کد خبر : 8460
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 154 بازدید

تارتار: بدون هيچ امکاناتي بازي مي‌کنيم

تارتار: بدون هيچ امکاناتي بازي مي‌کنيم به گزارش میرملاس نیوز ؛ سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس گفت: بازيکنان ما برابر ذوب‌آهن با غيرت بازي کردند و بدون هيچ امکاناتي به ميدان رفتند. به نقل از فارس؛ مهدي تارتار اظهار داشت: همانطور که اکثر مردم ايران مي‌دانند، تيم ما با کمترين امکانات و بدون هيچ پشتوانه‌اي در […]


تارتار: بدون هيچ امکاناتي بازي مي‌کنيم

به گزارش میرملاس نیوز ؛ سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس گفت: بازيکنان ما برابر ذوب‌آهن با غيرت بازي کردند و بدون هيچ امکاناتي به ميدان رفتند.
 به نقل از فارس؛ مهدي تارتار اظهار داشت: همانطور که اکثر مردم ايران مي‌دانند، تيم ما با کمترين امکانات و بدون هيچ پشتوانه‌اي در ليگ برتر حاضر شده و امکانات گهر در حد تيم‌هاي دسته دومي است.

وي تصريح کرد: با اين وجود بازيکنان گهر با غيرت به ميدان مي‌روند و با تحمل مشکلات بسيار زياد برابر حريفان حاضر مي‌شوند.

وي در ادامه به ديدار تيمش برابر ذوب آهن اصفهان در هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر اشاره کرد و گفت: در اين ديدار به دليل محروميت نتوانستم تيم خود را در زمين هدايت کنم و مسئوليت اصلي بر عهده فرشاد فلاحت‌زاده بود.

سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس ادامه داد: با اين وجود شاهد بوديم که بازيکنان گهر با غيرت و شجاعت به ميدان رفته و توانستند با ارائه يک بازي هماهنگ به پيروزي دست يابند.

تارتار متذکر شد: اگر چه ذوب آهن در اين فصل حتي يک امتياز هم کسب نکرده است، اما تيم ضعيفي نبود و ما را بارها آزار داد و در چند صحنه دروازه ما در آستانه فروريختن بود.

وي تاکيد کرد: از نتيجه اين ديدار راضي هستيم و توانستيم بازي با ذوب‌آهن را با پيروزي پشت سر بگذاريم، اما اگر به مشکلات ما توجه نشده و نتوانيم بازيکنان مورد نياز خود را جذب کنيم،‌ در هفته‌هاي آينده با مشکلات بسياري روبه‌رو مي‌شويم.

تارتار گفت: من درخواست جذب چند بازيکن را در پست‌هاي کليدي داده‌ام و اميدوارم مسئولان باشگاه هر چه سريعتر براي خريد آنها اقدام کنند.

وي با بيان اينکه مشکلات مالي بسياري گريبانگير تيم فوتبال گهر زاگرس است، گفت: اين مشکلات موجب تضعيف روحيه بازيکنان شده و بايد هر چه سريع‌تر مسئولان تيم و مديران استان فکر جدي به حال تيم گهر کنند.

تارتار در پايان با تقدير از هواداران گهر زاگرس گفت: اگر حمايت مردم نبود، حتي يک بازي در ليگ برتر هم نمي‌توانستيم انجام دهيم و اميدوارم هر چه سريع‌تر مسئولان استان و مديران باشگاه گهر براي رفع مشکلات تيم اقدام کنند.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

درود بر تارتار و بازيكنان غيور گهر لرستان، و تاسف براي مسئولين!!!

[پاسخ]

آزاوخش در گفته :

1 امسال 4تیم مره دسته دو ..
2 پس کی میزبانیم
3 دمتون گرم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :