کد خبر : 897
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 494 بازدید

افزایش 70 درصدی کشف اموال سرقتی در کوهدشت

گزارش میرملاس نیوز به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی لرستان، علی دالوند گفت: ماموران انتظامی کوهدشت در اجرای طرح مبارزه با افراد متخلف و ارتقای امنیت اجتماعی با هماهنگی مقام قضایی در مدت نیمه اول بهمن امسال هفت فقره سرقت اموال را کشف و ضبط کردند که در مقایسه با مدت مشابه…

افزایش 70 درصدی کشف اموال سرقتی در کوهدشت
فرمانده انتظامی کوهدشت از افزایش 70درصدی کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی لرستان، علی دالوند گفت: ماموران انتظامی کوهدشت در اجرای طرح مبارزه با افراد متخلف و ارتقای امنیت اجتماعی با هماهنگی مقام قضایی در مدت نیمه اول بهمن امسال هفت فقره سرقت اموال را کشف و ضبط کردند که در مقایسه با مدت مشابه، 70درصد افزایش کشفیات را نشان می‌دهد.

وی در ادامه به رشد 50 درصدی کشف موتورسیکلت سرقتی، 100 درصدی کشف کلاهبرداری و کشف کالای قاچاق، 44 درصدی کشف مواد مخدر در این شهرستان اشاره کرد.

فرمانده انتظامی کوهدشت در ادامه کشف دو فقره اموال سرقتی و دستگیری دو نفر را از نتایج اجرای طرح ارتقای امنیت در این شهرستان عنوان کرد.

دالوند همچنین به کشف 245 متر سیم برق سرقتی و دستگیری یک نفر در این شهرستان در روز گذشته اشاره کرد و گفت: در پی‌ دو فقره سرقت سیم برق شبکه‌های فشار ضعیف و متوسط، در مورخ 13 و 16 بهمن ماه امسال، ماموران کلانتری 11 کوهدشت با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شده که با تحقیقات معموله سارق را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم به سرقت دو فقره سیم برق معترف و اظهار داشته مقدار سیم سرقتی را به یک نفر مالخر فروخته که تلاش جهت دستگیری مالخر ادامه دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سعید گراوندکلسرخی در گفته :

با درود وسلام خداوند بر روح مقدس و همیشه جاوید امام خمینی (ره) و همه شهیدان ولامقام نظام جمهوری اسلامی ایران
این نشان اقتدار نیروی انتظامی است که فرصت را غنیمت شمرده و همینجا از زحمات و تلاش فداکارانه و شجاعانه نیروی مقتدر انتظامی شهرستان کوهدشت بخصوص از جناب سرهنگ علی دالوند(فرماندهی محترم نیروی انتظامی کوهدشت) و جناب سرهنگ تیمور گراوند(رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی شهرستان) که برای نظم و آرامش و امنیت و حفظ اموال مردم با خدمت صادقانه تلاش و کوشش و همت مضاعف میگمارندتقدیر و تشکر مینمائیم
دوام توفیقات و سربلندی و سرافرازی همگان را از خداوند منان خواستاریم

[پاسخ]

کامیار پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۵ مرداد , ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵:

درود خدا بر سرهنگ گراوند

[پاسخ]

خد پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۰ بهمن , ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵:

از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی بخصوص نیروهای بومی شهرستان مثل جناب سرهنگ گرادند تشکر مینمایم

[پاسخ]

محمد زمانی فرد در گفته :

سلام و خسته نباشید ب تمامی زحمت کشان عرص تلاش و خدمت گذاری به ویژه جناب سرهنگ گراوند که با توجه به زحمات گرانقدر ایشان کمال تشکر و قدردانی را دارم و توفیق روز افزون برای ایشان از خداوند منان خواستارم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :