کد خبر : 8975
تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۶:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 507 بازدید

اگرهمراه بیمار نبود،بیمارستان کوهدشت دچار حادثه می شد

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ حضوراتفاقی همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی کوهدشت باعث شد تا این بیمارستان طعمه ی حریق نشود. عصر جمعه 10 شهریورفردی که همراه بیمار بود به محض ورود به بیمارستان متوجه شد که دود محوطه ی جنوبی بیمارستان را در برگرفته است. همراه بیمار پس از عبور از بخش […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ حضوراتفاقی همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی کوهدشت باعث شد تا این بیمارستان طعمه ی حریق نشود.
 عصر جمعه 10 شهریورفردی که همراه بیمار بود به محض ورود به بیمارستان متوجه شد که دود محوطه ی جنوبی بیمارستان را در برگرفته است. همراه بیمار پس از عبور از بخش بیماران خود را به محل رساند که با آتش سوزی بلوار جنوبی بیمارستا ن روبه شد. این همراه بیمار گفت : کسی نبود .چند بار اطراف را صدا زدم اما هیچ کس نبود. چند ماشین ده متر دورتر ، درمسیر پیش روی آتش پارک کرده بودند که اگر آتش به آن ها می رسید فاجعه ی بزرگی در بیمارستان رخ می داد. وی ادامه داد : با وجود نبود وقت کافی چاره ای جز این نبود که به تنهایی آتش را مهار کنم. شیلنگ چمن کناری را که دور درختان حلقه خورده بود را به زحمت باز کردم وخودم را به آتش رساندم. برگ های خشک ریخته شده پای درختان آتش را به سرعت به ماشین ها نزدیک کرده بود که توانستم جلوی آن را بگیرم. این همراه بیماردر ادامه گفت : بعد از این که آتش را به کلی خاموش کردم یکی از پرسنل که اتفاقی از آن جا عبور می کرد با قسمت تاسیسات وچند قسمت دیگر تماس گرفت اما بعد از گذشت نیم ساعت کسی به محل نیامد. من هم محوطه را ترک کردم و سراغ مادرم رفتم که دربیمارستان بستری بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درود بر شرفت ای همشهری عزیز
ما برای اداره این شهر و کشور افراد وظیفه شناس و بی توقعی همچون شما نیاز داریم.

[پاسخ]

فقط بیمارستان اتیش نگرفته بود،که اونم…
خداخیرش بده..

[پاسخ]

حسن.ع در گفته :

خدا خیرتون بده
اما چقدر دوست داشتم به مسئولین بیمارستان بگم خدا خیرشون بده !….

[پاسخ]

معصومه در گفته :

خداعظتت بده ای شهروند عزیز .خدارا شکر که شما حواس جمع بودید وگرنه همین یکی یک دونه بیمارستان را از دست می دادیم.

[پاسخ]

صادق ياري پور در گفته :

با وجود اينكه به مردم كوهدشت هميشه ظلم ميشود و كسي نيست درد اين مردم را جويا شود اما باز اين مردم هستند كه به داد دولت مي رسند چي ميشد اگر اين شهر هم مورد لطف دولتمردان قرار ميگرفت!!!

[پاسخ]

آزاوخش در گفته :

بیمارستان . یا درمانگاه ..درمانگاه هم نیست .

[پاسخ]

امیر در گفته :

با تشکر از این شهروند عزیز ، ای کاش حرفی نمیزدید تا همش میسوخت شاید یه دونه نو (جدید ) بهمون میدادن با کلی امکانات جدید و….

[پاسخ]

مرد بارانی در گفته :

کم نیستند دردهای این دیار که اشک مردم را سرا زیر کرده اند . کم نیستند بدبختی های مردمی که زیر آوار بازیهای سیاسی و نا جوانمردانه کسانی که دم از جوانمردی میزنند و روز به روز جیبهایشان درازتر و حرص وتمعشان بیشتر می شود .
آه سرزمین خسته ام اه مردم شریف کوهدشت ، سالهاست مادرانمان گریه می کنند و خود نیز به این آتش ویرانگر هیزم اضافه می کنیم تا در کنار هم بیشتر بسوزیم ، اینجا مزار انسانیت شده و هر روز زخمی ، هر روز دردی ، بر پیکر مان وارد میشود تا بدانیم و بدانند اینجا دستها زیر شعلها پنهان شده اند.

[پاسخ]

سلام.اگه ممکنه مشخصات پزشکان متخصص ومحل تحصیلشون رو واسمون بزنید رو سایت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :