کد خبر : 904
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 136 بازدید

گازرسانی به روستاهای دلفان آغاز شد

گازرسانی به روستاهای دلفان آغاز شد به مناسبت دهه فجر گاز‌رسانی و کلنگ گازرسانی به سه روستای علی‌آباد گاوکش، برهما و تاج امیر دلفان از محل اعتبارات داخلی افتتاح و آغاز شد. به گزارش میرملاس نیوز، در هشتمین روز از دهه مبارکه فجر مراسم آب‌رسانی به مجتمع گاوکش با اعتباری بالغ بر800 میلیون ریال از […]

گازرسانی به روستاهای دلفان آغاز شد
به مناسبت دهه فجر گاز‌رسانی و کلنگ گازرسانی به سه روستای علی‌آباد گاوکش، برهما و تاج امیر دلفان از محل اعتبارات داخلی افتتاح و آغاز شد.

به گزارش میرملاس نیوز، در هشتمین روز از دهه مبارکه فجر مراسم آب‌رسانی به مجتمع گاوکش با اعتباری بالغ بر800 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و انتقال آب به روستای رمضان‌آباد با اعتبار 1500میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی و اشتغال‌زایی بیش از پنج نفر افتتاح شد.

در همین روز طرح پروار بندی گوساله در روستای حسن گاویار با اعتبار 2500میلیون ریال از محل تسهیلات و اشتغال‌زایی سه نفر به بهره‌برداری رسید.

لازم به ذکر است، در هشتمین روز از دهه فجر که روز انقلاب اسلامی، جوانان، خودباوری و نهضت اسلامی نامگذاری شده فرماندار دلفان و دیگر مسئولان شهرستان با خانواده‌های معظم شهدای دلفان دیدار کردند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ریز بین در گفته :

گازرسانی به روستای یادگار و حیدراباد را نیز اضافه کنید

[پاسخ]

دینا در گفته :

چراغی 100% تا بترکه هرچی……………………………………………

[پاسخ]

امیدوارم که آقای چراغی حمایت قاطعانه خودشو از آقای آل کاظمی اعلام کنه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :