کد خبر : 9072
تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 753 بازدید

قطار عزل ونصب ها به ایستگاه اداره ی کار و تعاون رسید!

    به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ مراسم تودیع و معارفه اداره ی کار و تعاون شهرستان کوهدشت با حضور حامد ویسکرمی ،مدیر کل تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان ، معاونین و کار کنان اداره کار و اداره تعاون در محل اداره کار برگزار شد. ویسکرمی در این مراسم با اشاره به ميزان […]

 

 

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ مراسم تودیع و معارفه اداره ی کار و تعاون شهرستان کوهدشت با حضور حامد ویسکرمی ،مدیر کل تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان ، معاونین و کار کنان اداره کار و اداره تعاون در محل اداره کار برگزار شد.

ویسکرمی در این مراسم با اشاره به ميزان بالاي بیكاري استان، گفت: تلاش در جهت توسعه بخش تعاون ، توجه ویژه به حمایت و ساماندهی مشاغل خانگی ، برگزاری منظم جلسات کار گروه اشتغال شهرستان، توسعه کمی و کیفی تشکلهای کارگری و کارفرمایی و،تنظیم و نظارت بر روابط کار ، صیانت از نیروی انسانی و کاهش حوادث ناشی از کار از جمله اولویت هایی است که توجه ویژه به آن منجر به تحقق اهداف کاری وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خواهد شد.

مدیر کل تعاون و رفاه اجتماعی استان افزود: در پی تحولات و تغییرات صورت گرفته در دو وزارتخانه تعاون و کار و امور اجتماعی امروز شاهد معرفی رئیس اداره جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کوهدشت هستیم و به طور قطع با همدلی و همکاری صمیمانه در بین این دو مجموعه اداری روز به روز به اهداف مشخص شده نزدیک خواهیم شد .

در پایان این مراسم عزیزاله کدخدایی به عنوان رئیس اداره جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان معرفی و از خدمات احد مراد پور  رئیس سابق اداره کار و امور اجتماعی و  علی سوری رییس اداره ی تعاون کوهدشت قدردانی بعمل آمد .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خوشنام وند در گفته :

مبارک باشد آقای کدخدخدائی مدیری لایق است

[پاسخ]

سلام تا جایی که من اطلاع دارم آقای کدخدایی مدیری توانمند است که بر اساس شایستگی انتخاب شده و به خاطر این انتخاب از جناب ملکشاهی و جناب ویسکرمی تشکر میکنیم.

[پاسخ]

دوستی 2 ملکشاهی 0

[پاسخ]

سیروس علیپور در گفته :

آقای کدخدایی آدم دلسوز و کار بلدی است
به ایشان تبریک می گویم

[پاسخ]

هميشه در صحنه! در گفته :

هردم از اين باغ ….

[پاسخ]

صادق ياري پور در گفته :

اين عزل و نصبها عادي مي باشد .صندلي رياست به كسي وفا نميكند

[پاسخ]

یک شهروند در گفته :

انصافا آقای کدخدایی آدم دلسوز و کار بلدی است ،به ایشان تبریک می گوییم.

[پاسخ]

راي قباديم در گفته :

موفق باشد آدم خوبي است

[پاسخ]

درود بر سیاوش وکامنت با معنایش -سیاوش جان این عزل ونصبها پیام دارند که شما اشاره کردید گردانندگان جریان ملکشاهی کسان دیگری هستند که اصولگرایان طرفدار حاجی انگشت به دهان خواهند ماند .

[پاسخ]

شهروند در گفته :

تقدیر از زحمات اقای سوری در زمان تصدی اداره تعاون ومراد پور در اداره کار انصافا از مدیران شایسته بودند.

[پاسخ]

يا علي در گفته :

مشكل بيكاري و اشتغال شهرستان كوهدشت ظرف يك ماه حل خواهد شد .

[پاسخ]

با تبریک به اقای کدخدایی و تشکر از زحمات روسایی سابق اقای سوری و مراد پور اما خدایی با ریس عوض کردن مشکل شهرمان حل نمیشود ای کاش عزل ونصبی نبود کاش همه با هم تلاش میکردیم که شهرمان اباد شود شهرمان از بیکاری خالی شود ای کاش بجای این همه جلسه تدبیر و تفکری شود ای کاش ای کاش ای کاش

[پاسخ]

پست ارا کی منیه. وللا!!

[پاسخ]

حالا مردم فهيم و دور انديش طرحان فهميدند ملكشاهي جز كدام حزب و تشكيلات است و فهميدند چطوري دوستان ساده ما را دور زد نام مديران جديدش اين داستان را بهتر حكايت مي كند

[پاسخ]

سجاد يوسف زاده در گفته :

جناب آقاي كد خدايي انتخاب به حق جنابعالي رابه عنوان رئيس اداره كار وتعاون را از طرف بنده وكليه پرسنل نمايندگي ايران خودرو بپذيريد واز خداوند رحمان آرزوي موفقيت را براي جنابعالي داريم.موفق وپيروز باشيد .

[پاسخ]

به خدا اولین باره تو تمام عمرم اسم این آقایان رو میشنوم یا میبینم بجزآقای علی سوری،به جان خودم اولین باره ،اینا تا الان کجا بودن کی رفتن سر کار این آقای کدخدایی بچه کوهدشته؟آخه به فامیلیش میخوره مثلا بچه تهران باشه یا جایی دیگه،به هر حال واسشون آرزوی موفقیت میکنم.

[پاسخ]

ستاره از همدان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ شهریور , ۱۳۹۱ ۱۵:۲۹:

شما به اسم كار نداشته باش كار رو بچسب

[پاسخ]

هنجس پاسخ در تاريخ شنبه ۲۵ شهریور , ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸:

کار رو باید به دست کاردان سپرد

[پاسخ]

این پست حق علی سوری بود .

[پاسخ]

سوال کنکور : وقتی اداره محترم کار , رییس خودشو بیکار می کنه میتونه واسه بیکارا کاری کنه؟

[پاسخ]

انتصابات شهرستان را صمیمانه به اسماعیل دوستی تبریک و شادباش عرض مینماییم. ولی اینکه چرا باید مدیران ارزشی و توانمندی مانند سوی و مرادپور بایستی عزل شوند را بایستی افکار عمومی به جد پیگیری نماید.

[پاسخ]

مرد بارانی در گفته :

تغیرات در تحولات سیاسی حتی در کشورهای دموکراتیک امری طبیعی است و در کشورهای غیر دموکراتیک امری اجباری چرا که راههای انتخاب شدن در دوره های آینده را هموار می کند ، ودر اینگونه رفتارهای غیر دموکراتیک همیشه ضربه بر پیکره مردم وارد میشود مردمی که به امید دست یافتن به زندگی بهتر دست به انتخاب میزنند نا امیدانه به انتخاب بعدی خود فکر می کنند ، البته بر همه ساکنان ستم دیده این شهر پوشیده نیست که مخروبه های اداری کوهدشت سالهای تلخی را برای مراجعین خود طی کرده اند ، در پایان به عنوان شهروندی از این خاک غریب تقاضا دارم شما که اجبا در عذل ونصب دارید انتخابهایتان را با مطاله بیشتری انجام دهید و گوشه چشم ی به ردیف بودجه ها هم داشته باشید شاید زخم هایی چون زخمهای سعادت آباد بر پیکر این مردم کمتر شود ، آبادانی پیشکشتان

[پاسخ]

علی قرعلیوند در گفته :

از کی تا حالا آقای سوری کا ر ی به جز کارفرهنگی بلده سابقش معلمی نه ریاست

[پاسخ]

دکتر اصغر مهری در گفته :

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق.
انتصاب شایسته برادر کدخدایی را به سمت جدید تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون علمی و معنوی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.این برادر عزیز در طول خدمت چندساله شریف خود همواره رضای حضرت باری تعالی و مردم شریف ، فرهیخته و با عزت شهرستان را سرلوحه خدمت خویش قرار داده و جزء نمونه افرادی می باشد که انگیزه خدمات پیشین، مسولیت مبارک جدید و مسولیتهای عالی تر آینده خویش را صرفا آبادانی و سعادت آخرت خویش می داند.

[پاسخ]

تبارک الله احسن الخالقین ……چپ ها زا خودتون تعریف نکنید از کی تعریف میکنید……………………..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :