم را ضروري كرده است.

وي از انقلاب اسلامي به عنوان انقلابي متفاوت از ساير انقلاب هاي جهان و با ماهيتي ديني و معنوي نام برد و تصريح كرد: انقلاب اسلامي كه چشم هاي جهانيان را خيره كرده در حقيقت دنباله كار انبياء بوده و صاحب اصلي آن نيز مردم هستند.

اين مرجع تقليد با تاكيد بر لزوم تسريع در روند اجراي طرح هاي كليدي توسعه استان، به اهميت سرعت دادن به ساخت پروژه فرودگاه بين المللي قم اشاره كرد و گفت: احداث اين فرودگاه گام بلندي براي توسعه و پيشرفت قم محسوب شده و مي تواند اين شهر را به يكي از شهرهاي داراي بيشترين زائر  و مسافر تبديل نمايد.

وي همچنين به ضرورت تلاش در جهت تكميل و بهره برداري از پروژه محوري مونوريل قم اشاره و خاطر نشان كرد:  گسترش روزافزون ترافيك شهري و پاسخگو نبودن معابر فعلي،  لزوم اجراي چنين طرح هايي را ضروري ساخته و بايد با جديت پيگير عملياتي كردن آن بود.

آيت الله العظمي نوري همداني با اشاره به زائر پذيري قم، بر لزوم توسعه توريسم مذهبي و ساخت اماكن اقامتي و مهمانسرا ها در قم با هدف پذيرايي از مسافران به ويژه كاروان هاي علما و شخصيت هاي مختلف فرهنگي ساير مناطق كشور و جهان اسلام تاكيد كرد.

اين مرجع تقليد با آرزوي توفيق براي استاندار قم، گفت: بنا به روايتي، خدمت به مردم از با شرافت ترين عبادت بوده و شما مشمول اين روايت هستيد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فریادزن بی صدا در گفته :

سکوی پرتاب بسیار خوبیست به پستهای بالاتر.آفرین آقای پیریایی!!!!!

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

حاجی ما بهت افتخار میکنیم و دوست داریم بخدا

[پاسخ]

احمدپور در گفته :

اقاي بي صدالرها جاه طلب نيستندحتما پيريايي هم به عنوان كسي از اين خطه اين طور معرفي نشود بهتر است

[پاسخ]

درشهر ما حسادت بجای رقابت تضعیف بلکه تخریب به عوض تشویق وتقدیر دراخلاق سیاسیون لانه کرده است بجای انکه خدمتگذاربگویند جاه طلب میگویند اگر اخبار همشهریانی که درکشور موفقیتی دارند درج شود چشم ها گرد می شود ومی ترسانند که فلانی چنین وچنان است ……… خداعاقبت این شهر را ختم به خیر کند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :