کد خبر : 9196
تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 286 بازدید

حجت اله سوری : ۱۱ سپتامبر زمینه‌ساز احیای تروریسم دولتی آمریکا

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ حجت‌الله سوری در گفت‌وگو با خانه ملت، حادثه ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۱ را برنامه آمریکا برای آتش‌افروزی در خاورمیانه خواند و گفت: حمله آمریکا و ناتو به افغانستان و عراق با هدف ایجاد پایگاه‌های نظامی در منطقه سرشار از انرژی انجام شد. نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ حجت‌الله سوری در گفت‌وگو با خانه ملت، حادثه ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۱ را برنامه آمریکا برای آتش‌افروزی در خاورمیانه خواند و گفت: حمله آمریکا و ناتو به افغانستان و عراق با هدف ایجاد پایگاه‌های نظامی در منطقه سرشار از انرژی انجام شد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مقامات واشنگتن پس از وقوع حادثه انفجار در برج تجارت جهانی، با هدف مبارزه با تروریسم و بسط دموکراسی به کشور‌های خاورمیانه حمله کردند و با این جنگ‌های ناعادلانه، به بی‌ثباتی و بحران در عراق و افغانستان دامن زدند.

وی افزود: جنگ پیش‌دستانه عنوانی بود که برای مشروعیت بخشیدن به عملیات نظامی در کشور‌های خاورمیانه طراحی شد تا آمریکا را کشوری مظلوم و خواهان احقاق حقوق مردم معرفی کند و سرپوشی بر اهداف سلطه‌طلبانه این کشور در عرصه بین‌الملل بگذارند.

سوری حادثه ۱۱ سپتامبر را عاملی در مسیر احیای تروریسم دولتی به رهبری واشنگتن خواند و گفت: آمریکا با ادبیات عوام‌فریبانه قصد تحقق منافع خود و تسلط بر منطقه استراتژیک خاورمیانه را داشت و با شعار‌های بشر‌دوستانه می‌خواست افکار عمومی جهان را با سیاست‌های تجاوز‌کارانه خود همراه کند که در این زمینه نیز ناکام ماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، خوی تجاوز‌گری و ماهیت وحشی‌‌گری‌های آمریکا و متحدانش بر همگان به اثبات رسیده و شعار‌های بشر‌دوستانه واشنگتن برای سرپوش گذاشتن بر اهداف استعماری، اذهان عمومی جهان را اقناع نمی‌کند و واکنش شدید ملت‌ها و دولت‌های مستقل را به دنبال دارد.  

حادثه ۱۱ سپتامبر با به کار‌گیری هواپیما‌های مسافر‌بری برای حمله به ساختمان وزارت دفاع آمریکا و مرکز تجارت جهانی که شکست امنیتی، سیاسی و اقتصادی آمریکا در تامین امنیت شهروندانش را آشکار ساخت، همچنان پس از ۱۱ سال از وقوع آن، همچنان یکی از ابهام آمیز‌ترین پرونده‌های تاریخی و سیاسی جهان است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق ياري پور در گفته :

آقاي آزادبخت خداوكيلي اين چه اخباري است كه مينويسيد البته سوء تفاهم نشود آخه زياد خبر مهمي نبود. ماشاالله نمايندگان استان بجاي كارهاي مهمتري كه دارن انجام بدن خودشونو يه جورايي سرگرم حرفهاي 10 سال پيش ميكنند. يكي نيست بگه بابا بشين به فكر مردم شهرت باش كه دارن از گرسنگي ميميرند.برجهاي دوقلو منهدم شدند و درستش هم كردند دوباره اينا هنوز دارن ميگن برجهاي دوقلو فلان… برجهاي دو قلو بهمان…

[پاسخ]

سیروس علیپور در گفته :

این حرفا به درد ما نمی خورد آقا
شما را نفرستادیم از این حرفا بزنید
به فکر مردم بدبخت سلسله و دلفان باشید و بس

[پاسخ]

سیروس علیپور در گفته :

مردم نورآباد و الشتر مشکلات بسیار زیادی دارند و منتظرند از مشکلاتشان حرف بزنید
و ما همه ی مه استانیهای شما چشم به راه دفاع از حقوقمان هستیم
پس این سری حرفها را برای بالاترها بذارید و به فکر ما باشید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آفرین آفرین
صد آفرین
نمایندة خوب نازنین

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :