کد خبر : 8956
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۳:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 130 بازدید

موزه‌هاي صنعت بروجرد و قوم لک الشتر احداث مي‌شود

  به گزارش میرملاس نیوز ؛سرپرست اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري لرستان از اجراي مراحل پاياني عمليات احداث موزه‌هاي صنعت شهرستان بروجرد و قوم لک شهرستان الشتر خبر داد.  «عباس گودرزي» در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام اين خبر افزود: احداث اين موزه‌ها در اولويت برنامه‎هاي عمراني اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛سرپرست اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري لرستان از اجراي مراحل پاياني عمليات احداث موزه‌هاي صنعت شهرستان بروجرد و قوم لک شهرستان الشتر خبر داد.

 «عباس گودرزي» در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام اين خبر افزود: احداث اين موزه‌ها در اولويت برنامه‎هاي عمراني اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري لرستان است و هم‌اکنون عمليات احداث موزه صنعت با 200 ميليون و موزه قوم لک با 400 ميليون ريال در حال انجام است.

 وي ادامه داد: هم‌اکنون نزديک به 90 درصد تجهيزات اين دو موزه خريداري شده و به محض تمام شدن عمليات مرمت و بازسازي ابنيه در نظر گرفته شده، موزه‌ها را در اسرع وقت راه‌اندازي مي‌كنيم.

 سرپرست اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري لرستان گفت: در شهرستان بروجرد، طرح راه‌اندازي موزه مشاهير در دستور کار است اما اجراي اين عمليات را به زماني پس از احداث موزه صنعت ورشوسازي اين شهر‌ستان تاريخي موکول کرديم تا طرح‌هايمان را براساس زمانبندي وعده داده شده به اتمام برسانيم و طرح‌ها را نيمه‎کاره به حال خود رها نکنيم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسن.ع در گفته :

دست مسئولین درد نکنه
اماچقدر فرق هست بین موزه 285 هکتاری میراث روستایی گیلان یا موزه 725 هکتاری میراث فرهنگی اصفهان با موزه های لرستان ؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :