کد خبر : 93423
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 161 بازدید

بازوند: ۲۲۲ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در استان لرستان پرداخت شد‌

به گزارش میرملاس هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اقدامات خوبی در استان لرستان انجام‌شده است. وی افزود: اعتباراتی که امسال در راستای پرداخت تسهیلات ازدواج انجام‌شده قابل‌مقایسه با سال گذشته نیست به‌طوری‌که در سال گذشته 79 میلیارد تومان و امسال 222 میلیارد تومان پرداختی تسهیلات در استان لرستان […]

81875788-70370260

به گزارش میرملاس هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اقدامات خوبی در استان لرستان انجام‌شده است.

وی افزود: اعتباراتی که امسال در راستای پرداخت تسهیلات ازدواج انجام‌شده قابل‌مقایسه با سال گذشته نیست به‌طوری‌که در سال گذشته 79 میلیارد تومان و امسال 222 میلیارد تومان پرداختی تسهیلات در استان لرستان بوده است که نشان می‌دهد بانک‌های استان شرایط ازدواج را برای جوانان فراهم می‌کنند.

استاندار لرستان عنوان کرد: پرداخت وام ازدواج در استان رشدی معادل 181 درصد داشته به‌طوری‌که به 27 هزار نفر وام ازدواج پرداخت‌شده است و در حال حاضر 16 هزار نفر در نوبت پرداخت تسهیلات ازدواج هستند.

وی بیان کرد: اگر 135 میلیارد تومان دیگر پرداخت شود امیدواریم تا پایان سال میزان افراد در نوبت پرداخت‌ تسهیلات ازدواج را به صفر برسانیم که می‌تواند در راستای رونق تولید خیلی مؤثر باشد.

بازوند تصریح کرد: زوج‌هایی که تسهیلات ازدواج دریافت می‌کنند باید کالای ایرانی را خرید و از تولیدات داخلی استفاده کنند چراکه این امر در راستای رونق تولید مؤثر است.

وی بابیان اینکه شاخص‌ها در مورد شغل پایدار در استان قابل‌قبول نیست گفت: با توجه به تجزیه‌وتحلیلی که درزمینهٔ درصد اشتغال پایدار استان انجام‌شده آمار خوب نیست که شاید جمع‌بندی این موضوع باشد که با 15 میلیون تومان نمی‌توان ایجاد شغل پایدار کرد.

درج شده توسط : مصطفی شکری " سردبیر سایت میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :