کد خبر : 9400
تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 96 بازدید

شهردار دورود: برخی بازیکنان گهر در حد لیگ برتر نیستند/ چون برخی قراردادها را قبول نداریم، پول نمی‏دهیم

شهردار دورود: برخی بازیکنان گهر در حد لیگ برتر نیستند چون برخی قراردادها را قبول نداریم، پول نمی‏دهیم به دادستانی تعهد نداده‏ایم شهردار دورود گفت: جلسه‏ امروز با مسوولان قضایی برای تعیین وضعیت گهر، به زمان دیگری موکول شد. بهرنگ دالوند با بیان اینکه خودمان در دورود جلسه داشتیم و نتوانستیم در جلسه با دادستانی […]


شهردار دورود: برخی بازیکنان گهر در حد لیگ برتر نیستند

چون برخی قراردادها را قبول نداریم، پول نمی‏دهیم

به دادستانی تعهد نداده‏ایم
شهردار دورود گفت: جلسه‏ امروز با مسوولان قضایی برای تعیین وضعیت گهر، به زمان دیگری موکول شد.

بهرنگ دالوند با بیان اینکه خودمان در دورود جلسه داشتیم و نتوانستیم در جلسه با دادستانی شرکت کنیم، به شایعاتی مبنی بر اینکه شهرداری دورود به مسوولان قضایی تعهد داده اشاره و تاکید کرد: نباید تیم را از ما بگیرند و بگویند چه تعهدی داده‏ایم که نتوانسته‏ایم به آن عمل کنیم.

وی اضافه کرد: به دادستانی، شخص و یا ارگانی تعهد نداده‏ایم که 5 میلیارد تومان برای گهر هزینه می‏کنیم و اگر مدعی هستند که ما تعهد داده‏ایم، آن تعهد را بیاورند و به همه نشان دهند.

دالوند ادامه داد: در ضمن تعهد نداده‏ایم که سر موقع پول بدهیم فقط گفته‏ایم تمام تلاش‎مان را به کار می‏گیریم تا تیم در لیگ برتر بماند.

شهردار دورود با بیان اینکه تا کنون حدود یک میلیارد تومان برای گهر هزینه کرده‏ایم، ادامه داد: آقای حیدرپور مدیر اجرایی باشگاه ابتدا به ما گفت هزینه تیم 3 میلیارد تومان است بعد گفت 5 و حالا می‏گوید 7 میلیارد. قرار بود از 5 میلیارد هم 2 میلیارد را از اسپانسر و سازمان لیگ بگیرد تا هزینه ما کمتر شود اما فعلاً که خبری نیست.

وی با اشاره به اینکه طبق هماهنگی‏های صورت گرفته حیدرپور باید تمام قراردادها را با رضایت ما منعقد می‏کرد، خاطرنشان کرد: برخی از قراردادها را با ما هماهنگ نکرده که آنها را قبول نداریم و به همین علت است که پول نمی‏دهیم.

دالوند با بیان اینکه چه کسی گفته ما نمی‏توانیم برای تیم هزینه کنیم، مدعی شد: برخی بازیکنان گهر در حد لیگ برتر نیستند و مبالغ قراردادشان بیشتر از حد معمول است.

وی یادآور شد: تارتار بی‏جهت از تیم رفته و سرمربی نباید در بحث مالی دخالت کند او که پول خودش را گرفته به بقیه چکار دارد!!! تا الان در تیمی دیده شده که سرمربی در بحث مالی باشگاه دخالت کند؟!

دالوند در پاسخ به سوال ما که تا کی گهر بدون سرمربی باید به مصاف حریفان برود و چرا این مشکل رفع نمی‏شود؟ گفت: شما ناراحت هستید که تیم سرمربی ندارد؟! خبرنگار نباید برای ما تعیین تکلیف کند!

درج شده توسط : مصطفی شکری " سردبیر سایت میرملاس "

دیدگاه ها

از ماست که برماست! در گفته :

بدون شرح!!!!!!!!

[پاسخ]

مقصر شهردار نیست…………

مقصر اونهایی هستند که به خاطر منافع خودشون این ادمها را میکنند شهردار

[پاسخ]

بسیار مایه تأسف است برای مردم شریف دورود با این شهردارش که بیانات عجیب و غریبی تا این حد ابراز داشته اند.
واقعا” متأسفیم.

[پاسخ]

هم استانی در گفته :

واقعا از اعماق وجودم میسوزم که در حق ما از بالا به پایین ظلم شده و داره میشه و………………………وامثال دالوندهای رو شهردار و غیره کردن که خودشون هم نمیدونند در چه جایگاهی هستند واطلا دارن کجا کار میکنندو کار و وظیفشون چیه فقط بلدن عکس بگیرن وعکس بگیرن………………………………………………………………………………………………………………………………

[پاسخ]

صادق ياري پور در گفته :

چي شد؟حالا كه تيم به ليگ برتر صعود كرد بازيكنان در اين حد نيستند(هر چند كه بازيكنهايي كه تيم را به ليگ برتر آوردند ديگه تو اين تيم نيستند)
به نظر من اين آقاي شهردار دورود ميباشند كه در حد مدير عاملي ليگ برتر نيستند.

[پاسخ]

اشکان در گفته :

اقای دالوند شما که فوتبال بلد نیستید پس نظرات فوتبالی ندید که فلان بازیکن در حد لیگ برتر هست یا نه!!!! به شما پیشنهاد میکنم که حالا که فوتبال بلد نیستید لا اقل فوتبال را تماشا کنید!!!!! ببینید که بازیکنانی که در پرسپولیس توپ میزنند چه پولهای گزافی گرفته اند و واقعا در حد بازیکنان گهر هم نیستند. بازیکنان گهر دارند با غیرت بازی میکنند.
برای شهروندان درودی ارزو میکنم که شهرداری در حد نام درود داشته باشند.

[پاسخ]

باران در گفته :

آيا خود آقاي شهردار درحد ليگ برترهستند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :