کد خبر : 8476
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 154 بازدید

قائد رحمت : تعلل دولت در اجرای مصوبات لرستان ، نرخ بیکاری را افزایش داد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ عباس قائدرحمت در گفت‌و‌گو با خانه ملت، اظهار داشت: اجرای پروژه‌های اساسی و زیربنایی به خصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته می‌تواند اشتغال‌زایی بسیار خوبی را در این مناطق به دنبال داشته باشد. نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرا نشدن […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ عباس قائدرحمت در گفت‌و‌گو با خانه ملت، اظهار داشت: اجرای پروژه‌های اساسی و زیربنایی به خصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته می‌تواند اشتغال‌زایی بسیار خوبی را در این مناطق به دنبال داشته باشد.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرا نشدن بسیاری از مصوبات سفرهای استانی هیات دولت در لرستان تصریح کرد: پروژه فولاد ازنا از جمله این پروژه‌هایی است که احداث آن برای بیش از ۱۵ هزار نفر فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم به وجود می‌آورد.

وی با بیان اینکه مدت‌ها از تصویب بزرگترین پروژه داروسازی جهان در شهرستان ازنا می‌گذرد، عنوان کرد:  به دلیل به موقع پرداخت نشدن اعتبارات هنوز اقدامی برای اجرای آن انجام نشده و امیدواریم با پی‌گیری‌هایی که از طریق معاون اول رئیس‌جمهور صورت گرفته هر چه سریع‌تر این پروژه اجرا شود تا شغلی برای افراد جویای کار به وجود آید.

این نماینده مجلس نهم در ادامه افزود: پروژه آب معدنی گهر در شهرستان درود نیز از جمله مصوبات سفر هیات دولت به استان لرستان است که اجرای آن می‌تواند ۱۰ هزار فرصت شغلی را در این استان محروم به وجود آورد اما متاسفانه به دلیل اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی این پروژه تعطیل شد.

قائیدرحمت تاکید کرد: اختصاص اعتبار و اجرای مصوبات سفرهای هیات دولت موجب دگرگونی در وضعیت اشتغال بسیاری از استان‌ها به ویژه مناطق محروم خواهد شد و تا حدود زیادی مشکل بیکاری را رفع خواهد کرد.

دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: هر یک از استان‌های کشور دارای مزیت‌های خاص خود هستند و اگر سرمایه‌گذاری لازم در این مزیت‌ها انجام شود، قطعا زمینه اشتغال‌زایی را فراهم خواهد کرد./

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

معتمدی در گفته :

عدادی از شهروندان جوان ،فعال و طبیعت دوست شهر خرم آباد تصمیم دارند به منظور فرهنگ سازی و حفاظت از طبیعت زیبای شهر خرم آباد ،در هفته آینده در یک حرکت واقدام نمادین وبصورت دسته جمعی اقدام به جمع آوری زباله از مناطق طبیعی و پارکهای حاشیه شهر خرم آباد مانند پارک جنگلی نمایند.

http://chamsangar.persianblog.ir/post/272/

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :