کد خبر : 9638
تاریخ انتشار : ۴ مهر ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 495 بازدید

رحیمی : دولت تلاش می کند زمینه رشد و توسعه استان لرستان را مهیا کند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به برخی محرومیت‌های استان لرستان از انجام سفری در آینده نزدیک به این استان خبر داد و گفت: در این سفر در خصوص مشکلات و موانع استان بحث و تصمیم گیری خواهد شد. محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور ظهر دیروز(دوشنبه) در جلسه مجمع نمایندگان […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به برخی محرومیت‌های استان لرستان از انجام سفری در آینده نزدیک به این استان خبر داد و گفت: در این سفر در خصوص مشکلات و موانع استان بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور ظهر دیروز(دوشنبه) در جلسه مجمع نمایندگان استان لرستان، اظهار داشت: دولت تلاش می‌کند زیرساخت‌های لرستان را فراهم و زمینه رشد و توسعه این استان را مهیا کند.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به برخی محرومیت‌های استان لرستان از انجام سفری در آینده نزدیک به این استان خبر داد و گفت: در این سفر در خصوص مشکلات و موانع استان بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

در این جلسه نمایندگان مردم استان لرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح مشکلات و گرفتاری‌های استان، دیدگاه‌ها و پیشنهاداتی را برای تغییر وضعیت فعلی استان و ارتقاء وضعیت معیشتی مردم مطرح کردند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمدی در گفته :

اقای رحیمی .کی تورا بخدا مردم لرستان را چی فرض کردید چرا به این مردم فقط وعده میدهید 6 سال از اغاز بکار جاده چها رخطه خرم اباد -کوهدشت می گذرد چند جوان این شهرستان در این جاده کشته شدند چندهزار جوان بعلت بیکاری در تهران اواره اند چندین نفر در بیمارستان بدون امکانات کوهدشت در مظلومیت تلف شدند . محرومیت کی به پایان میرسه این هم سال اخر دولت دو ماه دیگه تب انتخابات وفراموشی وعده ها ودولت جدید ووعده های جدید ………….

[پاسخ]

صادق ياري پور در گفته :

جا دارد از آقاي محمدزاده تشكر كنم كه چند بار باعث شده كه نمايندگان لرستان با رئيس جمهور و معاون اولش جلسات خصوصي برگزار كنند كه تا حالا همچين اتفاقي براي نمايندگان استان پيش نيامده بود كه به اين راحتي با رئيس جمهور جلسات خصوصي داشته باشند.

[پاسخ]

حسيني در گفته :

اولا دست اقاي محمدزاده درد نكنه اما همين قدر بدونين نماينده اگه قوي باشند اويزون اين اون نميشه

[پاسخ]

صادق ياري پور پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۲ مهر , ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳:

آقاي حسيني عزيز اولا اين بار اول نيست كه اين جلسات را دارن تا جاييكه من اطلاع دارم قبل از اينكه آقاي ملكشاهي بيايند آقاي محمدزاده چند تا از اين جلسات را اجرا كرده بود.
ثانيا از كجا معلومه كه نمايندگان آويزون اين اون شدن.خود محمدزاده باعث و باني اين كار شد تا شايد يكم از مشكلات استان مرتفع بشود.
ثالثا اگر كسي براي رفع مشكلي پا پيش ميگذارد بعضي افراد متاسفانه طوري برخورد ميكنند كه يارو بي خيال ميشه
رابعا اگر نماينده آويزون آقاي محمدزاده شده باز دمش گرم كه از هر طريقي مي خواد كاري كنه كه مشكلات را حل نمايد.
آقاي حسيني اينو بدون كه يك نفر (چه نماينده،فرماندار،مدير ادارات و…)به تنهايي كاري از پيش نميبرد مگر اينكه همگي به هر نحوي كه مي توانيم كمك نماييم.حالا اگر كسي كاري از دستش بر نمي آيد الكي جو را خراب نكند و منتظر بماند ببيند ديگران چكار مي كنند.

[پاسخ]

احمدی در گفته :

جلسات فاقد خروجی لازم وراهگشا میباشند متاسفانه اعتبارات عمرانی سال 91 به استان خبر از رفع لرستان نمیدهد ./

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :