کد خبر : 840
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 598 بازدید

رئیس کمیسیون قضایی مجلس : ۳۰ بهمن؛آخرین مهلت برای تحویل اسلحه های شکاری

به گزارش میرملاس نیوز ، علی شاهرخی قبادی رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تقلیل زمان مهلتی که برای افراد که دارای اسلحه شکاری هستند خبر داد و گفت:‌با بررسی طرح اصلاح تبصره یک ماده ۱۶ قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات، اعضای کمیسیون به این نتیجه رسیدند که زمان تحویل اسلحه شکاری افراد از ۶ ماه به ۳ ماه تقلیل یابد…

در جلسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مشخص شد؛

رئیس کمیسیون قضایی مجلس : ۳۰ بهمن؛آخرین مهلت برای تحویل اسلحه های شکاری

به گزارش میرملاس نیوز ، علی شاهرخی قبادی رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تقلیل زمان مهلتی که برای افراد که دارای اسلحه شکاری هستند خبر داد و گفت:‌با بررسی طرح اصلاح تبصره یک ماده ۱۶ قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات، اعضای کمیسیون به این نتیجه رسیدند که زمان تحویل اسلحه شکاری افراد از ۶ ماه به ۳ ماه تقلیل یابد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، ‌گفت: لایحه بودجه سال ۹۱ که با تأخیر ۵۷ روزه به مجلس آورده شد، تمام کمیسیون‌ها را به انتخاب دو عضو از اعضای خود به منظور حضور در کمیسیون تلفیق بودجه موظف کرد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس نیز عصر امروز با انتخاب دو نفر از اعضای خود یعنی آقایان موسی غضنفرآبادی و موسی قربانی به این وظیفه، جنبه عملی بخشید.

وی افزود: همچنین اعضای کمیسیون با بررسی کلیات لایحه بودجه، به بیان نیازمندی‌های خود و میزان اعتبارات مورد نیاز برای آن، پرداختند.

به گفته عضو فراکسیون روحانیون مجلس جزئیات لایحه بودجه هم در جلسات بعدی کمیسیون مورد تحلیل وبررسی قرار می‌کیرد.

شاهرخی همچنین از تقلیل زمان مهلتی که برای افراد که دارای اسلحه شکاری هستند خبر داد و یادآور شد: با بررسی طرح اصلاح تبصره یک ماده ۱۶ قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات، اعضای کمیسیون به این نتیجه رسیدند که زمان تحویل اسلحه شکاری افراد از ۶ ماه به ۳ ماه تقلیل یابد.

وی تأکید کرد: بر اساس آن افرادی که اسلحه شکاری دارند باید تا پایان ۳۰ بهمن‌ماه امسال اسلحه شکاری خود را تحویل دهند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی همچنین از موکول شدن بررسی طرح کاداستر در جلسه امروز کمیسیون خبر داد و گفت:‌ به دلیل وجود اولویت‌هایی که در دستور کار کمیسیون قرار دارد، گاهی اوقات رسیدگی به مسائل و طرح‌هایی مانند طرح کاداستر بیش از زمان مورد نظر، در کمیسیون می‌ماند.

به گفته رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با توجه اهمیت لایحه بودجه ۹۱، بررسی طرح کاداستر به بعد از انتخابات و حتی به مجلس دوره نهم موکول خواهد شد./

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بررییس کمیسیون قضایی

[پاسخ]

افتخارتمام لرستانی

[پاسخ]

افتخارتمام لرستانی.

[پاسخ]

بهزاد گراوند در گفته :

به نظر من مهلت سه ماه بهتر است. زیرا مهلت شش ماه باعث شده بود اسلحه های بی کیفیت از استانهای شمالی توسط سود جویان بدون در نظر گرفتن امنیت مردم وارد کشور شود.

[پاسخ]

سعید گراوند کلسرخی در گفته :

سلام همشهریان گرام عزیزان جان درود بر عاشقان بی “من” ولی همیشه با “من”
آفرین بر این شکوه آفرین براین عظمت آفرین بر این شوق بینهایت آفرین بر تک تک پروانه های عاشق ودوستداشتنی.
در غربت نیز بیاد تانم
دوستتان دارم ساده گان صبور
شکسته دلان غیور
آزادمردان رنجور
اندکی صبر آدینه ی خوش و بیادماندنی جشنو سرور پیروزی وسرافرازی نزدیک است
سنگر را همچنان با شکوه واستوار پرکنید ز مهر خویش
دست علی یارتان
خدا نگهدارتان
بهم سر بزنید مشتاق دیدار http://www.kalsorkh.blogfa.com

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :