کد خبر : 8625
تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,193 بازدید

نعمت‌پور: هنوزم از نرفتن به المپیک، ناراحتم/ برخی دوست نداشتند، موفقیت من را ببینند!

نعمت‌پور: از نرفتن به المپیک، هنوزم ناراحتم برخی دوست نداشتند، موفقیت من را ببینند! فرنگی‌کار کوهدشتی وزن ۸۴ کیلوگرم سابق تیم ملی که برای المپیک لندن انتخاب نشد، هنوز از نحوه انتخاب کشتی‎گیر این وزن در المپیک ناراحت است. طالب نعمت‌پور که رابطه به جای ضابطه باعث شد به المپیک نرود در گفت‏وگو با خبرنگار […]


نعمت‌پور: از نرفتن به المپیک، هنوزم ناراحتم

برخی دوست نداشتند، موفقیت من را ببینند!

فرنگی‌کار کوهدشتی وزن ۸۴ کیلوگرم سابق تیم ملی که برای المپیک لندن انتخاب نشد، هنوز از نحوه انتخاب کشتی‎گیر این وزن در المپیک ناراحت است.
طالب نعمت‌پور که رابطه به جای ضابطه باعث شد به المپیک نرود در گفت‏وگو با خبرنگار میرملاس نیوز، در خصوص نتایج تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک 2012 لندن، اظهار کرد: کسب بهترین نتیجه تاریخ ایران در تمام رشته‏های ورزشی در المپیک توسط کشتی فرنگی نشان‎دهنده موفقیت تیم است، هرچند معتقدم می‎توانستیم در چند وزن نتایج بهتری بگیریم.

وی تصریح کرد: در اوزان 84 و 120 کیلوگرم با توجه به شناختی که از اخلاقی و باباجان‏زاده داشتم انتظار کسب نتایج بهتری در این دو وزن داشتم. انریکه هرناندز که اخلاقی را شکست داد در دو جام جهانی او را شکست داده بودم.

نعمت‌پور در پاسخ به سؤالی که اگر شما در المپیک بودید، از اخلاقی بهتر نتیجه می‌گرفتید؟ جواب داد: من که نرفتم و چون تجربه المپیک را ندارم، نمی‌توانم بگویم چه نتیجه‏ای می‎گرفتم. اما اگر می‎رفتم با تمام وجود تلاش می‌کردم که کشتی‏گیر کوبایی را ببرم و فقط برای کسب مدال تلاش می‏کردم.

این کشتی‌گیر لرستانی با بیان اینکه هنوز از نحوه انتخاب فرنگی‌کار تیم ملی در وزن 84 کیلوگرم ناراحت هستم، افزود: آرزوی هر ورزشکاری حضور و کسب مدال در المپیک است که متأسفانه این شانس را در شرایطی از من گرفتند که مسابقه انتخابی برگزار نشد و حتی نخواستند ببینند نعمت‎پور پس از ناکامی در مسابقات قزاقستان، روزبه‌روز شرایطش بهتر می‌شود. قبل از المپیک به مسابقات جام جهانی رفتم و با کسب 5 پیروزی نتایج خوبی گرفتم اما برخی دوست نداشتند، موفقیتم را ببینند.

وی با بیان اینکه هرچند از نرفتن به المپیک دلخورم، اما دیگر نمی‎خواهم به گذشته فکر کنم اذعان کرد: می‌خواهم دوباره با تمام قدرت برگردم. فعلاً27 سال دارم و نمی‌دانم آیا برای المپیک بعدی هستم یا نه؟ اما معتقدم اگر برنامه‌ریزی درست باشد می‌توانم در المپیک 2016 برزیل باشم و کرم جابر ابراهیم مصری با 36 سال سن به فینال 84 کیلوگرم المپیک لندن رسید.

نعمت‌پور در پاسخ به سؤالی که برخی کارشناسان معتقدند حضور ایرج اسفندیاری‎فر در کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، سبب انتخاب اخلاقی برای المپیک شده، گفت: آقای اسفندیاری‎فر مربی سازنده حبیب بوده و طبیعی است که بین من و اخلاقی، کشتی‌گیر خودش را انتخاب کند و به نظر من این کار طبیعی است.

این فرنگی‎کار خاطرنشان کرد: در فرودگاه به استقبال کاروان تیم کشتی فرنگی رفتم. من و حبیب از جوانان با هم هستیم و کشتی قسمتی از زندگی ماست که چند سال طول می‎کشد و تمام می‌شود، مشکلی با حبیب ندارم و با هم دوست هستیم.

وی در پایان با اشاره به مبهم بودن حضور محمد بنا در تیم ملی گفت: هرچند من نمی‎توانم در این خصوص نظر بدهم و تصمیم با خود آقای بنا است، اما موفقیت‎های ایشان در تیم ملی دست نیافتنی است و اگر قصد ادامه کار داشته باشد، به نفع کشتی کشور است.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

اعتقاد دارم خداوند بهترينهارو براي انسان رقم مي زند…
معتقدم با وجود شايستگي شما دوست همشهري من آقاي نعمت پور، اينار هم مورد عنايت خداوند قرار گرفته ايد المپيكها مي آيند و مي روند اما آنچه ماندگار است پهلوانيهاست، همچو تختي…
با مطالبي كه اكنون از شما خواندم به روح پهلواني شما بيشتر پي بردم، كوهدشت به امثال شما نياز دارد، به ادبيات زيباي شما…
ان شاا.. شما بتوانيد نماينده شايسته شهرستان باشيد و گامهاي موثري براي ارقاي سطح فرهنگي كوهدشت برداريد…
با قهرمانيتان، با اخلاقتان و رفتارتان…

[پاسخ]

آزادبخش در گفته :

انریکه هرناندز که اخلاقی را شکست داد در دو جام جهانی او را شکست داده بودم……افسوس ما از خدا را شانس نداریم

[پاسخ]

صادق یاری پور در گفته :

با سلام
آقا طالب شک نکن اگر دوباره به تیم ملی بیایی انشالله در المپیک برزیل قهرمان میشی.

[پاسخ]

باران در گفته :

ادامه بده تو ميتوني

[پاسخ]

مصطفی امرایی (خرم آباد) در گفته :

عزیز ما از کجا معلوم همانند سعید عبدولی نمیشد که عالمی برایش گریست ؟از کجا معلوم همانند مظاهری نمیشد که در آن دل شب من مشت به دیوار زدم و هنوزهم جای ضربه درد میکند ؟از کجا معلوم تن سالم برمیگشتی؟ یادمه وقتی نام تو درلیست منتخب آقای بنا نبود من خیلی ناراحت شدم وخودت گفتی هر چه خیره حالا به جای المپیک به قهرمانی جهان درسال 2013 فکر کن آماده باش میایم استقبالت روی دوشمان تا درب خانه آماده باش.

[پاسخ]

دو سال و خورده ای به المپیک اسیایی مونده ابتدا تکرار قهرمانی شما رو در اونجا میخوایم پهلوان …….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :