کد خبر : 8694
تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 125 بازدید

۱۴۶ پروژه در هفته دولت در خرم آباد به بهره برداری می رسد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  ‘ مرتضی ولی پوری’ در جلسه شورای اداری شهرستان خرم آباد افزود: برای احداث و تکمیل این طرح ها، ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است. وی با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این طرح ها در سرفصل های آموزشی، خدمات بهداشتی، آب شهری […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  ‘ مرتضی ولی پوری’ در جلسه شورای اداری شهرستان خرم آباد افزود: برای احداث و تکمیل این طرح ها، ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این طرح ها در سرفصل های آموزشی، خدمات بهداشتی، آب شهری و روستایی، عمران شهری و روستایی، تفریحی و گردشگری، کشاورزی، برق و گازرسانی، تعاون، صنعتی، ورزشی و عشایری است.

وی ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این طرح ها تحول مطلوب و موثری در راستای توسعه و اشتغال شهرستان خرم آباد ایجاد شود.

وی همچنین با اشاره به ناتمام ماندن احداث هتل چهارستاره پارک صخره ای گفت: عملیات احداث این پارک در دهه ۷۰ اغاز شده و در حال حاضر نیمه کاره مانده است.

فرماندار خرم آباد با بیان اینکه این هتل به یک اثر باستانی تبدیل شده است تصریح کرد: بانک صنعت و معدن، مجری طرح و سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری باید هرچه زودتر در خصوص وضعیت این هتل تصمیم گیری کنند.

ولی پوری همچنین گفت: شش اداره کل استانی فاقد اداره ، نمایندگی و چارت شهرستانی در خرم آباد هستند و که این امر به صلاح شهرستان نیست و چنانچه نسبت به راه اندازی ادارات شهرستانی در خرم آباد اقدام نشود، نمایندگان استانی این ادارات در جلسات پذیرفته نخواهند شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حتما خیلی برای این طرحها زحمت کشیدی جناب فرماندار

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :