کد خبر : 9558
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 117 بازدید

فرماندار خرم آباد : بیش از 330 كلاس درس آماده استقبال از دانش آموزان ششم ابتدایی است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  مرتضی ولی پوری از آمادگی لازم آموزش و پرورش نواحی یك و دو شهرستان برای اجرای سیستم جدید آموزشی 3-3-6 خبر داد و افزود: با توجه به تغییرات ایجاد شده در نظام آموزشی و شش پایه شدن مقطع ابتدایی، تمهیدات لازم درخصوص اجرای دقیق طرح ، در آموزش و پرورش […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  مرتضی ولی پوری از آمادگی لازم آموزش و پرورش نواحی یك و دو شهرستان برای اجرای سیستم جدید آموزشی 3-3-6 خبر داد و افزود: با توجه به تغییرات ایجاد شده در نظام آموزشی و شش پایه شدن مقطع ابتدایی، تمهیدات لازم درخصوص اجرای دقیق طرح ، در آموزش و پرورش شهرستان در دستور كار قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در این راستا از سال آموزشی گذشته و با برنامه ریزی مدیران آموزش و پرورش بحث تجهیز مدارس، آموزش معلمان پایه ششم ابتدایی و سایر موارد مورد نیاز بصورت جدی در اولویت كاری این شورا قرار گرفته است.

فرماندار خرم آباد گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تمامی اقدامات لازم در خصوص ساماندهی دانش آموزان و معلمین مدارس صورت پذیرفته و مدارس نیز به تجهیزات مورد نیاز مجهز شده اند.

ولی پوری با تاكید بر اینكه دانش آموزان و خانواده های آنان باید به دور از دغدغه و در آرامش كامل سال تحصیلی جدید را آغاز نمایند گفت: در قالب پروژه مهر، در برخی از مدارس شهرستان تعمیراتی در راستای زیباسازی و شاداب سازی صورت پذیرفته واز پلیس راهور نیز خواسته شده تا نسبت به خط كشی معابر مقابل مدارس و ساماندهی فضای پیرامون آن در راستای تسهیل مسایل ترافیكی اقدامات لازم را انجام دهد.

وی از اعضای شورای آموزش و پرورش خرم آباد خواست تا با برنامه ریزی و كار مدون نسبت به تكمیل و اتمام اقدامات صورت پذیرفته درخصوص خدمات رسانی به دانش آموزان و مدارس تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید اقدام کنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :