کد خبر : 93374
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 376 بازدید

ادامه تغییرات در آموزش‌ و پرورش لرستان/ «علی بیرانوند» به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش بیرانشهر منصوب شد

با روی کار آمدن سرپرست جدید آموزش و پرورش لرستان تغییرات در سطح مدیران این دستگاه نیز آغاز شده است

2273246

به گزارش میرملاس با روی کار آمدن «خدا نطر دریکوند» سرپرست آموزش و پرورش لرستان شاهد تغییر در سطح مدیریت های این دستگاه در استان هستیم تا وی در اولین اقدام خود طی حکمی سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش «زز و ماهرو» را معرفی کند.

وی با این حکم «خدا رحم کلیوند ثانی» را جایگزین «احمدرضا نامداری» به عنوان مدیر آموزش و پرورش منطقه زز و ماهرو کرد.

کلیوند ثانی کارشناس ارشد ریاضی کاربردی بوده و در طول ۱۴ سال سابقه خدمت علاوه بر تدریس در آموزشگاههای منطقه «زز و ماهرو»، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش این منطقه را هم در کارنامه کاری خود دارد.

همچنین سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی علی بیرانوند را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه بیرانشهر منصوب کرد.

بیرانوند که کارشناسی ارشد جغرافیا را دارد طی مدت ۲۵ سال خدمت در آموزش و پرورش، سمت هایی همچون، دبیری، معاون و مدیریت مدارس و کارشناس حوزه های مختلف ستادی را تجربه کرده و قبل از این انتصاب به عنوان کارشناس طرح و برنامه آموزش و پرورش لرستان فعالیت داشت.

پیش از این یوسف علی عبدی رئیس اداره آموزش و پرورش بیرانشهر بود.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

متاسفم برای مدیرکلی ادعای اصلاح طلبی میکند ولی از نیروهای اصولگرا استفاده میکند.اقای دریکوند بدانید با این کارتان تیشه به ریشه خود خواهی زد همیشه سرقولی که میدهی بمان

یه از خدا با خبر در گفته :

یعنی انتظار داشتید اولین اقدام وی افتتاح مدرسه ای نوساز یا تقدیر از فرهنگیان محقق و نویسنده و یا طرح برنامه ای برای حل مشکلات آموزش و پرورش استان باشد. والله تا زمانی که اولین اقدام یک مدیر کل عزل و یا نصب یک مدیر باشه، دیگر برای بچه های مردم بابا هم به درستی بخش نخواهد شد

صادق در گفته :

خدانظر دريكوند وقتي براي پست معاونت معرفي شد با شرط ضمن عقد تاييد شد اون هم يكساله
……

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :