کد خبر : 93531
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 162 بازدید

ماجرای 280 نیروی مازاد راهداری لرستان و هفت ماه حقوق معوقه آنها

  به گزارش میرملاس،علی زندی فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از ادغام معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی با اداره کل حمل و نقل و پایانه ها، 280 نفر نیرو در حوزه راهداری به صورت شرکتی در راه وشهرسازی استان لرستان استخدام شده بودند. وی اظهار کرد: […]

 

82380507-71313181

به گزارش میرملاس،علی زندی فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از ادغام معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی با اداره کل حمل و نقل و پایانه ها، 280 نفر نیرو در حوزه راهداری به صورت شرکتی در راه وشهرسازی استان لرستان استخدام شده بودند.
وی اظهار کرد: پس از ادغام و تغییر اداره کل حمل و نقل و پایانه ها به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، این 280 نفر از اداره کل راه و شهرسازی به راهداری و حمل و نقل جاده ای منتقل شدند.
وی افزود: قرارداد این افراد به نام معاونت راهداری بوده اما بسیاری از آنها در عمل راهدار نبوده اند و در بخش های دیگری از جمله مسکن مهر، خدمات، رانندگی و حوزه ساخت فعالیت می کردند.
زندی فر گفت: در حال حاضر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای حدود 140 نفر از این تعداد را نیاز دارد اما تاکنون هیچ یک از 280 نفر اخراج نشده اند و پیگیری وضعیت آنان در دست اقدام است.
وی با بیان اینکه این افراد انتظار شغل های اداری و کار دفتری را دارند، افزود: حقوق این 280 نفر در سال حدود 70 میلیارد ریال است و تاکنون نیز به دلیل نبود بودجه هفت ماه حقوق معوقه دارند.
وی گفت: در حال حاضر اقدامات لازم برای تعیین تکلیف نهایی این افراد و پرداخت حقوق آنان در دست پیگیری است.
پس از ادغام معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی لرستان با اداره کل حمل و نقل و پایانه ها، نخستین اداره جدید ادغام شده به نام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در این استان 18 شهریور ماه امسال با مدیریت علی زندی فر ایجاد شد.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

آزادبخت در گفته :

جناب مدیرکل اگر مازاد بود چرا روز اول پذیرفتی که باشند و اکنون که توان پرداخت حقوق را نداری این موضوع را بیان میکنی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :