کد خبر : 9525
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 348 بازدید

بیمارستان صحرایی در روستای اشتره گل گل كوهدشت راه اندازی شد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ در دومین روز از هفته ی دفاع مقدس با حضور سردار شاهرخی فرمانده سپاه لرستان ، دکتر شیخ آزادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه ی و حمزه پور فرماندار کوهدشت بیمارستان صحرایی شهدای بسیج جامعه ی پزشکی کوهدشت در منطقه ی محروم اشتره و […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ در دومین روز از هفته ی دفاع مقدس با حضور سردار شاهرخی فرمانده سپاه لرستان ، دکتر شیخ آزادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه ی و حمزه پور فرماندار کوهدشت بیمارستان صحرایی شهدای بسیج جامعه ی پزشکی کوهدشت در منطقه ی محروم اشتره و گل گل افتتاح شد.

دكتر ‘اردشیر شیخ آزادی’ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز افزود: در این بیمارستان كه در منطقه اشتره و گل گل شهرستان كوهدشت راه اندازی شده مردم هشت روستای منطقه محروم این شهرستان از خدمات بهداشتی و درمانی مناسب بهره مند می شوند.

وی با اشاره به اینكه در این بیمارستان 200 نفر از اعضای بسیج جامعه پزشكی استان لرستان همكاری جدی دارند، اظهار داشت: طرح مداوا و درمان بیماران در مناطق محروم یكی از برنامه های جدی این دانشگاه است تا مردم بتوانند طعم شیرین عدالت را بچشند.

وی تصریح كرد: برای اجرای این طرح، غربالگری یك هزار و 200 نفر از بیماران این شهرستان انجام شده و پزشكان نیز كار درمان این افراد را در بیمارستان صحرایی كوهدشت انجام می دهند.

دكتر شیخ آزادی ابراز امیدواری كرد با این گونه اقدامات بتوان در راستای برقراری عدالت در سلامت و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب و مناسب به مردم مناطق روستایی و محروم استان گام های موثری برداشت.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق ياري پور در گفته :

يعني انشاالله اين بيمارستان دائمي مي باشد؟
اگه دائميه كه خيلي خوبه و عدالت اجرا شده منتها اگه موقتيه؟كدوم عدالت؟

[پاسخ]

گراوند پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ مهر , ۱۳۹۱ ۱۹:۱۷:

این بیمارستان صرفا جهت امادگی نیروهای پزشکی در زمان بحران است و تقریبا یک مانور میباشد و موقتی میباشد ربطی هم به عدالت ندارد

[پاسخ]

صادق ياري پور پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ مهر , ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳:

آقاي گراوند اگر متن بالا را خوانده باشي نوشته(… تا مردم طعم شيرين عدالت را بچشند) به اين خاطر ميگم عدالت اجرا نشده شايد در اين مدت كه اين بيمارستان صحرايي داير ميباشد كسي مريض نشد.چند وقت ديگه كه هوا سرد ميشه اونوقت اگه كسي مريض شد چي؟كجا بره كه اين بيمارستان جمع ميشه؟ البته خدا كنه زمستان اونجا بمونه .حالا باز بگو چه ربطي به عدالت داره.

[پاسخ]

دل سوخته در گفته :

در 15 کیلومتری کوهدشت بیمارستان صحرایی برپا میشه اونوقت در بیمارستان کوهدشت به خاطر نبود جراح عمومی یادگار دفاع مقدس سردار حمید قبای رو از دست میدیم و دو روز بعش مرگ مادر که یکی از شاخصهای مهم بهداشتی است و با خاطر اون وزیر بهداشت هم باید جوابگو باشند رو داریم تو رو خدا این کارا یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

گراوند پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ مهر , ۱۳۹۱ ۱۴:۰۳:

این بیمارستان موقتی و برای امادگی در زمان بحرانه عزیزم ربطی به مرگ این مرحوم نداره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :