کد خبر : 9638
تاریخ انتشار : ۴ مهر ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 459 بازدید

رحیمی : دولت تلاش می کند زمینه رشد و توسعه استان لرستان را مهیا کند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به برخی محرومیت‌های استان لرستان از انجام سفری در آینده نزدیک به این استان خبر داد و گفت: در این سفر در خصوص مشکلات و موانع استان بحث و تصمیم گیری خواهد شد. محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور ظهر دیروز(دوشنبه) در جلسه مجمع نمایندگان […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به برخی محرومیت‌های استان لرستان از انجام سفری در آینده نزدیک به این استان خبر داد و گفت: در این سفر در خصوص مشکلات و موانع استان بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور ظهر دیروز(دوشنبه) در جلسه مجمع نمایندگان استان لرستان، اظهار داشت: دولت تلاش می‌کند زیرساخت‌های لرستان را فراهم و زمینه رشد و توسعه این استان را مهیا کند.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به برخی محرومیت‌های استان لرستان از انجام سفری در آینده نزدیک به این استان خبر داد و گفت: در این سفر در خصوص مشکلات و موانع استان بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

در این جلسه نمایندگان مردم استان لرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح مشکلات و گرفتاری‌های استان، دیدگاه‌ها و پیشنهاداتی را برای تغییر وضعیت فعلی استان و ارتقاء وضعیت معیشتی مردم مطرح کردند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمدی در گفته :

اقای رحیمی .کی تورا بخدا مردم لرستان را چی فرض کردید چرا به این مردم فقط وعده میدهید ۶ سال از اغاز بکار جاده چها رخطه خرم اباد -کوهدشت می گذرد چند جوان این شهرستان در این جاده کشته شدند چندهزار جوان بعلت بیکاری در تهران اواره اند چندین نفر در بیمارستان بدون امکانات کوهدشت در مظلومیت تلف شدند . محرومیت کی به پایان میرسه این هم سال اخر دولت دو ماه دیگه تب انتخابات وفراموشی وعده ها ودولت جدید ووعده های جدید ………….

صادق ياري پور در گفته :

جا دارد از آقای محمدزاده تشکر کنم که چند بار باعث شده که نمایندگان لرستان با رئیس جمهور و معاون اولش جلسات خصوصی برگزار کنند که تا حالا همچین اتفاقی برای نمایندگان استان پیش نیامده بود که به این راحتی با رئیس جمهور جلسات خصوصی داشته باشند.

حسيني در گفته :

اولا دست اقای محمدزاده درد نکنه اما همین قدر بدونین نماینده اگه قوی باشند اویزون این اون نمیشه

صادق ياري پور در گفته :

آقای حسینی عزیز اولا این بار اول نیست که این جلسات را دارن تا جاییکه من اطلاع دارم قبل از اینکه آقای ملکشاهی بیایند آقای محمدزاده چند تا از این جلسات را اجرا کرده بود.
ثانیا از کجا معلومه که نمایندگان آویزون این اون شدن.خود محمدزاده باعث و بانی این کار شد تا شاید یکم از مشکلات استان مرتفع بشود.
ثالثا اگر کسی برای رفع مشکلی پا پیش میگذارد بعضی افراد متاسفانه طوری برخورد میکنند که یارو بی خیال میشه
رابعا اگر نماینده آویزون آقای محمدزاده شده باز دمش گرم که از هر طریقی می خواد کاری کنه که مشکلات را حل نماید.
آقای حسینی اینو بدون که یک نفر (چه نماینده،فرماندار،مدیر ادارات و…)به تنهایی کاری از پیش نمیبرد مگر اینکه همگی به هر نحوی که می توانیم کمک نماییم.حالا اگر کسی کاری از دستش بر نمی آید الکی جو را خراب نکند و منتظر بماند ببیند دیگران چکار می کنند.

احمدی در گفته :

جلسات فاقد خروجی لازم وراهگشا میباشند متاسفانه اعتبارات عمرانی سال ۹۱ به استان خبر از رفع لرستان نمیدهد ./

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :