کد خبر : 9542
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 214 بازدید

نماینده کوهدشت : اعتبارات لرستان، 1.4 دهم کشور است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات امسال استان 1.4دهم کل اعتبارات کشور است.  الهیار ملکشاهی درگفت‌وگو با ایسنا، افزود: در حال حاضر کل جمعیت لرستان، 2.5 درصد جمعیت کشور است.  وی با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته به استان در سال‌جاری، اظهار کرد: اعتبارات امسال استان، […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات امسال استان 1.4دهم کل اعتبارات کشور است.

 الهیار ملکشاهی درگفت‌وگو با ایسنا، افزود: در حال حاضر کل جمعیت لرستان، 2.5 درصد جمعیت کشور است.

 وی با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته به استان در سال‌جاری، اظهار کرد: اعتبارات امسال استان، 1.4 دهم کل کشور بوده و این در حالیست که 1/1 دهم نسبت به سرانه بودجه کمتر می‎گیریم.

 رئیس کمیسیون قضایی مجلس یادآور شد: از لحاظ بودجه‎ای لرستان نسبت به سایر استانهای دیگر، 300 میلیارد تومان کمتر بودجه می‎گیرد.

 این نماینده مجلس با تأکید بر اینکه لرستان نیازمند مهرورزی بیشتر دولت است، عنوان کرد: باید سهم استان از اعتبارات بودجه کامل پرداخته شود تا به معدل کشور برسیم.

 وی افزود: لرستان در مسیر توسعه قرار گرفته و برای سرعت بخشیدن به آن نیازمند تزریق اعتبارات بیشتر است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهزاد سوری در گفته :

درود بر شرفت جناب آقای ملشاهی

[پاسخ]

مجتبي رستم پور در گفته :

براي من خودم شخصاً استان لرستان به يك بهشت تبديل شود يا نشود تاثيري برايم ندارد وتنها اين امر كه انسان ها نسبت به زادگاه خود هميشه يك تعصبي داري و همين امر باعث مي شود كه با اين حال كه محل زندگي ات سال هاست تغيير كرده و علتشم همين مسئولين استان بوده اند كه آدم از زادگاهت دل ببري و به سوي سرنوشت در غربت بروي حال بگذريم آنقدر دلم پر از شكواييه هست!!!!؟، من تا جايي كه شنيده ام جناب آقاي ملكشاهي نسبت ساير نمايندگان استان خصوصاً شهرستان كوهدشت تفاوت هاي فاخري دارد، و جسارت ايشان در اين امر كه از حق و حقوق مردم به خوبي دفاع مي نماييد و از آن دسته از نمايندگان نيست كه بي تفاوت باشد و حد المقدور هر از چند گاهي يه خودي نشان مي دهد كه آي مسئولين لرستاني وجود دارد و كوهدشتي هم هست منم نمي دانم وفقط شينده ام البته باور كنيد از گروه ها و افرادي كه به هيچ عنوان با ايشان موافق نبوده اند.
هه هم شهريان و هم استاني هاي عزيز مي دانيم تمام استان بعد از پيروزي انقلاب اسلامي تمام استان هاي كشور چطور و چگونه رو به پيرفت بوديم ولي به بركت انتخاب هاي شايسته مردم استان لرستان به جاي پيشرفت، پسرفت داشته است. البته كسي مقصر نمي باشد خود كرده را تدبير نيست.
استان يزد را قبل از انقلاب برسي نماييد هيچ امكاناتي نداشته ولي بعد از انقلاب بهترين آب شرب كشور را دارد.
بخواهيم حرف بزنيم زياد است، حال اميدوام كه آقاي ملكشاهي همين طور كه فعلاً از ايشان به خوبي نام مي برند، با پشتوانه اين مردم وضعيت اين شهرستانو حو مه و حتي كل استان را از اين وضعيت فعلي در بياورندو رو به پيشرفت وبهبود برود و ماي كه از شهر و ديار خود دور شده ايم با افتخار وغرور از زادگاه مان و مردمانش سخن بگوييم.
در پايان به اين كه كوهدشتي هستم و اهل استان لرستان با تمام وجودم افتخار مي كنم و اميد آن را دارم كه هميشه مردمان سرزمينم پر افتخار وسربلند باشند.

[پاسخ]

احمد در گفته :

جناب اقای رستم پور در این شهرستان متاسفانه همین اعتبارات اندک وقطره چکانی هم خوب جذب نخواهد شد. اگر کنکاشی بر انتصاب مدیریتهای اخیر در شهرستان داشته باشیم در اینده این ادعا دارای پشتوانه کارشناسی خواهد بود .

[پاسخ]

عنا در گفته :

این یک نظر کارشناسی است و تا الان کمتر کسانی بوده اند که راجع به این مسایل تحیق کنندو نظر بدهند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

در سلامت نفس و تفاوت های بیشمار آقای ملکشاهی با نمایندگان شکی و تردیدی وجود ندارد لکن در زمینه انتصاب مدیران لازم است به تخصص و تجربه کاری ایسان بیشتر توجه گردد

[پاسخ]

بازوند وامرایی دانشگاه آزاد در گفته :

نماینده محبوب شهرستان کوهدشت(لرستان).. تلاش مستمر و پیگیر یهای مجدانه ومدبرانه حضرتعالی در امر محروم زدایی و …. در اذهان عموم مردم لرستان ماندگار خواهد ماند.با آرزوی توفیق و سر بلندی در تمامی عرصه ها.با تشکر.

[پاسخ]

بهزاد در گفته :

زنده باد ملکشاهی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :