کد خبر : 8982
تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 237 بازدید

آقامحمدی : باران موشکی ایران تهدیدات صهیونیستی را پاک می‌کند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ ابراهیم آقا محمدی در گفت‌و گو با خانه ملت، با یادآوری برگزاری رزمایش موشکی در ایران طی یک ماه آینده، گفت: ورق جدیدی از صنعت موشکی ایران در این مانور رو می‌شود. صنعت دفاعی ایران برای هیچ کشوری تهدید نیست نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ ابراهیم آقا محمدی در گفت‌و گو با خانه ملت، با یادآوری برگزاری رزمایش موشکی در ایران طی یک ماه آینده، گفت: ورق جدیدی از صنعت موشکی ایران در این مانور رو می‌شود.

صنعت دفاعی ایران برای هیچ کشوری تهدید نیست

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه صنعت دفاعی ایران برای هیچ کشوری تهدید نیست، آن را برای دفاع از کیان کشور دانست و افزود: توانایی ایرانی در بعد دفاع موشکی برای حفاظت از کشور در حال پیشرفت است.

باران موشکی ایران تهدیدات صهیونیستی را پاک می‌کند

وی، ادامه داد: حجم سنگین تولیدات دفاعی موشکی ایران، نمایشی از توان ایران در ساخت و تولید موشک‌های دفاعی است و باران موشکی ایران تهدیدات صهیونیستی را پاک می‌کند.

 این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه ایران برنامه ریزی خوبی برای تقویت بعد دفاعی خود در زمین، آسمان و هوا دارد، توضیح داد: امروز صنایع موشکی یک صنعت تامین کننده در بحث دفاعی کشورها است و برای خنثی کردن تهدیدات اهمیت زیادی دارد.

صنعت موشکی در جنگ، صنعت برتر است

آقا محمدی، گفت: صنعت موشکی در جنگ، صنعت برتر است و با توجه به نیاز ایران برای دفاع از آب و خاکش، جمهوری اسلامی ایران سرمایه گذاری قابل توجهی در این زمنیه دارد.

این نماینده مجلس، با بیان اینکه ارتش ایران به فناوری موشکی و انواع موشک‌هایی که کشورهای دنیا صاحب آن هستند، مجهز است، گفت: ایران از ساخت موشک‌های جدید و پشرفته غافل نشده است.

وی، ادامه داد: با توجه به رونمایی از صنعت دفاعی ایران با برگزاری چنین رزمایش‌هایی امروز دنیا می داند که ایران در صنعت موشکی کشور برتر و در خط مقدم دفع هر تهدیدی قرار دارد.

 این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه ایران به ضرورت زمان خود را در بعد موشکی تجهیز کرده است، گفت: تهدیدات رژیم صهیونیستی در برابر قدرت دفاعی ایران پوشالی بوده و ما در هر شرایطی قابلیت دفاع از خاک خود را داریم.

سردار فرزاد اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی، از برگزاری رزمایشی بزرگ با بهره‌گیری از تمام تجهیزات دفاع موشکی در ایران طی یک ماه آینده خبر داده است. این در شرایطی است که در سال جاری بیشترین تعداد مانور‌های نظامی در ایران برگزار شده و اینک قرار است بزرگ‌ترین مانور موشکی ایران نیز در سال ۹۱ ثبت شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق ياري پور در گفته :

جناب آقاي آقامحمدي اينكه ايران توان موشكي بالايي دارد و يكي از قدرتهاي جهان است همه ميدانيم نيازي به تعريف و تمجيد شما نيست.لطف كنيد با ديگر نمايندگان استان لرستان همكاري و همفكري كنيد شايد بتوانيد مشكلي از مشكلات اين استان محروم كم كنيد فكر كنم اين كار مهمتري باشد براي جنابعالي و ديگر نمايندگان لرستان كه به حوزه انتخابيه خود رسيدگي كنيد.تا چشم روي هم بذاريم چهار سال نمايندگي شما هم تمام ميشود به نظر بنده پيروز كسي است كه در اين مدت بتواند مشكلي از مشكلات مرد را حل نمايد.چون تاريخ در مورد اشخاص قضاوت ميكند در آينده.

[پاسخ]

چرا نمایندگان لرستان فقط روحیه جنگ طلبی دارن؟!این ویژگی رو به نمایندگان اصفهان بدید در عوض یک هزارم اونا فکر اقتصادی داشته باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :