کد خبر : 8750
تاریخ انتشار : ۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 49 بازدید

دکتر کاییدی : شهیدان رجایی و باهنر پرچم‌داران دولت مكتبی هستند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: اخلاص و خدمت به مردم رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر است.   به نقل از ایسنا ، كاییدی در مراسم بزرگداشت شهدای هفته دولت با بیان این كه اخلاص در عمل شهیدان والامقام رجایی و باهنر ستودنی است، افزود: […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: اخلاص و خدمت به مردم رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر است.

 

به نقل از ایسنا ، كاییدی در مراسم بزرگداشت شهدای هفته دولت با بیان این كه اخلاص در عمل شهیدان والامقام رجایی و باهنر ستودنی است، افزود: برای خدا كاركردن علت موفقیت و ماندگاری دولت شهد رجایی بود و كاری كه برای خدا باشد شكست، خستگی و ناامیدی ندارد و این دو شهید والامقام مردان بزرگی بودند كه عمر كوتاه ولی پربركت خود را بی‎وقفه و شبانه‎روزی صرف شكوفایی نهال نوپای انقلاب كردند و در این مدت كوتاه منشأ خیر و بركت فراوان در سطح كشور شدند.

 

نایب رییس اول كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خدمت‌رسانی به مردم باید با نیت الهی و صادقانه باشد زیرا شهیدان والامقام رجایی و باهنر از لحاظ زمانی كمترین خدمت را در نظم جمهوری اسلامی داشتند و اگر امروز نامشان در انقلاب ماندگار شده به خاطر اخلاص و نیت پاكشان در خدمت‌رسانی بوده است.

 

كاییدی با بيان اينكه الگوگیری از شهید رجایی در خدمت مردم مایه افتخار مسوولان است، افزود: این شهید گرانقدر نقش بسزایی در افشای چهره پلید منافقان داشت و منافقان كوردل به همین خاطر رجایی و باهنر را به شهادت رساندند.

 

 وی با بیان این‌كه شهیدان رجایی و باهنر پرچم‌داران دولت مكتبی هستند، گفت: رجایی شخصیتی است كه دیگران را برخود مقدم دانسته و خدمتگزاری را نصب‌العین خود می‌داند. مقام معظم رهبری دولت دهم را دولتی خدمتگزار و پرتلاش معرفی كردند.

 

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی همچنين برگزاری اجلاس سران غیرمتعهدها به میزبانی كشورمان را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: حضور هیات عالی‌رتبه بیش از 120 كشور در اجلاس سران عدم تعهد فرصت خوبی برای شكستن تحریم‌ها است كه عظمت كشور را به رخ استكبار جهانی می‌كشاند.

 

كاییدی تصريح كرد: برگزاری شانزدهمین اجلاس غیرمتعهدها در تهران آمریكا، اسراییل و ایادی غرب را به شدت عصبانی كرده و به طور حتم نتایج خوبی از این اجلاس نصیب ملت‌های مسلمان و آزادیخواه خواهد شد.

 

نایب رییس اول كمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این كه بدون شك اجلاس جنبش غیر متعهدها مسیر را برای ارتقای جایگاه ایران در جهان هموار می‌سازد، گفت: برگزاری این اجلاس، میخی بر تابوت سیاست‌های سلطه‌طلبانه اوباما در منطقه است و برگ زرینی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران و موجب اعتلا و ارتقای جایگاه آن است چرا كه این اجلاس تیر خلاصی به استكبار جهانی و در نهایت نیز ایران اسلامی اقتدار خود را به منصه ظهور خواهد رساند.

  نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، جنبش غیرمتعهدها را از مهمترین جنبش‌های جهانی پس از سازمان ملل متحد دانست و افزود: ایادی استكبار هر چقدر كه در صدد منزوی كردن ایران هستند اما شاهد اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی در عرصه جهانی هستند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :