کد خبر : 9238
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۲:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 233 بازدید

روند رو به گسترش اسلام درجهان؛ علت عصبانیت غربی‌ها

ملکشاهی درواکنش به اقدام توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبراکرم در آمریکا مطرح کرد: روند رو به گسترش اسلام درجهان؛ علت عصبانیت غربی‌ها رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه امروز شعار صدور انقلاب اسلامی در میان امت اسلام رو به گسترش است، گفت: غربی‌ها نتوانستند عصبانیت خود را از این مسئله پنهان […]

ملکشاهی درواکنش به اقدام توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبراکرم در آمریکا مطرح کرد:

روند رو به گسترش اسلام درجهان؛ علت عصبانیت غربی‌ها

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه امروز شعار صدور انقلاب اسلامی در میان امت اسلام رو به گسترش است، گفت: غربی‌ها نتوانستند عصبانیت خود را از این مسئله پنهان کنند و با این اقدام به دنبال تضعیف وجهه اسلام هستند.
 
 
 
 

 ميرملاس نيوز :الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو باخانه ملت، با محکوم کردن اقدام موهن فیلم‌ساز آمریکایی نسبت به ساحت مقدس پیامبر اسلام گفت: واکنش‌هایی که از سوی جهان اسلام نسبت به این اقدام ضدانسانی انجام می‌گیرید، طبیعی است. چراکه پیامبر اسلام مقدس‌ترین فرد در میان مسلمانان است و از سوی دیگر نیز عهدنامه‌های بین‌المللی اهانت به مقدسات مردم را ممنوع و محکوم کرده است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واکنش‌های جهان اسلام نسبت به این موضوع ابعاد گسترده‌تری پیدا خواهد کرد، یادآور شد: این گونه اقدامات ناشی از عصبانیت آمریکایی‌ها و صیهونیست‌ها از شکست در برابر اسلام و گسترش روزافزون اسلام در میان مردم جهان است.

وی گفت: غربی‌ها وقتی ناتوانی خود را در  رویاری با بیداری اسلامی و افکار اسلامی مشاهده کردند و عوامل خود در کشورهای اسلامی را سرنگون شده دیدند، نتوانستند عصبانیت خود را پنهان کنند و با این اقدام به دنبال تضعیف وجهه اسلام هستند.

ملکشاهی با تاکید بر اینکه دولت آمریکا باید به این اقدام موهن واکنش نشان دهد، تصریح کرد: وقتی ملت‌های مسلمان سکوت دولتمردان آمریکا را می‌بینند،‌خود  به عرصه پا می‌گذارند و با آمریکا مبارزه می‌کنند.

وی یادآور شد: رفتارهای دوگانه آمریکا در مساله حقوق بشر برای همه روشن شده است. آمریکا از سویی به اتهام عدم رعایت حقوق بشر از سوی برخی کشورها، به خاک آنها تجاوز می‌کند و از سوی دیگر در برابر این اقدامات در داخل خاک آمریکا سکوت می‌کند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جهان اسلام به راهی که جمهوری اسلامی در مبارزه با امپریالیسم  در پیش گرفته است، ایمان آورده که این مصداق تحقق شعار “صدور انقلاب اسلامی ” است. امروز ملت‌های مسلمان بیدار شده‌اند و خودشان به دنبال آزادی حقیقی هستند.

فیلم‌ساز صیهونیست آمریکایی با ساخت و انتشار فیلمی توهین‌آمیز نسبت به پیامبر اسلام خشم مسلمانان جهان را برانگیخته است. در پی انتشار این فیلم مردم مصر و لیبی به سفارتخانه‌های آمریکا در کشورشان حمله کرده‌اند و در پی این اعتراضات سفیر آمریکا در لیبی کشته شده است./

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یه شهروند در گفته :

از اینکه از لحاظ سیاسی فعالن کمال تشکر رو داریم ولی اگه میشه یه ذره به فکر مردم بیچاره کوهدشت باشن فعال بودنشون رو تو مجلس نشون بدن ومثل نماینده های دیگه یه کم سیاست داشته باشن واز کوهدشت بی صاحب دفاع کنن طرحهای آینده سازی واسه مردم بدبخت بیچاره کوهدشت بگیرن .اگه میشه و براشون مقدوره بیان پای تریبون مجلس خودی نشون بدن که حداقل امیدوار شیم یه نماینده داریهم………………… وگرنه حلال نمیکنیم وحق الناس هم چیزی نیست که دست خدا باشه چون قربونش برم اوستا کریم خودش این حق رو بهمون داده………… پس بترسه از اون روزی که موقع حساب پس دادنه…………………………..

[پاسخ]

سینا پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۳ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۹:۱۰:

کلا رای مون رو دور انداختیم با انتخاب ایشون

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :