کد خبر : 8694
تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 132 بازدید

146 پروژه در هفته دولت در خرم آباد به بهره برداری می رسد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  ‘ مرتضی ولی پوری’ در جلسه شورای اداری شهرستان خرم آباد افزود: برای احداث و تكمیل این طرح ها، 300 میلیارد ریال هزینه شده است. وی با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این طرح ها در سرفصل های آموزشی، خدمات بهداشتی، آب شهری […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  ‘ مرتضی ولی پوری’ در جلسه شورای اداری شهرستان خرم آباد افزود: برای احداث و تكمیل این طرح ها، 300 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این طرح ها در سرفصل های آموزشی، خدمات بهداشتی، آب شهری و روستایی، عمران شهری و روستایی، تفریحی و گردشگری، كشاورزی، برق و گازرسانی، تعاون، صنعتی، ورزشی و عشایری است.

وی ابراز امیدواری كرد: با بهره برداری از این طرح ها تحول مطلوب و موثری در راستای توسعه و اشتغال شهرستان خرم آباد ایجاد شود.

وی همچنین با اشاره به ناتمام ماندن احداث هتل چهارستاره پارك صخره ای گفت: عملیات احداث این پارك در دهه 70 اغاز شده و در حال حاضر نیمه كاره مانده است.

فرماندار خرم آباد با بیان اینكه این هتل به یك اثر باستانی تبدیل شده است تصریح كرد: بانك صنعت و معدن، مجری طرح و سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری باید هرچه زودتر در خصوص وضعیت این هتل تصمیم گیری كنند.

ولی پوری همچنین گفت: شش اداره كل استانی فاقد اداره ، نمایندگی و چارت شهرستانی در خرم آباد هستند و كه این امر به صلاح شهرستان نیست و چنانچه نسبت به راه اندازی ادارات شهرستانی در خرم آباد اقدام نشود، نمایندگان استانی این ادارات در جلسات پذیرفته نخواهند شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حتما خیلی برای این طرحها زحمت کشیدی جناب فرماندار

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :