کد خبر : 91742
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 626 بازدید

جشنواره فروش اینترنت پرسرعت «صد دانه یاقوت» مخابرات لرستان آغاز شد

      اولین کمپین مشترک مجصول ADSL و تلفن ثابت کشور بصورت سراسری با عنوان ” صد دانه یاقوت” از تاریخ 95/09/01 لغایت 95/11/01 و به مدت دو ماه آغاز گردید .   شرکت مخابرات ایران با کمپین سراسری “صد دانه یاقوت”، برای اولین بار، سرویس های اینترنت حجمی به همراه مکالمه رایگان تلفن […]

%d8%a7%d9%81%d9%82%db%8c2

 

 

 

اولین کمپین مشترک مجصول ADSL و تلفن ثابت کشور بصورت سراسری با عنوان ” صد دانه یاقوت” از تاریخ 95/09/01 لغایت 95/11/01 و به مدت دو ماه آغاز گردید .

  شرکت مخابرات ایران با کمپین سراسری “صد دانه یاقوت”، برای اولین بار، سرویس های اینترنت حجمی به همراه مکالمه رایگان تلفن ثابت ارائه می دهد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در این کمپین برای اولین بار با ترکیب سرویس ADSL و مکالمه تلفن ثابت، سرویس ها و بسته های حجمی مناسب طراحی شده است که به مدت دو ماه از اول آذر ماه تا اول بهمن ماه سال جاری به مشترکین مخابرات ارائه می شود.

 تمام مشترکین اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور می توانند در هر یک از سه طرح ویژه این کمپین شرکت کرده و از مزایای مکالمه رایگان درون استانی به همراه اینترنت با تعرفه مناسب و به صرفه استفاده نمایند.

 بسته ویژه اینترنت صد دانه یاقوت، 100 گیگابایت اینترنت به همراه یکصد ساعت مکالمه درون استانی به مبلغ یکصد هزار تومان را شامل می شود.

 همچنین 25 گیگابایت اینترنت به همراه 25 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت 40 هزار تومان و 50 گیگابایت به همراه 50 ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت 70 هزار تومان از دیگر  بسته های ویژه این جشنواره است.

 گفتنی است هر سه بسته ترافیکی یاقوت، به صورت یک ساله به مشترکین واگذار می شود.

مزایای جشنواره :

100 گیگا بایت + 100 ساعت مکالمه رایگان درون شهری = 100 هزار تومان
اینترنت خوب، مکالمه رایگان ، دانلود شبانه رایگان ، قرعه کشی بزرگ سالانه
مهلت ثبت نام :  از تاریخ 1/9/95 لغایت 1/11/95 به مدت دو ماه
جهت کسب اطلاعات بیشتر با سامانه 2020 تماس حاصل فرمایید .
روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان

 

صد دانه یاقوت 1

صد دانه یاقوت 2

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علی طوبا در گفته :

وقتی قرار باشه دانلود رایگان شبانش از ساعت 02:00 الی 06:00 صبح باشه نمی صرفه کدوم آدم عاقل و سالمی ساعت 2 بیدار هست اگر قرار باشه ساعت خواب آدمو بهم بریزه مفت هم نمیارزه و هر چند مزایا داشته باشه همین یک عیبش بسه تو کشور های اروپایی که مسلمون نیستن اینکار ها انجام نمیدن و ترافیک حجمی معنایی نداره، به فکر آسایش مردمشون هستن نه فقط به فکر سود خودشون
به امید ایرانی …

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :