کد خبر : 8582
تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 393 بازدید

ایجاد اشتغال موسسه مالی و اعتباری فردوسی برای 600 نفر از جوانان لرستانی

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری فردوسی گفت: موسسات مالی و بانكی می توانند با پرداخت تسهیلات به متقاضیان و سرمایه گذاران بخش خصوصی، شرایط لازم برای رونق فعالیت های اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی پایدار را فراهم كنند. ‘علی دولتشاهی’ در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری فردوسی گفت: موسسات مالی و بانكی می توانند با پرداخت تسهیلات به متقاضیان و سرمایه گذاران بخش خصوصی، شرایط لازم برای رونق فعالیت های اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی پایدار را فراهم كنند.

‘علی دولتشاهی’ در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: این موسسه در 18 ماه فعالیت خود اقدامات موثر و گسترده ای را در زمینه راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در قالب پرداخت تسهیلات به صاحبان صنایع در بخش خصوصی انجام داده است.

دولتشاهی اظهار داشت: موسسه فردوسی با 17 شعبه در سطح استان لرستان و 340 شعبه در سطح كشور فعالیت گسترده ای را در راستای كمك به رشد و توسعه اقتصادی استان و كشور آغاز كرده است.

به گفته وی، درهمین ارتباط این موسسه در راستای كمك به توسعه و پیشرفت استان لرستان، زمینه اشتغال بكار 600 نفر از جوانان تحصیلكرده و جویای كار را فراهم كرده است.

وی با اشاره به اینكه یكی از راهكارهای حل معضل بیكاری در لرستان جذب سرمایه گذار است، تصریح كرد: این موسسه با هدف ایجاد اشتغال و در راستای ارایه خدمات بانكی به مردم تاسیس شده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه برای این مطلب امکان پذیر نمیباشد .